Turniej RES Regional Series 1! Gram kupon z kursem 2.41!

Zawodnicy Outsiders podczas turnieju

Drugi dzień turnieju RES Regional Series przynosi naprawdę cieakwe spotkania. Między innymi Monte z nowym zawodnikiem czy Rebels w pierwszym spotkaniu po IEM Katowice. Kto wygra swoje spotkania i przybliży się do awansu z grupy?

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

600 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 660 zł, a z naszym kodem zgarniasz 760 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 600 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Monte – Parivision

 

Monte nie udało się zakwalifikować na Majora w Kopenhadze i już mamy pierwsze zmiany w składzie. Kontraktu z organizacją nie przedłużyła gwiazda zespoły, czyli SDY. Zamiast niego do drużyny  dołączył Kvem. Jest to naprawdę utalentowany zawodnik, który może wnieść jakość do zespołu. Podczas swojej przygody w IKLA osiągnął rating na poziomie 1.17 i 0.77 zabójstw na rundę. Pytanie czy będzie potrafił przenieść jakość na wyższy poziom w meczach przeciwko dużo lepszym drużynom. Względem atmosfery jest to bardzo dobry ruch, bo zawodnicy z Ukrainy nie tylko dobrze się dogadują, ale także bardzo dobrze razem ze sobą grają. Na pewno Monte, początkowo utraci na tej zmianie trochę jakości, ale może to nie boleć ich aż tak bardzo w przyszłości. W kwalifikacjach do Majora trafili na wymagających rywali. Przegrali z Ecstatic oraz Apeks, które dostały się do głównego turnieju. Oprócz tego trafili na Astralis i Nexus. Dalej są bardzo dobrą drużyną, tylko potrzebują czasu, by zbudować fundamenty na nowo z zawodnikiem z akademii.  Monte bardzo słabo prezentowało się w rundach pistoletowych, co mogło zadecydować o ich słabszych wynikach. Według mnie są ciągle bardzo groźni, zwłaszcza gdy pozwoli im się grać w sposób, jaki preferują.

Parivision zmieniło kilku zawodników po bardzo słabych wynikach w ostatnim czasie. Trzeba przyznać, że zakontraktowali naprawdę ciekawą drużynę. Patsi to zawodnik z bardzo dobrą przeszłością w Spirit, ale słabym okresem w Spirit. ArtFt0st to bardzo dobry snajper, ale ze względu na pojawienie się Sh1ro na rynku, musiał opuścić Spirit. Jest to zawodnik bardzo dobry, ale widać było, że jeszcze nie jest gotowy grać główną rolę w formacji tier 1. Qikert to zawodnik z bardzo dużym doświadczeniem z Avanager czy Virtus Pro. Ostatniego okres nie może zaliczyć do udanego, ale udowadniał już swoją wartość nie raz. Na papierze zespół, wygląda naprawdę bardzo ciekawie, ale pamiętajmy, że potrzeba czasu. Niezależnie od tego, jak dobry by zespół nie był, potrzeba czasu, żeby zbudować fundamenty do gry na najwyższym poziomie. Widać to po zespołach takich jak Astralis czy Falcons, które mimo gwiazdorskiej obsady nie pojadą na Majora. Nawet Spirit, które jest obecnie najlepszą ekipą świata, musiało sporo popracować, żeby dojść do tego poziomu. Parivision to drużyna bardzo ciekawa, ale nie sądzę by byli w stanie osiągać wielkie rzeczy praktycznie od razu. Na pewno są w stanie zaskoczyć niektóre drużyny, ale nie mają jeszcze odpowiedniej zbudowanej struktury do rywalizacji z najlepszymi.
Przewidywane mapy:
Parivion ban Vertigo
Monte ban Inferno
Parivision pick Ancient
Monte pick Mirage
Parivision ban Nuke
Monte ban Overpass
Anubis was left over

 

Typ: Monte wygra mecz. Mimo zmian w składzie, dalej są po prostu lepszą drużyną, a do tego z gotowymi fundamentami. W Parivision trzeba praktycznie zbudować wszystko od nowa i dopiero z czasem będą w stanie wykorzystać w pełni swoje najlepsze strony.

Kupon gram z bukmacherem STS, który posiada bardzo ciekawe promocje oraz szeroką ofertę zakładów. Sprawdź kod promocyjny sts i przekonaj się sam. Analizy na mecze z esportu, możesz znaleźć w zakładce typy na esport.

Monte wygra mecz
Kurs: 1.42
Zagraj!

baner grupa zagranie

3DMAX – Ecstatic

 

3DMAX nie awansowało na Majora z bilansem 1:3. Ulegli Falcons, KOI oraz Pandas. Wygrali jedynie z Into the Breach wynikiem 2:1. Francuzi zawiedli i nie wykonali swojego zadania, a dostali przecież całkiem przyjemnych rywali. Oczywiście Falcons jest drużyną bardzo dobrą, ale odpadli z bilansem 1:3., przegrywając, chociażby na AMKAL. Oczywiście KOI czy 9Pandas awansowały do Majora, ale były to zespoły jak najbardziej do pokonania. KOI dostał bardzo przyjemną drabinkę, a 9Pandas musiało walczyć w turnieju ostatniej szansy, żeby ostatecznie awansować do najważniejszego turnieju tego sezonu. Na ten moment 3DMAX nie wygląda zbyt dobrze. Jedyna mapa, na której w miarę regularnie prezentują dobry poziom to Anubis. Mimo 70% zwycięstw w ciągu ostatnich trzech miesięcy na Inferno to Apeks czy Into the Breach zweryfikowali poniekąd 3DMAX na tej mapie. Ciężko mi stwierdzić, jaka będzie motywacja tego zespołu podczas turnieju, ale nastroje na pewno nie będą należały do najlepszych. Absurdalne wydaje się to, że 3DMAX było jedną z najlepszych drużyn w rundach pistoletowych podczas turnieju RMR. Wygrali 10 z 16 pistoletówek, mieli aż 90% konwersji po wygranych rundach pistoletowych. Do tego dołożyli 33% wygranych rund Force, po przegranej rundzie pistoletowej. Jeżeli z takimi statystykami nie potrafili wygrywać spotkań, to nie sadze by w tym turnieju zagrali lepiej.

Ecstatic awansowało do najważniejszego turnieju tego roku. Można powiedzieć, że trafili na dość dobrą drabinkę, ale nie była ona najłatwiejsza. W pierwszym spotkaniu mierzyli się z Monte, które grało bez SDY i ostatecznie udało im się dość pewnie wygrać. Następnie porażka na Mouz, zwycięstwo na OG czy porażka na Apeks wynikiem 2:1. W najważniejszym meczu dla wszystkich zawodników Ecstatic udało im się wygrać z zawsze groźnym Guild Eagles. Po dotkliwej porażce, na pierwszej mapie, dość gładko rozprawili się z rywalem na dwóch kolejnych. Jest to bardzo ciekawy zespół, bo najlepszy zawodnik osiągnął podczas turnieju rating 1.13. Queeniox oraz Nodios nie zagrali najalpiej, ale ogólnie rzecz biorąc, jest to zespół, po prostu bardzo równy. Wszyscy zawodnicy starają się dołożyć równie ważną część do zwycięstw. W ciągu ostatnich trzech miesięcy najwyższy rating w zespole wyniósł 1.09, a najniższy 1.05. Pokazuje to jak bardzo, powtarzalni są zawodnicy ze swoją formą. Drużyna może zaoferować naprawdę dobrą grę na Inferno, Overpassie czy Anubisie. Są w stanie powalczyć i wygrywać z naprawdę solidnymi ekipami. Oczywiście daleko im do regularnego poziomu tier 1, ale jest to na pewno krok w dobrą stronę. W rundach pistoletowych najciekawszym elementem tej ekipy jest ich chęć i umiejętność odbicia się po przegranej rundzie pistoletowej. Wygrali 3 z 8 rund po przegranej pistoletówce, więc są zawsze groźni, niezależnie od sytuacji.
Przewidywane mapy:
3DMAX ban Mirage
Ecstatic ban Vertigo
3DMAX pick Anubis
Ecstatic pick Overpass
3DMAX ban Nuke
Ecstatic ban Ancient
Inferno was left over

 

Typ: Ecstatic wygra mecz. Na ten moment są w lepszej formie i przede wszystkim sytuacji. Gracze nie mają żadnej presji ani przed tym turniejem, ani w trakcie trwania Majora. Zarobili ogromne pieniądze dla siebie i organizacji, więc następne sukcesy będą tylko i wyłączeniem dodatkiem. Ten turniej jest idealnym miejscem, by zweryfikować swoją formę czy nowe taktyki.

Analizy na spotkania z innych dyscyplin, możesz znaleźć w zakładce typy dnia.

Ecstatic wygra mecz
Kurs: 1.70
Zagraj!
zdjecie na kupon esport 29.02.2024

Fot.Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze