USA i Kanada zameldują się w finale? Gramy doubla na półfinały MŚ o 204 PLN!

AUstin Reavs- USA

To już prawie finisz! W grze o medale pozostały 4 drużyny, a 3 spośród nich zakończą zmagania z krążkiem na szyi! Które drużyny będą tymi szczęśliwcami, a kto odpadnie tuż przed metą? Już jutro zobaczymy pełne emocji 2 półfinały Mistrzostw Świata, w których zagrają Serbowie z Kanadyjczykami oraz Amerykanie z Niemcami. Faworyci? Bezsprzecznie są nimi zespoły zza oceny, jednak zarówno Serbowie jak i Niemcy  nie znaleźli się w półfinale przez przypadek i powinni postawić rywalom trudne warunki. Zapraszam do zapoznania się moją analizą dotycząca tych spotkań i życzę powodzenia!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Serbia vs Kanada: typy, kursy i zakłady bukmacherskie (8.09.2023 10:45)

Faworytem tego pojedynku Są Kanadyjczycy jednak nie tak zdecydowanym jak Moglibyśmy się tego spodziewać. Wszystko za sprawą ostatniego zwycięstwa Serbów z Litwinami. Serbska reprezentacja tylko w pierwszej kwarcie pozwoliła rywalom myśleć o zwycięstwie, natomiast im dłużej trwał mecz, tym bardziej zarysowywała się ich przewaga, ostatecznie osiągając 19 punktów. Także w poprzednich pojedynkach Serbia grała świetnie, jednak nie ustrzegła się porażki, która miała miejsce w meczu z Włochami. To spotkanie przegrali ledwie 2 punktami i w dodatku mieli rzut na zwycięstwo, który jednak nie znalazł drogi do kosza. Jak się później okazało, Włosi i tak trafili na USA i tym samym po przegranej odpadli z gry o medale, co się stało z Serbią, wszyscy już wiemy.
Kanadyjczycy podobnie jak ich dzisiejsi rywale także  przegrali jeden mecz i co ciekawe również nieznacznie, bo czterema punktami. Pogromcą zespołu zza oceanu okazała się  reprezentacja Brazylii, jednak w mojej opinii był to tylko wypadek przy pracy i w kolejnych meczach Kanada udowodniła swoją wyższość. Warto odnotować, ze Kanadyjczycy pokonali już w tym turnieju Francję, Hiszpanię, czy rewelacyjnie grającą Łotwę. W ćwierćfinale także nie mieli łatwo, bo naprzeciw nim stanął Luka Doncic z kadrą Słowenii i wszystko wskazywało na to, że postawią Kanadyjczykom trudne warunki. Rzeczywistość była jednak nieco inna, Słowenia tylko w pierwszej połowie dotrzymała kroku rywalowi, natomiast po zmianie stron to Kanada przejęła inicjatywę, wypracowała kilkunastopunktową zaliczkę i ostatecznie wygrała 100:89.

Bez wątpienia przed nami świetny mecz, w którym żaden z zespołów nie znalazł się przypadkowo. Naszpikowana gwiazdami NBA zmierza po pierwszy w historii finał Mistrzostw Świata i obawiam się, ze równie dobrze grająca Serbia nie będzie miała na tyle sił, aby ją powstrzymać.

Statystyki

  • Serbia zdobywa 98,2, natomiast Kanada 96,4 punktów na mecz.
  • Kanada trafia 39,7 rzutów za 3, przy 38% Serbii.
  • Kanada notuje o 3 zbiórki więcej od Serbii.
  • Serbia rozdaje 4 asysty więcej od Kanady.
  • Obie drużyny przegrały dotąd po jednym meczu.

Co typować?

Choć Serbia wygląda na tym turnieju naprawdę dobrze, to sądzę, że ich Mistrzowska droga właśnie dziś dobiegnie końca. Kanada gra doskonale i zapewne w głowach zawodników już pojawia się obraz rywalizacji z USA w finale. Oczywiście do tego jeszcze daleko, lecz uważam, że na dzień dzisiejszy to Kanada jest silniejszym zespołem, co można zobaczyć choćby po tym, jakie drużyny pokonali już w tym turnieju. Kanada, docierając do półfinału, już napisała piękną historię, jednak patrząc na graczy jakich mają w kadrze, nie sądzę, aby walka o brąz zaspokoiła ich oczekiwania. Mój typ na ten mecz to zwycięstwo Kanady! Zajrzyj do sekcji Typy Dnia, gdzie znajdziesz więcej gotowych propozycji!

Kanada wygra mecz
Kurs: 1.43
Graj!

USA vs Niemcy: typy, kursy i zakłady bukmacherskie (8.09.2023 14:30)

Niemcy mogą, natomiast Amerykanie muszą awansować do finału, każdy inny wynik będzie ogromną niespodzianką, jednak pamiętajmy, że Amerykanie nie zabrali na Mistrzostwa swojego najlepszego składu.

To, że Amerykanów da się pokonać udowodnili Litwini, których jak już wiemy, nie ma w turnieju. Nie chce mówić, ze Litwa miała dużo szczęścia, bo grała świetnie, lecz trafienie 9 trójek z rzędu na początku spotkania nie zdarza się zbyt często, a bezsprzecznie miało to ogromny wpływ na końcowy wynik tego starcia. Poza tym meczem, USA wszystkie inne rozstrzygnęła na swoją korzyść, zwyciężając każdorazowo minimum 12 punktami, a zazwyczaj ta przewaga była znacznie wyższa.
Niemcy kontynuują swoją zwycięską passę i obecnie z pozostałych 4 zespołów to oni jako jedyni pozostali bez porażki. Czy uda się to podtrzymać także po dzisiejszym meczu? Zadanie piekielnie trudne, bo drużyna z USA jest naprawdę silna. Nasi zachodni sąsiedzi co prawda mieli na swojej drodze mocnych przeciwników, jednak czy to Australia, czy Słowenia albo Łotwa grali zupełnie inaczej od ich dzisiejszych rywali.
Schorder vs NBA, czy Niemiec podoła takiemu wyzwaniu? Niewątpliwie wie, jak grać z zawodnikami z najlepszej ligi świata, lecz w ostatnim meczu z Łotwą pudłował na potęgę, ostatecznie zdobywając jedynie 9 punktów. Po drugiej stronie cała masa zawodników o podobnych lub wyższych umiejętnością. Bez wątpienia USA bije na głowę Niemców pod względem fizyczności i atletyzmu, z takim rywalem nasi zachodni sąsiedzi na tych mistrzostwach jeszcze nie grali. To może być bardzo trudny mecz dla Niemców, natomiast dla USA powinna to być łatwa przeprawa.

Statystyki

  • USA średnio rzuca 101,2 pkt, przy 91,3 Niemców.
  • USA zbiera o 4 piłki więcej od Niemców.
  • 24:23 to stosunek asyst, lepiej wypadają tu Amerykanie.
  • NIemcy pozostają bez porażki na Mistrzostwach, natomiast Amerykanie przegrali jeden mecz.

Co typować?

Obie drużyny grały ze sobą nie tak dawno, bo tuż przed mistrzostwami, był to jednak jedynie mecz towarzyski. Niemniej jednak pokazał nam nieco, jak może wyglądać dzisiejsze spotkanie i wynik 99:91 utwierdza nas w przekonaniu, że spotykają się tu równe sobie zespoły. Czy dziś będzie podobnie? Amerykanie podrażnieni ostatnią porażką z Litwą na mecz z Włochami wyszli podwójnie naładowani i kompletnie zmietli za parkietu rywali. Niemcy natomiast nie bez problemów pokonali Litwę, a przecież dziś rywal jest jeszcze silniejszy. Czy Niemcy mają argumenty, aby powalczyć z USA? Bez wątpienia tak, ale uważam, że jest ich jednak za mało. To, czego oczekuję po tym meczu, to ponownie silny atak ze strony USA i tu pytanie jak odpowiedzą na to Niemcy. Mimo wszystko uważam, że będzie to ofensywny pojedynek, wierząc również w potencjał niemieckiej drużyny, dlatego moim typem na ten mecz jest zwycięstwo USA u powyżej 177,5 pkt w meczu. Jeśli grasz dziś nami, pamiętaj o możliwości skorzystania z kodu promocyjnego do Fortuny!

USA wygra meczi powyżej 177,5 pkt
Kurs: 2.19
Graj!

kupon-koszykówka-8.09

Fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze