Typy dnia – wtorek | 04.07.2023

Piłkarz Interu Miami w akcji

Kolejny dzień w piłce nożnej to dla miłośników bukmacherki kolejne poszukiwania nowych i ciekawych spotkań. Na horyzoncie brak jest elitarnych rozgrywek klubowych, jednak da się znaleźć starcia godne uwagi i obstawienia! Redakcja Zagranie, jak co dzień, tak i 4. lipca przedstawi więc najciekawsze typy dnia, które naszym zdaniem warto umieścić na swoich kuponach! Miłej lektury.

baner Fortuna

Typy dnia: 4 lipca

Jak już wspomniałem, dziś nie znajdziemy spotkań najlepszych klubów, czy reprezentacji, jednak nie ma tego złego, co na dobre by nie wyszło! Egzotyczne ligi, czy spotkania reprezentacji młodzieżowych wiążą się z nie do końca poprawnie wystawionymi kursami i możliwością złapania ciekawych zakładów. Właśnie tej sztuki postaramy się dokonać, wybierając łącznie 4 typy dnia na wtorek, 4. lipca. Przejdźmy zatem do pierwszego, wybranego przez nas meczu.

Norwegia U19 – Grecja U19 (04.07.2023, 18:00)

Rozpoczynamy od wspomnianych rozgrywek młodzieżowych, a uściślając temat, od Euro U19. Mało kto spodziewał się, że zobaczymy na nim reprezentacje Norwegii i Grecji, gdyż obydwie nie należą do potęg światowego, ani nawet europejskiego futbolu. Ekipa ze Skandynawii pokazała się jednak ze znakomitej strony w eliminacjach i chociaż mało kto dawał im szanse w rywalizacji z Francją, to zdołała ona pokonac Trójkolorowych, a do tego ograć Rumunię i Irlandię Północną, zdobywając w sumie aż 11 goli! Norwegia zagra we wtorek z Grecją, która również sprawiła sporą niespodziankę awansując na ten turniej. Różnica jest jednak taka, że Grecy nie rywalizowali z najmocniejszymi zespołami w Europie, a mierzyli się z Irlandią, Estonią i Słowacją. W tych 3 meczach uzbierali 7 oczek i nie prezentowali się tak zjawiskowo, co wspomniani Norwedzy. W moim odczuciu to właśnie drużyna z północnej Europy jest na papierze silniejsza i ma za sobą znacznie bardziej udane eliminacje. Stąd typ na wygraną Norwegii U19. 

Norwegia U19 wygra
Kurs: 2.00
Zagraj!

Islandia U19 – Hiszpania U19 (04.07.2023, 21:15)

Ponad 3 godziny później rozpocznie się natomiast drugie spotkanie w grupie B na wspomnianych Mistrzostwach Europy do lat 19. Spotkanie, w którym to faworyt jest jeszcze bardziej oczywisty i jasny. Dla Islandii awans na turniej w Malcie to wielki sukces i szansa na promocję swoich piłkarzy na arenie międzynarodowej, jednak nie ma co oczekiwać, iż zespół ten będzie w stanie postawić się najlepszym na kontynencie. Islandia w eliminacjach zdołała sprawić sensację i awansować na główny turniej, a największym zaskoczeniem było zwycięstwo przeciwko Anglii 1:0. Nie ma co się jednak łudzić, że mieli oni wówczas furę szczęścia, a Synowie Albionu prezentowali się o kilka klas lepiej. Nie można odbierać królowi tego co królewskie, jednak uważam, że na samym Euro Islandia już w pierwszym meczu dostanie lekcję futbolu od Hiszpanów. Wszak szkolenie młodzieży w tym kraju stoi na najwyższym poziomie, a kilku zawodników tej reprezentacji to prawdziwe diamenty, które niebawem będą najlepszymi piłkarzami na swoich pozycjach. Podczas eliminacji Hiszpania U19 nie straciła nawet bramki, a rywalizowała z Ukrainą, Danią i Luksemburgiem. Czyste konta zachowała także w dwóch sparingach poprzedzających sam turniej. Sądzę, że także Islandia nie zdoła znaleźć sposobu na defensywę Hiszpanów, a ci zachowają czyste konto w pierwszym meczu na Euro!

Islandia U19 nie strzeli gola
Kurs: 2.04
Zagraj!

Zamalek – Al Mokawloon (04.07.19:30)

Zapowiadałem, że w typach dnia na wtorek pojawi się nieco egzotyki i właśnie o niej mowa w kontekście Pucharu Egiptu. Ledwie 3 dni temu analizowałem poprzednie spotkanie drużyny Al Mokawloon, które finalnie zostało przez nią przegrane 0:1. Również w najbliższym meczu pucharowym, goście nie będą faworytami, gdyż zmierzą się z wypoczętą i zdecydowanie silniejszą drużyną Zamalek. Jest ona przecież jedną z najsilniejszych w kraju i obecnie zajmuje 4. miejsce w lidze z realnymi szansami na uplasowanie się na podium. Wrażenie może też zrobić bardzo dobra passa owej ekipy, gdyż zwyciężyła ona 7 poprzednich gier na swoim obiekcie, a w ogólnym rozrachunku triumfowała przy okazji 4 minionych spotkań. Jak wspomniałem, Al Mokawloon jest 3 dni po porażce przeciwko El Daklyeh, a wcześniej klub ten zwyciężył 1 z 4 spotkań. Jeśli spojrzymy na historię gier bezpośrednich, to ta zdecydowanie przemawia za drużyną Zamalek, która nie przegrała ze swoim najbliższym rywalem od 6 meczów. Także tym razem nie spodziewam się innego rozstrzygnięcia, a typy dnia na zwycięstwo gospodarzy obstawić możecie za różne bonusy bukmacherskie!

Zamalek wygra
Kurs: 1.87
Zagraj!

Inter Miami – Columbus Crew (05.07.2023, 01:30)

Na koniec propozycja dla tak zwanych nocnych Marków, a więc spotkanie MLS, które odbędzie się w nocy z 4. na 5. lipca. Inter Miami na obecny moment jest zdecydowanie najgorszą ekipą konferencji wschodniej. Jest to spowodowane między innymi kiepską defensywą, która w 19 spotkaniach dopuściła do utraty 29 goli. Jakby tego było mało, klub z Miami tylko w 5 poprzednich spotkaniach wpuścił łącznie 10 bramek, a aż 4 z nich kończyły się popularnym wśród miłośników bukmacherki BTTS-em. Columbus Crew walczy o zdecydowanie wyższe cele i w tej chwili zajmuje wysokie 4. miejsce w tej samej konferencji. Klub ten ma w dorobku aż 40 zdobytych bramek, czyli najwięcej w całej stawce, a ostatnie występy były w jego wykonaniu bardzo przyzwoite. W tym przypadku również bardzo często oglądaliśmy BTTS, bo podobnie jak w przypadku Interu Miami, miał on miejsce w 4 z 5 poprzednich meczów. Sądzimy, że outsider zasilony znanymi zawodnikami z Europy i grający przed własną widownią będzie w stanie zdobyć u siebie trafienie i że Columbus Crew również podtrzyma serię strzelecką. Ostatnim typem dnia będzie więc BTTS w starciu Inter – Columbus!

BTTS - tak
Kurs: 1.51
Zagraj!

Typy bukmacherskie na dziś: 4 lipca

Przedstawione wyżej typy dnia to w naszej opinii jedne z najciekawszych zakładów, jakie można wybrać na wtorkowy kupon. Tym razem korzystaliśmy z oferty bukmachera Fortuna, u którego warto wykorzystać nasz kod promocyjny. Mamy nadzieję, że podobnie jak w ostatnich dniach, skuteczność będzie przyzwoita i niestandardowe rozgrywki i mecze dadzą zarobić. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze