Typujemy mecz Anonymo! Gramy kupon z kursem 2.56!

Dycha zawodnik Ence

Spotkanie w dolnej drabince Asia Championship jest meczem o wszystko. Przegrana ekipa odpada z turnieju i żegna się już po pierwszym dniu. Czy drużyny z Chin zaskoczą i tym razem pokażą więcej niżeli wczoraj?

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania


🔥 PROMOCJA: + 250 PLN za typ na drużynę z golem w meczu FC Barcelona - Atletico Madryt!
(trwa: 01-03.12, do g. 17:29)

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Sampi – Anonymo

 

Sampi, mimo że prezentowało bardzo słabą formę ostatnimi czasy, to w dwóch poprzednich meczach wygrali w dość przekonywającym stylu. Mimo wielu porażek w obecnym sezonie to rywale byli raczej dość dobrzy. Nie były to może, drużyny najlepsze z tier 2, ale raczej takie co potrafią namieszać i zaskoczyć z mocniejszym rywalem. Wygrana na 500 i akademia Aurory wynikami 2:0 pokazuje, że może drużyna weszła na dobre tory. Nie trzeba przecież tak wiele, by uzyskać dobre wyniki, bo mają w zespole Matysa, który osiąga wybitne statystyki indywidualne. Jeżeli zespół jakkolwiek go wspomoże, to mogą być całkiem ciekawą drużyną na scenie tier 2. W starciach przeciwko Anonymo mają także wybitnie dobry bilans, bo jest to aż 7 do 1 w mapach. Ewidentnie drużynie Sampi pasuje styl, jaki prezentuje Anonymo i wykorzystują błędy, który Polska formacja popełnia stosunkowo często.

Anonymo natomiast dalej jest projekt, który nie spełnia swoich oczekiwań. Zespół stworzony z bardzo dobrych zawodników rodzimej sceny, ale nie potrafi przebić się poza poziomi niszowych turniejów. Mimo że zawodnicy wydają się mieć naprawdę wysoki umiejętności indywidualne, to nie przekłada się to na rezultaty. Ostatnia seria zwycięstw to mecze z Permittą czy Iluminar, czyli niezbyt wymagający rywale. Anonymo potrafi wygrać na całkiem dobre zespoły, ale ewidentnie sobie nie radzi, kiedy jest faworytem. W ostatnich potkaniach na Project G czy Alliance byli bezradni. Ciężko powiedzieć co jest problemem tej drużyny, ale na pewno będą rozważać zmianę prowadzącego, który pod presją może zawieść drużynę po raz kolejny. Na rynku pojawił się były dowodzący 9ine, czyli drużyny, która odniosła niespotykane od kilku lat sukcesy i zapewne będzie przymierzany do jednej z formacji. Wydaje mi się, że ranga turnieju może bardziej pobudzić rywali niżeli Anonymo.

Przewidywane mapy:
Sampi ban Vertigo
Anonymo ban Anubis
Sampi pick Mirage
Anonymo pick Overpass
Sampi ban Inferno
Anonymo ban Nuke
Ancient was left over

 

Typ: Sampi handicap map (+1.5). Stać tę drużynę na wygranie całego meczu i myślę, że co najmniej mapę powinni wygrać. Rywal jest wygodny dla nich, a podbudowani ostatnimi zwycięstwami powinni podejść pewni siebie i wykorzystać błędy rywala.

Dzisiejszy kupon gram z bukmacherem STS, który oferuje bardzo dobrą ofertę promocyjną dla wszystkich graczy. Sprawdź kod promocyjny sts i przekonaj się sam. Inne analizy na mecze z esportu, możesz zobaczyć w kategorii typy na esport.

Sampi handicap map (+1.5)
Kurs: 1.55
Zagraj!

baner grupa zagranie

9Pandas – Sinners

 

Ciekawe spotkanie między dwoma ambitnymi drużynami, które potrafią zaskoczyć lepsze zespoły. Obecnie w lepszej formie znajduje się jednak Sinners, które wygrało w bardzo dobrym stylu z niezwykle silnym Monte. Z czasem jest coraz mniej przypadku w grze tej drużyny i rezultaty są tego świetnym przykładem. Bardzo rzadko przegrywają na zespoły realnie dużo słabsze i zaczynają wygrywać seriami. 9Pandas to dość wygodny rywal dla Sinners, bo wygrali oba poprzednie spotkania z nimi, a do tego mają bardzo korzystny zestaw map w starciu z nimi. Statystycznie na czterech z siedmiu map, mają wyższy procent zwycięstw, a na pozostałych i tak są, w stanie powalczyć. Te mapy to Nuke, Overpass czy Inferno, które wygrywali z zespołem 9Pandas lub byli bardzo blisko, gdy przegrali po dogrywce na mapie Nuke. Wydaje mi się, że w obecnym układzie to Sinners jest zespołem lepszym, który powinien dominować rywala w tym spotkaniu, zwłaszcza patrząc na ostatnie bardzo pozytywne rezultaty. Sami zawodnicy spisują się coraz lepiej i nie jest to już zespół jednego gracza, jak to było jeszcze kilka miesięcy temu.

Przewidywane mapy:
Sinners ban Nuke
9Pandas ban Vertigo
Sinners pick Anubis
9Pandas pick Overpass
Sinners ban Inferno
9Pandas ban Ancient
Mirage was left over

 

Typ: Sinners wygra mecz. Wiele czynników sprzyja na korzyść tej drużyny i myślę, że dziś będą chcieli sobie coś udowodnić. Mimo że jest to mecz niższej rangi, to 9Pandas jest zawsze groźnym rywalem. Jeżeli zagrają tak jak w ostatnich tygodniach, to powinni sobie poradzić.

Sprawdź typy na dzisiejszą Ligę Europy w zakładce typy dnia.

Sinners wygra mecz
Kurs: 1.65
Zagraj!
Kupon na esport 9.11.2023

Fot.Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze