Trzecia wyjazdowa wygrana z rzędu Lightning stanie się faktem? NHL AKO 2.29!

Dwa poprzednie kupony zaliczone na plus! Po dniu przerwy wracam do Was z kolejnymi propozycjami. New Jersey Devils podejmą o północy we własnej hali Winnipeg Jets i temu starciu przyjrzymy się na początku. Ostatni do rywalizacji staną San Jose Sharks, którzy u siebie zagrają z Tampa Bay Lightning i to jest drugi meczów, który wezmę pod lupę. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z treścią analizy i końcowymi propozycjami.

Fortuna baner z ofertą na start

New Jersey Devils – Winnipeg Jets: typy i kursy bukmacherskie (22.03.2024)

Za nim zaczniemy, zachęcam Cię do skorzystania z kodu promocyjnego w Fortunie! Bardzo przeciętnie w nowy rok weszli gospodarze, którzy od stycznia zaczęli sobie gorzej radzić. Od dłuższego czasu Devils nie potrafią ustabilizować swojej formy i po wygranym starciu za chwilę przychodzi porażka i to nie za każdym razem jedna, bo zdarzały się nawet serie, w których hokeiści z New Jersey nie mogli wygrać trzy razy z rzędu. Piątkowej nocy gospodarze zagrają przeciwko Jets, a do tego meczu będą podchodzić po ważnym dla siebie zwycięstwie z Penguins, którzy są bezpośrednim rywalem do walki o pierwszą ósemkę. Na ten moment nawet wygrana z hokeistami z Pittsburgh nie sprawiła, że sytuacja w tabeli Devlis jakoś się poprawiła i nadal są w sytuacji, w której trudno będzie załapać się do play-off.

Po drugiej stronie mamy Jets, którzy śmiało mogą myśleć nawet o podwójnej koronie w fazie zasadniczej, czyli o wygraniu Konferencji Zachodniej i Dywizji Centralnej. Hokeiści z Winnipeg przewodzą w Dywizji Centralnej, choć trzy ekipy mają tyle samo punktów i do końca może tam się rozstrzygać, kto ostatecznie wygra. W Konferencji Zachodniej goście są na drugim miejscu, ale do Canucks tracą tylko punkt. W obu przypadkach na najlepszej pozycji są Jets, którzy mają mniej rozegranych starć od reszty. Pierwszy bezpośredni mecz tych ekip w Winnipeg zakończył się gradem bramek i zwycięstwem Jets, choć strzelanie zaczęło się dość późno, bo dopiero od drugiej tercji.

Statystyki:

  • W pierwszym bezpośrednim starciu tych ekip w pierwszych pięciu minutach nie ujrzeliśmy bramki
  • W pięciu ostatnich wyjazdowych spotkaniach Jets dwa razy padła bramka przed piątą minutą
  • W pięciu ostatnich domowych meczach Devils raz padł gol przed piątą minutą

Co obstawić?

Dwa razy szedłem w stronę pierwszej bramki dopiero po piątej minucie w meczach Jets. Piątkowej nocy idę trzeci raz w tym kierunku. Pierwszy mecz tych ekip dopiero rozpoczął się w drugiej tercji, bo pierwsza była bezbramkowa. Przypominam, że goście są znakomici w defensywie i szalenie trudno przełamać ich obronę. Do nocnych zmagań tych zespołów jeszcze trochę zostało, więc przed tym może znajdziesz coś dla siebie w zakładce typy dnia.

Nie padnie gol w przedziale 00:01-04:59
Baner hokej

San Jose Sharks – Tampa Bay Lightning: typy i kursy bukmacherskie (22.03.2024)

Blackwood, czyli kontuzjowany golkiper gospodarzy miał być dostępny na ostatni mecz z Predators. Ostatecznie nie doszło do jego występu i nawet nie pojawił się, jako rezerwowy bramkarz. Przed starcie z Lightning jest taka sama sytuacja, czyli jego występ stoi pod znakiem zapytania. Prawdopodobnie ponownie nie dojdzie do jego występu i od pierwszej sekundy zobaczymy Chrone. Młody golkiper ma dzięki temu szansę ogrywać się na poziomie National Hockey League, choć nie musi przyznać, że jego los jest trudny i jego statystyki pozostawiają wiele do życzenia i przed nim sporo pracy, jeśli chce w następnych sezonach zaistnieć. Typy NHL, które do tej pory graliśmy, są dostępne w specjalnej zakładce na naszej stronie.

Lightning w San Jose zjawią się w znakomitej formie, bo nie przegrali od czterech spotkań. Dwa ostatnie mecze grali na wyjeździe i teraz czeka ich trzecia wyjazdowa potyczka z rzędu. Pierwszy raz Sharks z Lightning spotkali się w październiku na Florydzie i tam żadnych szans gospodarze nie dali przyjezdnym z San Jose. Wygrywanie seriami każdemu, kto walczy o pierwszą ósemkę, jest potrzebne i z tego korzystają Lightning, których sytuacja się poprawiła i mogą być spokojniejsi o swój udział w play-off. Goście muszą, jednak cały czas pozostawać czujni, choć peleton goniący wydaje się mocno niestabilny i niegroźny.

Statystyki:

  • Bilans bramkowy Sharks w pierwszej tercji wynosi 40:73
  • Bilans bramkowy Lightning w pierwszej tercji wynosi 72:63

Co obstawić?

Często powtarzam, że punkty z każdą drużyną liczą się za tyle samo. Goście w pierwszych tercjach tracą sporo goli, a piątkowej nocy dostaną naprzeciwko siebie Lightning, którzy w pierwszych dwudziestu minutach pod względem skuteczności prezentują się wyśmienicie. Goście muszą jeszcze zbierać punkty, żeby zapewnić sobie udział w play-off, a teraz są w znakomitej formie. Moja propozycja dotyczy wygranej gości z uwzględnieniem dogrywki i serii najazdów, ale najpierw liczę na gola Lightning w pierwszej tercji.

Lightning powyżej 0,5 bramki w 1. tercji + Lightning zwycięstwo
Kupon Fortuna 22.03.2024

Foto. PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze