“Wampir” zdemoluje Kwiecińskiego na FAME MMA 21? Gramy bez ryzyka o 220 PLN!

Michał Pasternak po wygranej walce

Już w najbliższą sobotę odbędzie się długo wyczekiwana gala FAME MMA 21. Na karcie walk znalazło się kilka szalenie ciekawych walk. Ja w poniższej analizie przyjrzę się pojedynkowi Alana Kwiecińskiego z Michałem Pasternakiem, a także walce rywalizacji “Takefuna” z Robertem Pasutem! Kupon zagrany zostanie natomiast w ramach promocji bez ryzyka u bukmachera Betclic! Zapraszam zatem do lektury.

Chcesz obstawić najbliższą galę FAME MMA 21? Ofertę zakładów znajdziesz wyłącznie u legalnego bukmachera Betclic!

Wykorzystaj nasz kod promocyjny Betclic i zgarnij zakład bez ryzyka do 50 PLN, oraz graj bez podatku!

Baner na FAME MMA 21

Alan Kwieciński – Michał “Wampir” Pasternak

Analizę rozpoczynam od walki Alana Kwiecińskiego z Michałem Pasternakiem, która to została ogłoszona dopiero w tym tygodniu – wszak obaj zawodnicy mieli pierwotnie walczyć z innymi rywalami na FAME MMA 21. Alan początkowo miał bić się z Don Kasjo, jednak w wyniku kontuzji głowy rywala zawalczy właśnie z Michałem Pasternakiem. Kwieciński to bez wątpienia postać bardzo barwna, ale również szalenie kontrowersyjna.”Alanik” ma oczywiście bardzo duże doświadczenie, jeżeli chodzi o walki na przeróżnych organizacjach, a w przeszłości występował również na galach profesjonalnych takich jak Armia Fight Night. Niestety zawodnik ten wielkiej kariery nigdy nie zrobił i wyraźną większość pojedynków przegrał. Ostatni pojedynek Kwiecińskiego miał miejsce na Fame Friday Arena 2 i wówczas Alan pokonał Dominika Zadorę. Wcześniej notował jednak porażki z zawodnikami o znacznie mniejszym doświadczeniu, w tym między innymi z Bandurą, Dawidem Załęckim, czy Piotrem Pająkiem. 31-latkowi nie daje się również szans w rywalizacji z Michałem Pasternakiem. Sprawdźcie nasze wszystkie typy na sporty walki, a ja przechodzę do sylwetki rywala Alana.

FAME MMA 21: Alan Kwieciński – Michał Pasternak

kto wygra walkę?
Alan Kwieciński 25%
Michał Pasternak 75%
12+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Alan Kwieciński
  • Michał Pasternak

Moim skromnym zdaniem popularny “Wampir” jest jednym z lepiej wyszkolonych i najsilniejszych zawodników, którzy aktualnie występują pod szyldem FAME MMA. Michał Pasternak również posiada ogromne doświadczenie z profesjonalnych gal MMA, na których pokonywał znacznie mocniejszych rywali, niż tych, z którymi walczył w organizacji FAME. Pasternak został wyraźnie wyprowadzony z równowagi na słynnej już konferencji, na której Paweł Tyburski dokonał bandyckiego ataku na Don Kasjo. “Wampir” delikatnie mówiąc, nie darzy specjalną sympatią swojego najbliższego przeciwnika i na pewno za wszelką cenę postara się upokorzyć Kwiecińskiego. Warto również przypomnieć, że Pasternak w ostatniej walce na FAME MMA 20 przegrał z Normanem Parke, jednak był to rywal z absolutnej czołówki. Wcześniej popularny “Wampir” pokonywał Dominika Zadorę, czy Pawła Tyburskiego, prezentując się na ich tle wybornie. Walka na FAME MMA 21 odbędzie się w formule bokserskiej, a jak dobrze wiemy, Pasternak dysponuje znakomitą techniką uderzenia. Jak zakończy się ten pojedynek?

Kursy na zwycięstwo

Betclic
4.75
A. Kwieciński
1.10
M. Pasternak
Zagraj!

Co gramy?

Nie widzę w przypadku tego starcia innej opcji, niż wygrana Michała Pasternaka. Ma on moim zdaniem zdecydowanie większe umiejętności i w boksie powinien zdominować najbliższego rywala. W moim mniemaniu omawiane starcie będzie intensywne i ciekawe od pierwszych sekund, bo przecież między zawodnikami jest sporo złej krwi. Popularny “Wampir” nie wygrywał co prawda wielu walk przed czasem, lecz sądzę, że dość chaotycznie walczącego Kwiecińskiego zdoła skończyć przez KO lub TKO! Taki zakład wiąże się z naprawdę ciekawym kursem i sądzę, że warto go zagrać!

M. Pasternak wygra przez KO, TKO lub DQ
Kurs: 2.20
Zagraj!

Rafał “Takefun” Górniak – Robert Pasut

Przechodzę do drugiego pojedynku, którym będzie starcie Rafała Górniaka z Robertem Pasutem. Także w tym przypadku mamy do czynienia z realnym konfliktem i obaj zawodnicy na spotkaniach przed walką bardzo mocno się ze sobą “spinali”. Jeżeli chodzi o same umiejętności obu Panów, Rafał Górniak dotychczas wystąpił w organizacjach freak-fightowych dwukrotnie. Rzecz w tym, że każde z tych starć miało miejsce jeszcze w 2022 roku i od tej pory popularny streamer nie pojawiał się w oktagonie. Rafał Górniak w swoim debiucie zmierzył się z Hejterem, jednak ta walka została zaliczona jako no contest w wyniku kontuzji oka rywala. Z kolei w drugim starciu “Takefun” przegrał przez decyzję z Filipem Zabielskim. Obecna forma naszego bohatera stoi jednak pod sporym znakiem zapytania, a długi rozbrat z walką może dać mu się we znaki.

Robert Pasut to również rozpoznawalny i szalenie kontrowersyjny twórca, który na dystansie ostatnich miesięcy walczył nieco bardziej regularnie. Prowadzi on mało sportowy tryb życia, jednak chociażby w starciu z Jackiem Murańskim pokazał się z niezłej strony. W sumie walczył on w organizacji FAME MMA 4-krotnie i dotychczas osiągnął rekord 2-2. W ostatnim pojedynku, który stoczył się we wrześniu poprzedniego roku Pasut przegrał z Filipem Zabielskim przez jednogłośną decyzję. Tym razem rywal powinien być na bardziej zbliżonym poziomie, a bukmacher Betclic ma problem ze wskazaniem faworyta tego starcia. Dodajmy, że walka ma odbyć się w formule K1, co moim zdaniem nieznacznie premiuje Rafała Górniaka. Jakie typy na to zestawienie opłaca się zagrać w Betclic?

Kursy na zwycięstwo

Betclic
1.80
R. "Takefun" Górniak
1.77
R. Pasut
Zagraj!

Co gramy? 

Podobnie jak w przypadku pierwszego starcia, tak i w tym pojedynku spodziewam się ostrego i energetycznego pojedynku. Obaj zawodnicy mają realny konflikt i jak zapewniają, nie mogą doczekać się konfrontacji w oktagonie. Uważam, że emocje mogą wziąć górę nad taktyką, czy game-planem. Walka w K1 moim zdaniem zakończy się przed czasem. Robert Pasut miał znacznie krótszą przerwę od pojedynków i spodziewam się, że pod względem kondycyjnym może mieć on wyraźną przewagę. Stawiam na zakończenie pojedynku przed czasem, a kupon gram bez ryzyka w Betclic za maksymalną stawkę, czyli 50 PLN!

Pełen dystans - nie
Kurs: 2.00
Zagraj!

kupon na FAME MMA 21

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze