Typujemy Challenger League! Gramy kupon z kursem 2.02!

Turniej CS:GO w Polsce

Po pierwszej częsci fazy grupowej, rozpoczyna się seria meczów bo3, w których każda porażka może bardzo utrudnić dalszą grę w turnieju. W grze takie renomowane ekipy jak Monte, 9ine czy Spirit. Kto awansuje do dalszej fazy?

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Monte – Looking4Org

Monte jest w bardzo dobrej formie. Wygrywają praktycznie wszystkie mecze w CS 2, a jedyne zespoły, jakim ulegli to Complexity, Faze i Virtus Pro, czyli drużyny, które dochodziły do finałów lub je wygrywały tak jak, zrobiło to dwa razy Faze. Wszyscy zawodnicy Monte wydają się czerpać ze zmiany, bo, mimo że DemQQ ma nieco słabszą formę, to reszta zespoły weszła na zupełnie inny poziom. Zawodnicy tacy jak Krasnal czy Br0, którzy zazwyczaj mieli najmniej zabójstw w zespole, obecnie potrafią być najlepsi na serwerze. Zespół wygląda bardzo dobrze i ciągle rozwija się w dobrą stronę. Nie ma tak naprawdę przypadkowych porażek na ich koncie. Monte to także jedna z najlepszych drużyn świata względem procentu wygranych rund pistoletowych. Jest to obecnie bardzo ważne, ponieważ mecze są krótsze i Valve dalej nie zoptymalizowało ekonomii drużyn. Oznacza to, że wygrywanie rund pistoletowych bardzo często zapewnia ci kilka rund wygranych z rzędu i zbudowanie przy tym zaplecza finansowego na następne rundy.
L4O to drużyna, która chyba najbardziej zaskoczyła swoją postawą w CS 2. Wygrali już bardzo wiele spotkań na drużyny tier 2, ale też pojedyncze mecze na tier 1 jak chociażby mecz z BIG. Problemem tej drużyny jest fakt, że nie zagrali żadnego poważnego turnieju w CS 2 i raczej wygrywali jedynie z drużynami słabszymi lub takimi, które na turnieje najwyższej rangi nie jeżdżą. Spirit jest drużyną, która podobnie jak L4O, a może i bardziej niszczyła rywali na scenie tier 2, ale po zagraniu pierwszych turniejów z poważnymi rywalami nie byli już tacy mocni. Wydaje mi się, że może być podobnie w tym przypadku z drużyna L40, głównie dlatego, że braki w wiedzy na temat CS 2 czy znajomości wykorzystywania granatów na mapach zanika z czasem. Zespoły coraz bardziej odkrywają CS 2 i nie będzie tak łatwo, jak było to na początku. Nie jest to, może znany fakt, dla osób, które nie śledzą aż tak bardzo sceny CS 2, ale L4O było jednym z pierwszych drużyn, które zagrały oficjalne mecz w CS 2. Można powiedzieć, że dobrze się przygotowali do nowej gry i wykorzystali to, że są krok przed innymi. Trzeba jednak pamiętać, że dalej to są ci sami gracze, którzy sceny CS:GO nie zwojowali
Przewidywane mapy:
L4O ban Mirage
Monte ban Inferno
L4O pick Vertigo
Monte pick Anubis
L4O ban Nuke
Monte ban Overpass
Ancient was left over

Typ: Monte wygra mecz. Grają obecnie na bardzo wysokim poziomie i są jedną z najlepszych drużyn świata w CS 2. Patrząc na to, jakie problemy mają niektóre drużyny, Monte ma szansę zadomowić się w top 10 rankingu hltv.

Dzisiejszy kupon gram z bukmacherem Forbet. Oferuje on bardzo dobrą ofertę na esport i ciekawe promocje dla starych i nowych graczy. Sprawdź kod promocyjny forbet i przekonaj się sam. Sprawdź typy na dzisiejszą ligę mistrzów w zakładce typy dnia.

Monte wygra mecz
Kurs: 1.57
Zagraj!

baner grupa zagranie

Aurora – Eyeballers

Aurora prezentuje wybitnie dobrą formę. Nie byli faworytem, do wygrywania jakichkolwiek meczów podczas turnieju Robet Cup, a mimo to wygrali kilka spotkań. Pokonali między innymi osłabione Heroic, Eternal Fire czy BIG. Wygrywają znaczną większość swoich spotkań i pokazują realny potencjał na przyszłości. Dalej uważam, że żeby weszli na poziom wyżej, zmiany będą i tak potrzebne, ale na ten moment i tak grają powyżej przewidywań i oczekiwań. Nie uważam, żeby trzeba było poświęcać wiele linijek na opis tej drużyny. Grają bardzo dużo meczów i są dość zgraną ekipą, co pokazują, chociażby zdjęcia profilowe na Hltv. Rundy pistoletowe grają na raczej dobrym poziomie, ale nie wybitnym. Myślę, że z rywalami ze słabszej półki będą w stanie, zdominować mecz i grać na swoich warunkach. Aurora to przede wszystkim dobra organizacja gry, a nie czysty talent i prostą realizacją.

Eyeballers grają lepiej, niż można się było tego spodziewać, ale jest to organizacja z sufitem, którego nigdy nie będą w stanie, przeskoczyć w obecnym składzie personalnym. Jedna zmiana w tym przypadku mogłaby bardzo dużo zmienić, bo Jw nie jest już na tyle młody, by rozwinąć jeszcze swój potencjał. Osiągnął on praktycznie wszystko w CS:GO i wątpię, żeby miał jeszcze większą motywację do grania na najwyższym poziomie. W ostatnim tygodniu jednak Eyeballers prezentuje dramatycznie niską formę, przegrywając na drużyny teoretycznie dużo słabsze. Ciężko określić realny potencjał tej organizacji, ale powiedziałbym, że grają na poziomie niższym niżeli Aurora przed wejściem CS 2. Jeżeli Aurora zagra tak, jak grała dotychczas, to nie widzę większych szans dla Eyeballers.
Przewidywane mapy:
Eyeballers ban Anubis
Aurora ban Vertigo
Eyeballers pick Inferno
Aurora pick Ancient
Eyeballers ban Nuke
Aurora ban Mirage
Overpass was left over

Typ: Aurora wygra mecz. Jest to drużyna o wiele lepsza w obecnej formie, z dużo wyższym potencjale i przede wszystkim z doświadczeniem na turniejach wyższej rangi. Zaprezentowali się bardzo dobrze z zespołami, które potrafią grać na wysokim poziomie.

Zobacz typy na inne mecze esportowe w zakładce typy na esport.

Aurora wygra mecz
Kurs: 1.29
Zagraj!

Fot.Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze