Trójkolorowe oraz Włoszki awansują do ćwierćfinałów ME bez straty seta? Gramy double z kursem 1,95

Włochy vs. Hiszpania, Francja vs. Rumunia, typy, double, kupon, siatkówka, ME 2023 kobiet

Siatkarki reprezentujące barwy Francji oraz Italii powinny dziś zanotować łatwe, szybkie zwycięstwa. Jest tak, bowiem zmierzą się z zespołami, dla których sam awans do 1/8 finału stanowi spore wyróżnienie. Dlatego też niemalże pewnym jest, że to właśnie te dwie kadry awansują do ćwierćfinałów jako pierwsze. I prawdę mówiąc innej możliwości nawet nie zakładam. Dlaczego? Otóż Włoszki awansowały do kolejnej rundy bez straty nawet seta! Słabiej, ale tylko nieco gorzej poszło Francuzkom, które zdobyły 11 punktów w grupie D. Ten wynik przełożył się na zajęcie przez nie drugiego miejsca. Wyprzedziły je jedynie Holenderki. Do nich Francuzki straciły 4 punkty, bowiem przegrały z nimi do jednego, a także mecz z Hiszpankami wygrały dopiero po tie-breaku.

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

797 zł NA START: od depozytu 700 zł + darmowe zakłady 77 + ekstra freebet 20 zł

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:
pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Francja vs. Rumunia: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (26.08.2023 r.)

Jeszcze przed rozpoczęciem turnieju typowano, że Trójkolorowe uplasują się na drugiej pozycji w grupie za Holenderkami. Tak też się stało i dziś są bliskie osiągnięcia tego, co przed dwoma laty. Mianowicie ponownie powinny z łatwością awansować do ćwierćfinału. Wówczas w czterech setach uległy Serbkom, a jak będzie tym razem? Na razie wiadomo tyle, że zmierzą się ze znacznie niżej notowanymi przeciwniczkami. Przykładowo należy zaznaczyć, że Francuzki w rankingu były klasyfikowane przed startem ME na 7. pozycji oraz że dotychczas występowały na imprezie tej rangi 17 razy. Choć nigdy nie zdobyły medalu, to były bliskie tego osiągnięcia – zwłaszcza w 1951 r., kiedy to zajęły czwarte miejsce. Natomiast Rumunki pasowały się na 34. miejscu. I mimo, że sięgnęły niegdyś po brąz, tj. w 1963 r., to dziś próżno szukać, choćby niewielkich elementów dających nadzieję na stworzenie równie silnej kadry.

ME w siatkówce kobiet 2023: Francja vs. Rumunia

Kto wygra mecz?
FRANCJA 100%
RUMUNIA 0%
2+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • FRANCJA
 • RUMUNIA

 

O ile jeszcze Francuzki regularnie wchodzą do czołowej ósemki ME, tak dla Rumunek bycie już w TOP16 jest wyróżnieniem. Wszak to właśnie one zajmują odległą, bo dopiero 34. lokatę w światowym rankingu. Już same te składowe, obok ich występów na ME, stanowią o tym, jak duża jest przepaść między tymi krajami w siatkówce kobiet. Dlatego też należy napisać wprost, że to Francuzki są murowanymi faworytkami do awansu. Jedyną niewiadomą jest, czy dokonają tego na dystansie trzech setów. Historia ich ostatnich gier pokazuje, że niekoniecznie tak musi być. Zwłaszcza, że Rumunki będą próbowały zaskoczyć, bowiem nie mają już nic do stracenia. Jednak zanim przedstawię swój typ względem tego meczu, to zaznaczę, że jest kolejnym, który należy do sekcji TYPY: Siatkówka oraz TYPY: Dnia.

Statystyki przed meczem Francuzek z Rumunkami w 1/8 finału ME w siatkówce kobiet 2023:

 • Francuzki na tegorocznych ME zwyciężały w pierwszych 4 meczach, a przegrały na zakończenie fazy grupowej z Holenderkami.
 • Natomiast Rumunki w swojej, tj. w grupie B zajęły dopiero 3. miejsce ogrywając wyłącznie Bośnię i Hercegowinę oraz Chorwatki.
 • Za sprawą dwóch przegranych po tie – breakach, tj. kolejno ze Szwajcarią oraz Bułgarią, Rumunki uzbierały po 5 meczach 7 oczek.
 • O ile bilans setowy Rumunek po fazie grupowej na tegorocznych ME wyniósł 10:12; tak u Francuzek wyniósł on 13:5.
 • Ratio setowe u Rumunek po fazie grupowej wyniosło .833, a u Francuzek pojawił się rezultat na poziomie 2.600.
 • Reprezentacja Rumunii zdobyła na tych ME 458 punktów, a straciła ich 478, co dało raio punktowe na poziomie .958.
 • Natomiast Trójkolorowe wywalczyły 432 oczka przy straceniu 352 punktów. Ten wynik przełożył się na rezultat ratio o wysokości 1.227.
 • Od 2009 r. obie nacje mierzyły się ze sobą 6 razy i 2 razy częściej lepszymi okazywały się Francuzki. Bilans setowy po tych starciach wynosi 16-9.
 • W ich ostatnich 6 spotkaniach Trójkolorowe okazywały się lepszymi 4 razy. Przy tym najczęściej, bo 3 razy byliśmy świadkami tie-breaków, a 2 razy 3-setowych spotkań.

Mój typ na mecz Francuzek z Rumunkami w 1/8 finału ME w siatkówce kobiet 2023

Tym razem podejmuję się dwóch typów wyglądających na bardzo bezpieczne do wejścia. W ostatnim czasie regularnie wchodził tylko po jednym z dwóch proponowanych typów i czasami nawet ten bardziej ryzykowny. Dlatego też tym razem, po przyjrzeniu się spotkaniom Francuzek i Rumunek – zarówno ich bezpośrednim starciom jak i na tegorocznych ME – stawiam na to, że Trójkolorowe okażą się lepsze od przeciwniczek zarówno w premierowej odsłonie jak i w całym meczu. Taką decyzję podjąłem, albowiem Francuzkom zdarzały się słabsze mecze i trafiły sety w spotkaniach, w których teoretycznie nie powinny tego robić. Dlatego też wolę nie podejmować się wskazania, czy wygrają do zera, czy np. do jednego – bądź jak pokazuje historia ich ostatnich gier między sobą – po tie – breaku.

1. set/mecz - Francja/Francja: TAK
Kurs: 1.37
Graj!

 

 

Włochy vs. Hiszpania: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (26.08.2023 r.)

Kadra Italii podąża przez turniej w piorunującym tempie. Dotychczas siatkarki z tego kraju wygrały każdy z 5 meczów bez straty seta! Jakby tego było mało, tylko 2 razy straciły więcej niż 20 oczek w poszczególnej partii. To najlepiej świadczy o tym, jak silna jest to reprezentacja i, w jakim tempie powinna przemknąć do ćwierćfinału. Zadanie jest o tyle proste, że mają do pokonania Hiszpanki, przeciwko którym mogą zagrać dosłownie rezerwowym składem, a i tak powinny zwyciężyć do zera. Dość powiedzieć, że kurs na zwycięstwo Włoszek w tym meczu wynosi 1.01, a na analogiczne zdarzenie względem ich najbliższych rywalek już… 17.00. Zespół Hiszpanii nie ma dosłownie żadnych szans na to, by przejść do następnej rundy. Decyduje o tym również fakt, że to kadra Italii ma więcej gwiazd światowej renomy. Dodatkowo są lepiej zgrane i reprezentują dużo wyższy poziom. Dlatego też mimo, że stawiam kupon z wykorzystaniem kodu promocyjnego ETOTO, to nie spodziewam się, że nagle Hiszpanki sprawią gigantyczną niespodziankę.

Statystyki przed meczem Włoszek z Hiszpankami w 1/8 finału ME w siatkówce kobiet 2023:

 • Obydwie reprezentacje mierzyły się ze sobą w 2017 roku. Wówczas kadra Italia zwyciężyła w 3 setach kolejno do: 17, 18 oraz 15 oczek.
 • W ostatnich 6 spotkaniach Włoszki wywalczyły rezultat na poziomie: W – W – W – W – W – P, a Hiszpanki mają bilans: W – W – P – P – P – W.
 • Reprezentacja Włoch zwyciężyła w każdym meczu na tegorocznych ME i zawsze okazywały się lepszymi od rywalem na dystansie 3 setów.
 • Z racji tego, że kadra Italii wygrała 15 setów i nie straciła żadnego, to ich ratio setowe wynosi 100.000. Natomiast Hiszpanki mają bilans 8-11, co daje ratio na poziomie .727.
 • Siatkarki z Hiszpanii na tegorocznych ME zdobyły 410 punktów, a straciły 435 oczek, co przełożyło się na ratio punktowe na poziomie .943.
 • Włoszki tylko 2-krotnie straciły w poszczególnych setach więcej niż 20 oczek, tj. w premierowej odsłonie z Bośnią i Hercegowiną (21) oraz w 1. secie z Chorwatkami (23).
 • Ratio punktowe po stronie Italii po fazie grupowej wynosi 1.437, bowiem zdobyły 375 punktów, a straciły 261 oczek.

Mój typ na mecz Włoszek z Hiszpankami w 1/8 finału ME w siatkówce kobiet 2023

Reasumując, uważam, że Włoszki, które bronią tytułu powinny spokojnie awansować do kolejnej odsłony. Czy po raz czwarty będą w stanie sięgnąć po mistrzostwo Europy? Jest to możliwe, zwłaszcza, że prezentują już teraz tak wysoki poziom. Tylko, czy będą w stanie wytrzymać takie tempo gry? Patrząc na to, jak silna jest to reprezentacja, to podejrzewam, że tak może się wydarzyć. Zwłaszcza, że w odróżnieniu od rywalizowania w Lidze Narodów, to teraz ich selekcjoner może korzystać w ustawieniach z liderek kadry. Jednak tak ostatecznie pisząc, to co zaznaczam od siebie w związku z tym spotkaniem? Ano to, że Włoszki zdobędą dokładnie 75 punktów na dystansie całego spotkania.

Włochy - suma punktów w meczu - mniej niż 75.5: TAK
Kurs: 1.42
Graj!

Propozycja kuponu:

Włochy vs. Hiszpania, Francja vs. Rumunia, typy, double, kupon, siatkówka, ME 2023 kobiet

fot. SOPA Images/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze