W Podolsku i w Helsinkach czeka nas strzelanina? AKO na KHL z kursem 2.25!

Vityaz KHL

Czas na omówienie późniejszych rywalizacji w KHL i tym razem bliżej omówię wydarzenia odbywające się w Podolsku i w Helsinkach. Wszystkiego cztery zespoły mają swoje cele do zrealizowania i czekają nas interesujące pojedynki. Czy skuteczność będzie na odpowiednim poziomie? Zapraszam do lektury!

Fuksiarz koszulka do baneru
Fuksiarz koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 100% do 50 zł (od razu do wypłaty) + freebet 10 zł w aplikacji + codziennie cashback do 200 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 100% do 50 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Vityaz Podolsk – Dynamo Mińsk: typy i kursy bukmacherskie (05.01.2022)

Zachęcam Cię na początku do sprawdzenia kodu promocyjnego w Fuksiarzu! Vityaz nie ma już większych szans na play-offy. Pisałem już o tym wielokrotnie, ale jest to dziwny projekt, który liczy się tu i teraz i nie ma większych perspektyw na przyszłość. Co jakiś czas udaje im się zameldować w czołowej ósemce zachodu, ale jest to raczej od święta. Kibiców jest tutaj mało, ponieważ wolą wspierać zespoły z centralnej Moskwy i tak się właśnie żyje w Podolsku. Ostatnio Vityaz złapał formę i pokonanie Sochi, czy Severstali robi wrażenie. Zawodnicy chcą gonie pożegnać się ze swoimi fanami. Dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z Żubrami z Mińska, które mają jeden cel, a więc play-off. Są blisko zrealizowania tego planu, ale cały czas balansują na krawędzi. Kolejne sukcesy pomagają im ugruntować pozycję na zachodzie i zadyszka Torpedo Niżny Nowogród im w tym również pomaga. Do końca kampanii pozostało jeszcze kilka spotkań i trzeba dać z siebie wszystko, aby przedłużyć swój sezon. Czy Dynamo pokona dzisiaj Vityaz?

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Vityazu Podolsk zakończyło się zwycięstwem 4:3 z Sochi
 • Vityaz Podolsk znajduje się na 11. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 39 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 4 zwycięstwa i 17 porażek
 • Ostatnie spotkanie Dynama Mińsk zakończyło się zwycięstwem 5:3 z Severstalem Czerepowiec
 • Dynamo Mińsk znajduje się na 8. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 52 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 13 zwycięstw i 12 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Vityazu Podolsk 3:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Vityazu Podolsk, zakończyły się 3 wygranymi gospodarzy i 2 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Jedni i drudzy czują się świetnie w ataku i postaram się to wykorzystać. Pobieram zakład, który mówi o tym, że zarówno Vityaz, jak i Dynamo zdobędą po minimum dwa trafienia. Skuteczność w PP będzie kluczowa, abyśmy oglądali sporą ilość goli i na to liczę. Oba kluby mierzyły się w tym sezonie w Podolsku i padł wynik 2:5. Na powtórkę się nie obrażę.

Każda drużyna zdobędzie powyżej 1.5 goli

hokej

Jokerit Helsinki – Dynamo Moskwa: typy i kursy bukmacherskie (05.01.2022)

Przenosimy się do Helsinek, gdzie czeka nas rywalizacja Pajaców z Dynamo. Jest to rywalizacja sąsiadów z tabeli konferencji zachodniej i bardzo ważne dla układu tabeli. Jokerit z pewnością jest zadowolone po pokonaniu CSKA w Moskwie. Takie sukcesy cieszą najbardziej szczególnie na tafli wymagającego przeciwnika. Wykorzystywali swoje najmniejsze szanse i błędy rywali, które pojawiały się dosyć często. Czas wracać do siebie i postarać się o kolejną wygrana z innym stołecznym zespołem. Przyjezdni także mogą być zadowoleni z ostatnich tygodni. Komplet punktów zdobyty w Jarosławiu smakuje świetnie. Przez dłuższy czas utrzymywał się wynik remisowy, ale jedyne PP zostało bardzo dobrze rozegrane. Goście marzą, aby jak najszybciej znaleźć się na szczycie konferencji zachodniej i do tego potrzebnych jest jeszcze kilka oczek. Czy kolejne punkty trafią na ich konto dzisiaj?

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Jokerit Helsinki zakończyło się zwycięstwem 3:2 z CSKA Moskwa
 • Jokerit Helsinki znajduje się na 3. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 60 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 15 zwycięstw i 6 porażek
 • Ostatnie spotkanie Dynama Moskwa zakończyło się zwycięstwem 2:1 z Lokomotivem Jarosław
 • Dynamo Moskwa znajduje się na 2. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 63 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 15 zwycięstw i 7 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Dynama Moskwa 3:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Jokerit Helsinki, zakończyły się 4 wygranymi gospodarzy i 1 zwycięstwem gości

Co obstawiać?

Podobnie, jak we wcześniej omawianym przeze mnie spotkaniu stawiam na gole. Jokerit wyleczył się już z koronawirusa i może liczyć na swoich najlepszych zawodników. Dynamo pokazuje, że jest bardzo solidną ekipą i kto wie, może to oni będą czarnym koniem tych rozgrywek KHL. Wynik 2:2 przy takich ofensywach jest jak najbardziej realny i mocno wierzę w strzelaninę w stolicy Finlandii.

Każda drużyna zdobędzie powyżej 1.5 goli

05.01. Fuksiarz KHL

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze