UK OPEN vol. 1! Startujemy kuponem triple z kursem 4.77!

Tarcza/Dart

Dzisiaj czekają nas starcia  w Pierwszej Lidze, której spotkania zaproponowałem wczoraj. Dziś zaś, czyli dzień wcześniej przed początkiem rywalizacji, wrzucam pierwsze propozycje na Mistrzostwa Wielkiej Brytanii! Wszyscy gotowi na trzy dni zmagań? Jak myślicie, doczekamy się niespodzianki i zwycięstwa kogoś spoza pierwszej dziesiątki? Szczerze powiem, że przy formie  z ostatniego weekendu najbardziej popularnych graczy, nie widzę takiej możliwości! Ale o tym przekonamy się już niebawem! Zaporaszam na pierwszy kupon z angielskiej serii! 1..2..3.. Start! Powodzenia!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka w Anglii!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/goto/betfan

Steffen Siepmann- Krzysztof Kciuk

Rozpoczęcie turnieju, w tym przypadku, aż od 1/256 to zawsze sporo niespodzianek i trudnych do analizy spotkań. Ja jako pierwsze wybrałem Niemiecko-Polskie zestawienie z Krzyśkiem Kciukiem w akcji. Co możemy powiedzieć i jaką teorię wysnuć przed tym spotkaniem? Z całą pewnością ostatni okres gry obu zawodników to nie jest imponująca seria zwycięstw, a wręcz przeciwnie. Tylko, czy po zawodnikach tej klasy możemy oczekiwać i ich porównywać w tym aspekcie? Szczerze wątpię. Na tym poziomie szczególnie istotną jest formą danego dnia, bo każdy z nich potrafi rzucać, tylko nie są na tyle stabilnii i pewni w każdym spotkaniu, aby rywalizować na bardzo wysokim poziomie. Dlaczego ja stawiam na Polaka? Podobnie jak rywal, przegrał on pięć ostatnich spotkań, ale jego rywale należeli do zdecydowanie lepszych. Brown, Boulton, Harms, czy Hughes to zestawienie górnej 32/64 zawodów PDC, a więc bardzo wymagający rywale. Przecież ostatniego weekendu, Hughes postawił faworyzowanych rywali do pionu, a Kciuk w przegranym starciu po prowadził z Nim 5-1, ostatecznie ulegając 5-6. Niemiec ostatnio rywalizowali zaś z Claytonem, Batsem, Leungiem, Leitingerem i Tabernem. Wszystkie wymienione spotkania przegrał, ale z pewnością na brawa zasługuje szczególnie za to pierwsze spotkanie, kiedy Jonnemu urwał 4 legi. Ogólnie ujmując, obaj reprezentują BDO, stąd nie ma co spodziewać się po nich stabilnej i wyrównanej gry, ale w mojej opinii większe szanse w tym starciu ma reprezentujący Polskę, Kciuk i w jego kierunku stawiam swój kupon.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Adam Huckvale- Stephen Burton

Drugie spotkanie to pojedynek angielsko-angielski, w tym spotkaniu stawiam na faworyta bukmacherów w postaci Stephena Burtona. Jeśli ktoś śledzi dart, to to nazwisko można było kilkukrotnie zobaczyć, czy też usłyszeć w przypadku międzynarodowych aren, sam zawodnik na swoim koncie posiada zwycięstwa nad dużo wyżej notowanymi rywalami, m.in. nad Stehenem Buntingiem i Richardsonem, Beatonem i Harringtonem, Razmą, oraz Websterem podczas zmagań Player Championship w zeszłym roku. Zwycięstwa te w mniejszym, czy większym stopniu wskazują na dobre wchodzenie w początkowe fazy zawodów tego gracza i ja właśnie z tego zamierzam skorzystać. Jego rywalem tego dnia będzie, Huckvale- zawodnik raczej nieznany szerszej publiczności, a jedyne zwycięstwa jakie odnosił to dwukrotna wygrana w zeszłym roku nad Diego Portelą, oraz w tym roku jedna wygrana z Tabernem 6-5 na otwarcie Playersów numer trzy. Reasumując, mam wrażenie, że Burton należy do grona lepszych zawodników niż jego rywal, ponadto prezentuje zdecydowanie wyższe statystyki.

 

Boris Koltsov- Danny van Trijp

Dlaczego Koltsov? Tutaj krótko, mam młodego Rosjanina za całkiem niezłego jak na swoje możliwości dartera, ma on na swoim koncie kilka, kilkanaście zaciętych spotkań na arenie międzynarodowej i z roku na rok jest coraz bardziej ograny. Co za tym idzie, łatwiej stawać mu do wyrównanych pojedynków. Tutaj chciałbym wrzucić informację, odnośnie serii tego zawodnika w ubiegłym roku, kiedy cztery mecze pod rząd dokonywał o wiele wyżej postawionych graczy, byli to Bernard, Wattimena, Klassen i Smith, czyli czwórka bardzo znanych i popularnych w świecie tego sportu. W jutrzejszym spotkaniu, właśnie takie spotkania jak wymienione wpływają na moją propozycję. Uważam, że Rosjanin wygra jutrzejszą rywalizację! Powodzenia!

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/goto/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

Zaloguj się aby dodawać komentarze