Typujemy mecze drabinki przegranych! Kto zostanie zepchnięty do drabinki ostatniej szansy?

Flusha z Trofeum

Przed nami spotkania drabinki przegranych, w której grają drużyny z bilansem jednego zwycięstwa i jednej porażki. Czy Apeks pokaże lepszą grę po dramatycznym meczu na Navi? Azjatycka formacja 5yclone postawi się Fnatic? Na te pytania i nie tylko postaram się odpowiedzieć w tekście poniżej.

Fuksiarz koszulka do baneru
Fuksiarz koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 100% do 50 zł (od razu do wypłaty) + freebet 20 zł na LALIGA + codziennie cashback do 200 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 100% do 50 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Apeks – Imperial

Apeks, na razie w tym turnieju prezentuje się bardzo słabo jak na swoje teoretycznie spore możliwości. Wygraną z M80 przysłonił fakt, że na pierwszej mapie przegrali 4 lub nawet 5 rund na rywala, który grał rundę eco. Słabo prezentuje się zespół, co najlepiej mówi mecz na Navi. Przegrana w tak dramatycznym stylu mówi bardzo wiele o obecnym stanie tej drużyny. Łącznie na dwóch mapach wygrali 12 rund, dla porównania chińska formacja 5yclone wygrała 23 rundy. Kolejną rzeczą, jaką warto poruszyć, jest końcowa różnica w liczbie zabójstw, bo wynosi ona 52. Jest to naprawdę sporo jak na drużyny, które teoretycznie powinny rozegrać przynajmniej zacięty pojedynek. Od odejścia “jL” z drużyny Apeks nie potrafi wrócić na szczyt i pokazać, że dalej zasługują na miejsce w takich turniejach. Wydaję się, że prawdziwe oblicze formacji jest gdzieś pośrodku tego wszystkiego. Obecnie nie są tak słabi, by przegrać z dużo słabszym rywalem, ale nie są tak mocni, by postawić się najlepszym.

Imperial zaskoczyło wszystkich na tym turnieju swoją wyjątkowo solidną postawą. Mimo porażki na Fnatic pokazali bardzo dobrą grę i zorganizowanie. Stać ich na pewno na wyjście z grupy, a to jest właśnie mecz, który może o tym przesądzić. Wygrany tego spotkania trafi do meczu o awans o dalszą fazę, a przegrany będzie musiał grać w drabince ostatniej szansy. Wydaje się, że też motywacja jest u nich na bardzo wysokim poziomie, bo brazylijska scena kibicuje każdej drużynie. Cała społeczność poważnie podchodzi do występów rodzimych drużyn w turniejach wyższej rangi. Cała formacja gra bardzo solidnie, może oprócz zawodnika o pseudonimie “Vini”, który jeszcze nie pokazał tego, na co go stać.

Przewidywane mapy:
Imperial ban Vertigo
Apeks ban Nuke
Imperial pick Anubis/Overpass
Apeks pick Mirage
Imperial ban Ancient
Apeks ban Anubis/Overpass
Inferno was left over

Typ: Imperial wygra pierwszą mapę. Obie mapy, które może wybrać brazylijska formacja, są bardzo słabe dla Apeks. Overpass jest chyba ich najsłabszą mapą, którą grają. Na mapie Anubis grali przeciwko słabym zespołom, co Navi zweryfikowało i pokazało ich słabości. Na Anubisie wygrali zaledwie 2 rundy z 8 po stronie terro, czyli teoretycznie dla nich lepszej. Imperial pokazało w obu spotkaniach na Anubisie, że potrafią grać po ct, więc może być to kluczowy aspekt przy wyborze tej mapy.

Dzisiaj gramy z bukmacherem Fuksiarz, który oferuje bardzo ciekawą ofertę cashback bez limitu. Sprawdź kod promocyjny fuksiarz i przekonaj się sam. Jeżeli interesują cię inne analizy na esport sprawdź zakładkę typy na esport.

Imperial wygra pierwszą mapę
Kurs: 1.90
Zagraj!

baner grupa zagranie

 

5yclone – Fnatic

5yclone pokazuję się z bardzo dobrej strony na tym turnieju. Zacięty mecz z Navi i wygrana z M80 pokazują, że nie jest to tak słaba drużyna, jak mogłoby to się wydawać przed turniejem. W drugim meczu powinni wcześniej oczywiście wygrać obie mapy, a przynajmniej drugą, ale i tak pokazali się jako zespół po prostu dużo lepszy. Drużyna ma bardzo dobrych indywidualnie zawodników, a jedyny minusem jest “Advent”, który jest już za słaby an turnieje takiej rangi, ale mimo wszystko stara się jak może i na Navi zagrał solidnie. Mapą, którą prawdopodobnie wybiorą to Nuke, który jest dla nich bardzo dobry i swobodny w graniu. Najlepsi zawodnicy tej drużyny osiągają tam bardzo dobre statystyki, co tylko ułatwi granie na Fnatic. Gracz, na którego bym najbardziej zwrócił uwagę to “Moseyuh”, który, na razie pokazuję się z wyśmienitej strony, osiągając 0.84 zabójstw na rundę.

Fnatic, na razie w tym turnieju wygląda przyzwoicie. Zespół ma dużo większe ambicje, co pokazał w meczu z Faze, ale na trzeciej mapie wszystkie słabości zostały odkryte. Fnatic wygrało zaledwie 2 rundy po stronie terro na mapie Nuke. Ogólnie w samym turnieju jedynie “Mezii” utrzymuje doskonałą formę mimo słabszej trzeciej mapy na Faze. Bardzo słabo spisuje się “roej” oraz “dexter”, którzy nie pokazują tego, na co ich stać. Francuski snajper “afro” mimo wszystko na Faze nie pokazał się z najlepszej strony, kończąc mecz z 45 zabójstwami na koncie. Dla porównania snajper Faze, który był dopiero czwartym najlepszym graczem tej formacji miał 9 zabójstw więcej. Fnatic na pewno gra solidnie, ale mimo wszystko czuć niedosyt i zawód. W każdym meczu zdarzają im się chwile słabości, które rywal wykorzystuje. Przegrali Anubisa z Imperial, mając wynik 12:9 po stronie terro, nic nie pokazali na Nuke na Faze. Można się też zastanowić, o ile szczęśliwe było zwycięstwo po dogrywce na Imperial.

Przewidywane mapy:
5yclone ban Ancient
Fnatic ban Mirage
5yclone pick Nuke
Fnatic pick Vertigo
5yclone ban Anubis
Fnatic ban Inferno
Overpass was left over
Ciężko mimo wszystko przewidzieć co Fnatic wybierze, bo liczba map, które do tej pory rozegrali, jest stosunkowo mała.

Typ: 5yclone handicap map +1.5. Uważam, że stać chińską formację na wygranie mapy, zwłaszcza gdy jest to Nuke. Znalazłem bardzo ciekawą statystykę, otóż mimo bardzo zaciętych spotkań Fnatic na mapie Nuke po sromotnej porażce na Faze średni rating zawodnika wynosi 0.83. Co jeszcze ciekawsze żaden zawodnik nie ma ratingu na poziomie 1 na tej właśnie mapie. Dodam dla kontekstu, że rating poniżej 1 jest już uważany za słaby a co dopiero 0.83 na całą drużynę. Uważam, że sama runda pistoletowa dla 5yclone może wiele zmienić, zwłaszcza że zaczną po stronie terro. Gdy grali mapę Nuke na M80, wygrali obie rundy pistoletowe.

Jeżeli interesują cię inne analizy czy teksty na temat dzisiejszych spotkań, sprawdź zakładkę typy dnia.

Handicap map (+1.5) 5yclone
Kurs: 1.75
Zagraj!

Fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze