Wampir w zastępstwie za Ferrariego wypunktuje Denisa na Clout MMA 5? Gramy kupon o 255 PLN!

Michał Pasternak podczas pojedynku

Na ostatniej prostej przed galą Clout MMA 5 doszło do istotnej zmiany i finalnie w starciu z Denisem Załęckim wystąpi znany i lubiany Michał Pasternak! Popularny Wampir będzie zdecydowanym faworytem rywalizacji z Bad Boyem. Oprócz tego starcia, pod lupę wezmę również walkę Natana Marconia z Cameraboyem. Jakie zakłady na te pojedynki opłaca się obstawić w Fortunie? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście.

Baner Clout MMA 5 Fortuna

Chcesz obstawić galę Clout MMA 5? Ofertę zakładów znajdziesz tylko w Fortunie! Wykorzystaj nasz kod promocyjny Fortuna i zgarnij 20 PLN freebetu za rejestrację!

Denis Załęcki – Michał Pasternak

Denis Załęcki miał pierwotnie walczyć z Ferrarim, jednak finalnie rywalowi przydarzył się poważny problem osobisty, a “Bad Boy” na kilkadziesiąt godzin przed walką został bez opponenta. Sam Denis o starciu na Clout MMA 5 wiedział już oczywiście od dawna i przygotowywał się do niego od dłuższego czasu. Warto przypomnieć, że Załęcki nie wchodził do klatki od grudnia poprzedniego roku, kiedy to skompromitował się w pojedynku z Wielkim Bułą. Wówczas Denis kładł się co chwila i przegrał przez dyskwalifikację. Sam bohater twierdzi, że pracował nad psychiką i obecnie jest gotów do walki. Załęcki ma oczywiście bardzo mocne uderzenie i potrafi nieźle kopać, jednak największym znakiem zapytania jest jego nastawienie mentalne. Jego pojedynki niejednokrotnie kończyły się różnego rodzaju cyrkami i dyskwalifikacjami. Czy tym razem Denis potraktuje walkę na serio i zdoła sprawić niespodziankę w starciu z Wampirem?

Clout MMA 5: Denis Załęcki – Michał Pasternak

kto wygra walkę?
Denis Załęcki 0%
Michał Pasternak 100%
5+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Denis Załęcki
  • Michał Pasternak

Michał Pasternak walkę na Clout MMA 5 wziął w ostatniej chwili, jednak w przypadku tego zawodnika nie powinien być to specjalny problem. Wampir ledwie 3 tygodnie temu stoczył ciekawy pojedynek na FAME MMA 21 i wówczas pokonał na punkty Alana Kwiecińskiego. Pasternak to oczywiście zawodnik mający w CV profesjonalne występy na największych galach MMA w Polsce i doświadczeniem, czy umiejętnościami zjada rywali z organizacji freak-fightowych. Wampir w tym środowisku prezentuje się znakomicie i seryjnie wygrywa kolejne pojedynki, a jedyną klęskę zaliczył w rywalizacji z Normanem Parke. Michał nie powinien wdawać się w bijatykę z Denisem, ale spodziewam się, że tak jak w ostatnim starciu z Kwiecińskim, tak i dzisiaj będzie spokojnie punktował rywala i pokazywał nad nim wyższość techniczną! Co zatem warto obstawić na to starcie? 

Kursy na zwycięstwo

Fortuna
1.22
M. Pasternak
3.43
D. Załęcki
Zagraj!

Co gramy?

Moim zdaniem Michał Pasternak spokojnie zwycięży ten pojedynek, ale nie spodziewam się tu KO lub TKO. Uważam, że Wampir w swoim stylu będzie spokojnie punktował Denisa, który pod względem doświadczenia, czy umiejętności nie powinien mieć podjazdu do swojego opponenta. Załęcki może mieć inicjatywę w 1. rundzie, natomiast w drugiej fazie pojedynku Pasternak osiągnie moim zdaniem wyraźną przewagę. Sądzę, że podobnie jak przy okazji FAME MMA 21, tak i w tym przypadku popularny Wampir zwycięży pojedynek na punkty i właśnie typy na zakończenie walki na pełnym dystansie proponuję!

walka zakończy się na punkty
Kurs: 2.00
Zagraj!

baner grupa zagranie

Natan Marcoń – Cameraboy

Przechodzę do drugiego starcia, którym będzie walka Natana Marconia z debiutantem, a więc Cameraboyem. Pierwszy z zawodników jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych postaci w świecie freak-fightów i narobił sobie mnóstwa wrogów w Clout MMA. Marcoń na piątej edycji gali zmierzy się z debiutantem i będzie nieznacznym faworytem tego starcia. Warto przypomnieć, iż Natan w ostatnich pojedynkach seryjnie się kompromitował. Po odklepaniu przeciwko Denisowi Załęckiemu, nasz bohater mierzył się z Szeligą, a rywal bijący się jedną ręką zkonautował Marconia już w 1. rundzie! Natan nie posiada wybitnych umiejętności w MMA, jednak i tak będzie dość wyraźnym faworytem najbliższego pojedynku! Czy faktycznie uda mu się pokonać Cameraboya?

Przeciwnik na gali Clout MMA 5 zaliczy debiut w oktagonie i będzie to dla niego walka o charakterze emocjonalnym. Cameraboy zaangażował się w konflikt z Natanem Marconiem i poszło tu o sprawy osobiste, a wiadomo, że tego rodzaju pojedynki niemalże zawsze prowadzone są w szybkim tempie. Jak to zwykle w przypadku debiutantów bywa, nie mamy wielkiego pojęcia o rzeczywistych umiejętnościach Cameraboya. Najpewniej trenuje on do pojedynku już jakiś czas, jednak przewaga doświadczenia będzie wyraźnie po stronie Marconia. Polecam zerknąć na nasze wszystkie typy na MMA, a tymczasem przechodzę do propozycji zakładu na ten pojedynek!

Kursy na zwycięstwo

Fortuna
1.60
N. Marcoń
2.06
Cameraboy
Zagraj!

Co gramy?

Moim zdaniem omawiane starcie zakończy się relatywnie szybko. Marcoń ostatnie swoje walki kończył przed czasem i sądzę, że także ten pojedynek znajdzie finisz w KO lub jakiejś dyskwalifikacji. Przypomnę, że obaj panowie mają realny konflikt i każdemu z nich będzie zależało na efektownym zakończeniu starcia. Ciekawie wygląda zakład na maksymalnie 2.5 rund w omawianej walce i właśnie tym typem dopełniam mój sobotni kupon na Clout MMA 5. Życzę powodzenia i samych wygranych kuponów przy okazji najbliższej gali!

-2.5 rund
Kurs: 1.45
Zagraj!

Kupon na Clout MMA 5 08.06.

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze