Turniej Blast Premier Showdown! Gram kupon z kursem 3.19!

Snax zawodnik Gamer Legion

Pierwszy dzień ćwierćfinałów podczas turnieju Blasta. Cloud9 zmierzy się w starciu z Saw o awans do półfinału turnieju. Oprócz tego BIG zmierzy się z Gamer Legion o awans do ćwierćfinałów. Kto dziś wygra swoje spotkania?

Betfan kod promocyjny.

BIG – Gamer Legion

 

BIG po zmianie swojego składu wygląda po prostu fatalnie i nie ma w tym przesady. Rozegrali do tej pory trzy spotkania w turnieju RES Regional Series. W pierwszym spotkaniu przegrali z Bleed wynikiem 2:0 po całkiem zaciętym spotkaniu. W drugim spotkaniu wygrali z Amkal wynikiem 2:1, ale nie zachwycili swoją grą. Apogeum kryzysu BIG przypada na mecz z Young Ninjas. Przegrali oni to spotkanie wynikiem 2:0, a na mapie Vertigo zostali po prostu zmiażdżeni. Nie wyglądają jak drużyna, która jeszcze nie tak dawno było regularnym zespołem w tier 1, który potrafił zaskoczyć. Nie byli oczywiście nawet wtedy specjalnie mocni, ale w porównaniu do tego, co jest ostatnio, to jest dramat. JDC prezentuje się naprawdę nieźle, ale Syrson jeszcze nie dostosował się do zespołu. To wszystko odbywało się jednak w turnieju niższej rangi, ale mimo wszystko trzeba zachować jakiś poziom. BIG na ten moment nie ma mapy, na której regularnie wygrywa, a do tego prezentują się słabo pod względem statystyk indywidualnych. W ostatnim miesiącu najwyższy rating w drużynie wynosił 1.09, a najniższy 0.90. W ostatnich trzech spotkaniach w nowym składzie prezentowali się tragicznie w rundach pistoletowych. Zaledwie 5 razy wygrali rundę pistoletową lub rundę force, a mieli łącznie 14 okazji. Dodajmy, że nie były to przecież drużyny tier 1. Drużyna prezentuje się na ten moment poniżej oczekiwań, ale być może presja turnieju, nieco poprawi ich wyniki.

Gamer Legion walczyło dosłownie do samego końca o awans do Majora. Niestety ekipa Snaxa uległa ekipie 9Pandas, a konkretniej mówiąc Glowiingowi. Rosjanin wykręcił aż 85 zabójstw na przestrzeni trzech map i zginął przy tym zaledwie 48 razy. Do tego dołożył 112 średnich obrażeń na rundę i 16 pierwszych zabójstw. Gamer Legion trafiło po prostu na mecz życia zawodnika drużyny przeciwnej i ulegli po trzech mapach wynikiem 2:1. Mimo wszystko uważam, że zaprezentowali się bardzo dobrze w drodze do Majora, bo pokonali, chociażby Fnatic, Guild Eagles czy OG. Widać, że drużyna jest bardzo dobrze zorganizowana, ale brakuje im siły ognia. To był chyba największy zarzut do Keoza, który grał po prostu beznadziejnie, a nie jest on dowodzącym. Jeżeli drużynę wzmocni dwóch lepszych indywidualnie graczy, to będą oni w stanie powalczyć z najlepszymi. Jeżeli chodzi o mapy, jakie potrafi grać Gamer Legion, to na pewno trzeba wymienić Overpassa, który jest bardzo solidny w ich wykonaniu. Do tego warto dołożyć mapy takie jak Ancient czy Nuke, gdzie potrafią grać, ale nie osiągają serii wygranych. Mapa Vertigo może być ciekawa w ich wykonaniu, jeżeli będzie przez nich częściej rozgrywana. Gamer Legion nieco poprawił swoje statystyki w rundach pistoletowych i powiedziałbym, że są teraz średniakiem w tym zakresie. Wygrali teoretycznie zaledwie 45% rund pistoletowych, ale dołożyli do tego bardzo wysoki procent konwersji i 17% gdzie rywali przełamali.
Przewidywane mapy:
BIG ban Mirage
Gamer Legion ban Anubis
BIG pick Ancient
Gamer Legion pick Overpass
BIG ban Nuke
Gamer Legion ban Inferno
Vertigo was left over

 

Typ: Gamer Legion wygra mecz. Na ten moment są dużo bardziej kompletną drużyną i widać u nich fundamenty dobrej współpracy. Mimo braków indywidualnych potrafią grać naprawdę bardzo dobrze i Snax wykonuje tam niesamowitą robotę. Mapy wydają się być dla nich bardzo korzystne, co tylko zwiększa ich szansę.

Kupon gram z bukmacherem Betfan, który oferuje bardzo ciekawe promocje dla nowych graczy. Sprawdź kod promocyjny betfan i przekonaj się sam. Teksty z esportu możesz znaleźć w zakładce typy na esport.

Gamer Legion wygra mecz
Kurs: 2.07
Zagraj!

baner grupa zagranie

Cloud9 – Saw

 

Cloud9 wygrało swoje pierwsze spotkanie z Rare Atom i awansowało do dalszej fazy turnieju. Mieli jednak sporo problemów na mapie Anubis, ale ostatecznie wygrali wynikiem 13:11. Wszyscy zagrali bardzo dobre spotkanie, więc mimo wszystko trzeba uznać to za udane spotkanie. Podczas ostatniego turnieju RMR wygrali wszystkie spotkania i pewnie awansowali na Majora. Mimo wszystko nie jest pewne jak zaprezentują się na tak ważnej imprezie grając bez nominalnego snajpera w drużynie. Wiele razy to się na nich odbijało, bo ani Perfecto ani Booml4 nie są w tym aspekcie zbyt mocni. Jeżeli chodzi o turniej RMR, to też nie rozegrali zbyt wielu spotkań i ciężko ocenić formę ekipy Cloud9. Pokonali Perę, Apeks czy Vitality. Mieli w tym wszystkim jednak trochę szczęścia, bo dwa pierwsze spotkania były w formacie bo1, więc jako faworyt musisz po prostu dobrze wejść w mecz. Natomiast w spotkaniu z Vitality dalej dało się zauważyć, że ekipa Zywoo jeszcze nie jest w swojej najlepszej dyspozycji. W turnieju RMR wygrali 7 z 10 rund pistoletowych i co ciekawe najlepiej zaprezentowali się w tym aspekcie w meczu z Vitality i to na przestrzeni trzech map.

Saw pokonało Liquid po trzech mapach i byli wyraźnie lepsi od swoich rywali. Jedyna mapa, którą Liquid wygrało to Inferno po dogrywce wynikiem 16:14. Bardzo dobre spotkanie zagrał Arrozdoce, który zdobył 59 eliminacji i zadawał 85 obrażeń na rundę przez całe spotkanie. Saw ostatecznie było po prostu lepsze i Liquid nie wyglądało na ekipę odmienioną po ostatnich niepowodzeniach. Portugalczycy jadą na Majora, więc już w tym momencie są bardzo zadowoleni ze swojej sytuacji. Możliwość awansu do głównego turnieju Blasta jest dla nich już tylko i wyłącznie miłym dodatkiem. Bardzo dobrze prezentują się na mapie Nuke, ale ogólnie potrafią zaskoczyć rywali na wielu mapach. W meczu z Liquid wygrali 3 z 6 rund pistoletowych, wliczając w to wygrane pistoletówki, konwersję oraz rundy force. Prawdopodobnie zbanują mapę Mirage, czyli miejsce, gdzie Cloud9 ostatnio prezentowało się całkiem nieźle. Saw ma obecnie serię sześciu zwycięstw z rzędu i nie zamierzają się zatrzymywać. Pytanie, czy Story, czyli snajper Saw wykorzysta brak snajpera w drużynie przeciwnej. Jest to bardzo duża szansa, żeby przeważyć losy spotkania na stronę Saw.
Przewidywane mapy:
Saw ban Mirage
Cloud9 ban vertigo
Saw pick Nuke
Cloud9 pick Anubis
Saw ban Inferno
Cloud9 ban Ancient
Overpass was left over

 

Typ: Saw handicap map +1.5. Uważam, że są w stanie wygrać co najmniej jedną mapę w spotkaniu z takim rywalem. Cloud9 praktycznie nie gra mapy Nuke i bez nominalnego snajpera może być im ciężko dostosować się do gry rywala.

Analizy z innych dyscyplin, możesz znaleźć w zakładce typy dnia.

Saw handicap map +1.5
Kurs: 1.54
Zagraj!
zdjecie na kupon esport 8.03.2024

Fot.Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze