Typujemy drabinkę wygranych oraz mecz 9ine! Gramy kupon z kursem 3.31!

Arena na Iem Katowice

Dzisiaj przeanalizujemy mecze drużyn, które wygrały swoje spotkania pierwszego dnia, a oprócz tego zobaczymy co ciekawego można typować w meczu 9ine. Czeka nas bardzo ciekawe starcie między Virtus Pro oraz G2 w drabince wygranych. Czy Cloud9 gładko pokona Complexity i zamelduje się w meczu o ćwierćfinał? 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania


🔥 PROMOCJA: + 400 PLN za poprawny typ na zwycięzcę walki KSW Epic!
(trwa: do 24.02.)

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Cloud9 – Complexity

 

Cloud9 zwyciężyło swoje spotkanie 2:0 z Eternal Fire w dość dobrym stylu. Od takiej drużyny wymaga się dominacji dużo słabszych rywali, ale mimo wszystko turecka formacja nie była nawet bliska zwycięstwa na żadnej z map. Liderzy Cloud9 w bardzo dobrym stylu rozpoczęli turniej, gdzie w meczu na turecką formację osiągnęli różnice zabójstw do śmierci, na poziomie 39. Bardzo ciekawy był też wybór mapy przez Cloud9, czyli Overpass. Nie mieli rozegranej tej mapy ani razu w ciągu trzech miesięcy, a mimo to zaryzykowali i pokazali się z bardzo dobrej strony. Potencjał indywidualny, jaki posiada ta formacja, jest bardzo duży. W meczu z Eternal Fire najniższe średnie obrażenia na rundę w drużynie Cloud9 wynosiły 72. Ciężko o stały słaby punkt w tej drużynie, jedyne co da się zauważyć to słabszą dyspozycję “electronica”, który mimo wszystko osiąga bardzo dobre statystyki jak na in game lidera.

Complexity pokonało Polską formację 9ine w meczu otwarcia. Zaprezentowali się całkiem solidnie, ale mimo wszystko był to trochę mecz niewykorzystanych szans 9ine. Zwłaszcza na decydującej mapie Ancient, marnowali szansę i przewagi na potęgę. Brakowało chłodnej głowy i zabójstw w kluczowych dla meczu momentach. Jeżeli chodzi o samo Complexity, to warto docenić formę “hallzerka” i “elige”. Potrafili pociągnąć zespół w kluczowych dla meczu momentach, zwłaszcza na trzeciej mapie. Mimo wszystko będzie wyjątkowo ciężko powtórzyć ten wyczyn na tak dobrą formację, jaką jest Cloud9. Oprócz tego, że liderzy Complexity nie wyglądają aż tak dobrze w meczach z rywali ze światowego topu, to sam potencjał indywidualny przeważa na korzyść rosyjskiej formacji. Jedynie “elige” utrzymuje dobrą formę na formację dużo lepsze, ale reszta może po prostu w meczu zawieść.

 

Przewidywane mapy:
Complexity ban Mirage
Cloud9 ban Nuke
Complexity pick Overpass
Cloud9 pick Vertigo
Complexity ban Inferno
Cloud9 ban Ancient
Anubis was left over

 

Typ: Cloud9 wygra mecz. Formacja dużo lepsza, z dużo wyższym potencjałem i przede wszystkim umiejętności indywidualne są zdecydowanie lepsze. Complexity musiałoby zagrać mecz wybitny drużynowo, a kilku nieoczywistych liderów musiałoby pociągnąć zespół przynajmniej do zaciętych map.

 

Jeżeli interesują cię inne dyscypliny jak chociażby piłka nożna i dzisiejszy mecz Legia-Aston Villa, sprawdź zakładkę typy dnia. Poprzednie lub inne analizy na esport możesz zobaczyć w zakładce typy na esport.

Cloud9 wygra mecz
Kurs: 1.29
Zagraj!

baner grupa zagranie

Eternal Fire – 9ine

 

W tym meczu chciałbym się skupić na drugiej mapie, która będzie wybrana przez 9ine. Najprawdopodobniej będzie to Vertigo, które 9ine wybiera, prawie że zawsze, kiedy może. Na turniejach najwyższej rangi wygrali na tej mapie 8 z 9 spotkań. Ja jednak chciałbym się skupić na zawodniku polskiej formacji Kamil “kei” Pietkun. Przede wszystkim jest to najlepszy zawodnik w 9ine pod względem zabójstw na tej mapie. Osiąga regularnie bardzo statystyki i czuje się bardzo swobodnie nawet na najlepsze zespoły świata. Jego średnia zabójstw na Vertigo z ostatnich trzech miesięcy to 21.5. Plusem jest też to, że Eternal Fire gra bardzo solidnie na tej mapie co tylko zwiększy liczbę rund, która zostanie rozegrana.

 

Przewidywane mapy:
Eternal Fire ban Ancient
9ine ban Inferno
Eternal Fire pick Anubis
9ine pick Vertigo
Eternal Fire ban Mirage
9ine ban Nuke
Overpass was left over

 

Typ: Kei powyżej 18.5 zabójstw na drugiej mapie. Jestem raczej spokojny o ten typ, jeżeli Eternal Fire się jakkolwiek postawi. We wczorajszych meczu na Complexity Kei zrobił 30 zabójstw, więc tak naprawdę potrzeba jedynie odpowiedniej ilości rund wygranych przez turecką formację.

 

Dzisiejszy kupon gramy z bukmacherem STS, który posiada szeroką ofertę na esport, między innymi na liczbę zabójstw czy to, który zawodnik osiągnie większą liczbę zabójstw na przestrzeni spotkania. Sprawdź kod promocyjny sts i przekonaj się sam.

Kei powyżej 18.5 zabójstw na drugiej mapie
Kurs: 1.70
Zagraj!

G2 – Virtus Pro

 

Virtus Pro pokonał Liquid po bardzo zaciętym spotkaniu wynikiem 2:1. Trzeba przyznać, że Virtusi momentami grali solidnie, ale na przestrzeni całego spotkania widać było pewne braki. Na mapie Inferno mimo dominującej pierwszej połowy wygranej wynikiem 12:3, mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 16:11. Na mapie Mirage, mogli wygrać mecz w dobrym stylu, a przegrali obie rundy pistoletowe, zaczynając obie połowy od wyniku 5:0. Zespół ma potencjał, ale nie wydaje mi się, żeby byli gotowi wygrać, chociażby ten turniej. Pewnych błędów drużyny z topu nie wybaczają, a taką właśnie jest ekipa G2. Poza tym Liquid oprócz bycia w dramatycznej formie miało grać z trenerem. Na ostatnią chwilę doleciał podstawowy zawodnik “patsi”, prosto z lotniska a mimo to mecz był bardzo zacięty.

G2 zaczęło solidnie nowy sezon ESL Pro League. Wygrana na Chińską formację wynikiem 2:0, chociaż mapa Anubis była zbyt zacięta. G2 wygrało dopiero po dogrywce, ale już na drugiej mapie zdominowali swojego rywala. Mimo że nie zagrali wybitnego meczu, to uważam, że są na ten moment lepsi od Virtus Pro. Zaledwie jedna porażka na przestrzeni dziewięciu spotkań, granych na drużyny tier 1 pokazuję siłę tej formacji. Mimo że wczoraj “niko”, był najgorszym zawodnikiem swojego zespołu to i tak reszta drużyny zagrała swoje. Potencjalne mapy, które zostaną wybrane, są na korzyść G2, bilans bezpośredni też jest na korzyść G2. Nawet ostatni mecz między tymi formacjami był wygrany przez G2. Na ten moment, wydaje się to lepsza drużyna niż Virtus Pro, która dalej stara się pokonać swoje słabości.

 

Przewidywane mapy:
Virtus Pro ban Nuke
G2 ban Overpass
Virtus Pro pick Anubis
G2 pick Inferno
Virtus Pro ban Ancient
G2 ban Mirage
Vertigo was left over

 

Typ: G2 wygra mecz. Może to być spotkanie nawet na trzech mapach, ale dalej wydaje się, że międzynarodowa formacja powinna to wygrać. Virtusi mają swój potencjał i niewykorzystane jeszcze możliwości, ale nie wydaje mi się, żeby akurat na tym turnieju był ich czas. We wczorajszych meczu Virtus Pro, momentami ratowało się lepszymi umiejętnościami indywidualnymi co w tym meczu, powinno być raczej na korzyść G2.

G2 wygra mecz
Kurs: 1.51
Zagraj!

Fot.Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze