Trzeci dzień IEM Katowice! Gram kupon z kursem 2.27!

Trofeum IEM Katowice

Przedostatni dzień fazy grupowej IEM Katowice. Niestety Rebels uległo Falcons wynikiem 2:1, ale w grze dalej pozostaje Ence, które zmierzy się z G2. Oprócz tego, Monte w meczu o wszystko czy Navi w starciu z Eternal Fire.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Bonus 200% od 1. depozytu = potrojenie wpłaty do 450 PLN


🔥 PROMOCJA: + 200 PLN freebet na Puchar Polski lub Anglii!
(trwa: do 28.02.)

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD 1. DEPOZYTU: 200% do 450 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Monte – Cloud9

 

Monte zaprezentowało się tragicznie w meczu z Gamer Legion. Było to prawdopodobnie jedno z najgorszych spotkań w wykonaniu jednej drużyny podczas głównej fazy IEM Katowice. Monte będąc faworytem tego spotkania, na 21 rund po stronie atakującej wygrali zaledwie 3. Z czego jedna to runda pistoletowa, a kolejna to eco rywala. Gamer Legion nie prezentowało nic specjalnego po stronie broniącej, a mimo to Monte nie potrafiło zrobić czegokolwiek. Na mapie Overpass po stronie atakującej przegrali wszystkie 9 rund i do tego tylko raz udało im się zaplantować bombę. Wydawało mi się, że Monte przez okres przerwy od grania turniejów, rzeczywiście bardzo mocno trenowało. Okazuje się jednak, że chyba nie do końca. Zawodnicy wspominali, że odbyli bootcamp, ale online ze względu na pewne problemy. Po tym meczu można im w to uwierzyć, bo oprócz strony broniącej na mapie Overpass nie pokazali dosłownie niczego. Nie można tak naprawdę zbyt wiele o tej ekipie powiedzieć, bo wygrali zaledwie 13 rund w starciu z Gamer Legion. Bardzo słaba strona atakująca, momentami bez pomysłu oraz bez wyczucia czasu. Monte nie wyglądało jak drużyna, bo nawet wychodząc w dwóch czy trzech do jednej miejscówki, nie byli w ogóle skoordynowani. Często zawodnicy Gamer Legion zdobywali po dwa lub trzy zabójstwa w jednej akcji, nie tracąc przy tym zbyt wiele punktów zdrowia.

Cloud9 mogłoby się realnie obawiać Monte, gdyby byli w optymalnej dyspozycji. Na ten moment wydaje się, że Cloud9 może wyjść do tego meczu z podniesioną głową i może nawet chęcią zdominowania rywala. Problemy z taktyką czy współpracą po stronie atakującej to idealna przestrzeń dla dowodzącego Cloud9 na wykorzystanie braków rywala. Ax1le zaczyna pokazywać coraz to lepszą dyspozycję i wraz z Electroniciem ciężko będzie Monte zatrzymać agresywną grę strony broniącej. W meczu z Mouz zaprezentowali się bardzo dobrze, ale ulegli na mapie Ancient po aż trzech dogrywkach. Cloud9 coraz bardziej zaczyna wyglądać jak dobrze naoliwiona maszyna i pokazują naprawdę dobrą grę na mapach, gdzie teoretycznie powinni być spisani na straty. W tej drużynie jest bardzo dużo talentu i doświadczenie i jeżeli wystrzega się głupich błędów tak jak, chociażby z Mouz to mogą jeszcze zaskoczyć na tym turnieju. Zagrali bardzo zacięty mecz z Mouz, mimo tego, że przegrali wszystkie rundy pistoletowe. Takie dni się oczywiście zdarzają, ale to bardzo dobrze świadczy o tym, na co ich stać. Jeżeli przegrywając wszystkie te rundy, nadal byli w stanie doprowadzić do punktów meczowych na trzeciej mapie to stać ich na wielkie rzeczy. Kwestia braku snajpera jest aspektem dyskusyjnym w Cloud9, ale Woro2k nie pokazał zbyt wiele w starciu z Gamer Legion.
Przewidywane mapy:
Monte ban Inferno
Cloud9 ban Vertigo
Monte pick Ancient
Cloud9 pick Overpass
Monte ban Nuke
Cloud9 ban Mirage
Anubis was left over

 

Typ: Cloud9 wygra mecz. Wydaje mi się, że w tym meczu zadecyduje kwestia braku gry ze strony Monte w ostatnich miesiącach. Widać, że drużyny, które czekały już w fazie grupowej, nie są dobrze rozegrane i brakuje im więcej praktyki. Monte nie wygląda na ten moment na drużynę, która może zaskoczyć topowe drużyny.

Kupon gram z bukmacherem Betfan, który oferuje bardzo ciekawe promocje podczas IEM Katowice. Sprawdź kod promocyjny betfan i przekonaj się sam. Analizy na inne spotkania z esportu, możesz znaleźć w zakładce typy na esport.

Cloud9 wygra mecz
Kurs: 1.50
Zagraj!

baner grupa zagranie

Ence – G2

 

Ence pokazuje, że stać ich na więcej niż wszyscy moglibyśmy przypuszczać. Od porażki na BIG w fazie play-in, pokonali Astralis, Mongolz i Vitality. Sama wygrana z Vitality jest historyczna pod bardzo wieloma względami. Po pierwsze trójka zawodników, która grała wcześniej w 9ine, pokonuje Vitality już drugi raz. Zawodnicy Vitality zagrali prawdopodobnie jednej z najgorszych, jeżeli nie najgorszy mecz pod względem indywidualnym. Aż trzech zawodników zagrało poniżej ratingu 1, a Zywoo pierwszy raz pod ponad 180 dni zdobył rating poniżej 1 na jakiejkolwiek mapie. Drugi najlepszy graczy Vitality Spinx zdobył zaledwie 26 zabójstw w ciągu trzech map, a Hades został najlepszym zawodnikiem całego spotkania. Zawodnicy Ence pokonali, że potrafią grać i trzeba się z nimi liczyć. Być może brakującym od dawna elementem polskich drużyn jest doświadczony dowodzący. Mimo krótkiego stażu tej ekipy potrafią osiągać wyniki historyczne przeciwko tak dobrym drużynom. Nie wygrywają zbyt wielkiej liczby rund pistoletowych, ale potrafią bardzo dobrze grac w rundach po przegranej pistoletówce. Jest jeszcze wiele do poprawy, ale na ten moment wygląda to bardzo ciekawie. Vertigo może być kluczowym elementem w Ence, jeżeli byli zawodnicy 9ine zaadaptują podejście do tej mapy dla całego zespołu.

G2 zawodzi w ostatnich tygodniach i są dalecy od optymalnej dyspozycji. Przegrali dwa mecz z Navi podczas turnieju Blasta i musieli się namęczyć z Heroic, żeby ostatecznie wygrać wynikiem 2:1. M0nesy stara się utrzymać tę drużynę na dobrych torach, ale nawet on w pewnym momencie nie da rady tego zrobić samemu. Nie widać jeszcze pozytywnych rezultatów pracy Taza, ale jestem pewny, że z czasem przyjdą. Brakuje w tej ekipie formy i umiejętności indywidualnych na ten moment. Jeżeli nie potrafią zdominować rywali jako drużyna, to kończy się to wybitnymi występami od Niko czy M0nesy. Nexa, Hunter czy Hooxi osiągają po prostu bardzo słabe statystyki indywidualne. O ile jest to zrozumiałe w przypadku Hooxiego, to pozostała dwójka nie ma już wymówek. Zwłaszcza jeżeli chodzi o Huntera, który do niedawna był trzecią opcją G2. Nawet na mapach własnego wyboru nie prezentują się specjalnie dobrze w ostatnim czasie. Dalecy są od zdominowania jakichkolwiek zespołów (może oprócz NIP). W tym wszystkim wygrywają bardzo dużo rund pistoletowych, wiec może ich spotkać naprawdę spory kryzys, jeżeli tego aspektu zabraknie. Bardzo dużym problemem, może być ban Inferno ze strony Ence. Jest to jedna z dwóch najlepszych, jeżeli nie najlepsza mapa G2 i mocno utrudni im to możliwość zaskoczenia rywala.
Przewidywane mapy:
Ence ban Inferno
G2 ban Nuke
Ence pick Vertgio
G2 pick Anubis
Ence ban Overpass
G2 ban Mirage
Ancient was left over

 

Typ: Ence handicap map +1.5. G2 zdecydowanie nie przekonuje swoją formą i ma spore problemy ze swoją dyspozycją. Grali co prawda mecze z Navi, które jest w bardzo dobrej formie, ale ostatecznie oba przegrali. Z Heroic też nie udowodnili, że są zdecydowanie lepszą drużyną. Patrząc na to, jak Ence pokonuje kolejnych rywali, wydaje mi się, że powinni wygrać co najmniej jedną mapę.

Analizy na spotkania z innych dyscyplin, możesz sprawdzić w zakładce typy dnia.

Ence handicap map +1.5
Kurs: 1.51
Zagraj!
zdjecie na kupon esport 5.02.2024

Fot.Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze