Traktor postrzela, a Kunlun znów się nie pozbiera? Specjal na KHL z kursem 2.90!

Traktor Czelabińsk KHL Bailen

Wczorajszy dzień w KHL był gorzko-słodki, dobrze, że singiel na niemiecką ekstraklasę okazał się trafiony. Dzisiaj tylko jeden mecz w naszej ulubionej hokejowej lidze i wraz z Fortuną przygotowaliśmy interesującą propozycję na to spotkanie. Czy Traktor Czelabińsk i Nick Bailen sprawią wiele problemów Kunlun Red Star? Zapraszam do lektury!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Sprawdź kod promocyjny w Fortunie i ciesz się bonusami na start!

Kunlun Red Star – Traktor Czelabińsk: typy i kursy bukmacherskie (08.01.2022)

Gospodarze po raz kolejny otrzymali sporą lekcję hokeja. Nie mieli większych szans w pojedynku z Severstalem Czerepowiec, które wykorzystywało najmniejsze okazje do zdobywania goli. Całe szczęście, że padło trafienie honorowe zdobyte przez Ryana Sproula, ale jest to małe pocieszenie, ponieważ defensywa po raz kolejny zawiniła. Nie ma co się dziwić, ponieważ trenerze przygotowują swój zespół na najbliższe igrzyska olimpijskie i dlatego mieszają w piątkach, aby chińscy zawodnicy okrzepli na poziomie KHL. To się na razie nie udaje i trzeba coś zmienić w swojej grze, aby po raz kolejny nie otrzymać lania. Ciężko ogląda się Smoki. Można ich doceniać za swoją waleczność oraz charakter, ale w hokeju, jak i w sporcie chodzi o wyniki i te są kiepskie. Czy Kunlun Red Star będzie w stanie nawiązać równą walkę z wymagającym rywalem?

hokej

Po drugiej stronie barykady znajduje się Traktor, który tylko na chwilę zajął pozycje lidera konferencji wschodniej. Metallurg swoim zwycięstwem wczoraj z Lokomotivem odzyskał pierwsze miejsce, ale zapewne nie na długo, ponieważ goście są zdecydowanymi faworytami w dzisiejszej rywalizacji. Przede wszystkim należy wspomnieć, że większość ekip w KHL włącza już powoli swój tryb play-off i zadania wykonywane podczas treningów, czy na siłowni mają za cel przygotować odpowiednio do najważniejszych pojedynków tego sezonu. Nie przeszkadza to jednak Traktorowi w sięgnięciu po kolejne komplety punktów i wygrana nad Lokomotivem Jarosław była nieco szczęśliwa. Przeciwnicy wrócili do gry i byli na fali, ale szybka akcja w dogrywce załatwiła sprawę zwycięstwa. Dzisiaj przed klubem z Czelabińska łatwiejsze zadanie, ale nikogo nie należy lekceważyć w KHL. Czy faworyci przedłużą swoją dobrą serię?

Статистика (statystyki):

  • Ostatnie spotkanie Kunlun Red Star zakończyło się porażką 1:7 z Severstalem Czerepowiec
  • Kunlun Red Star znajduje się na 12. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 25 punktów
  • Ich bilans meczów domowych to 5 zwycięstw i 18 porażek
  • Ostatnie spotkanie Traktora Czelabińsk zakończyło się zwycięstwem 4:3 z Lokomotivem Jarosław
  • Traktor Czelabińsk znajduje się na 2. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 69 punktów
  • Ich bilans meczów wyjazdowych to 15 zwycięstw i 8 porażek
  • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Traktora Czelabińsk 3:2
  • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Kunlun Red Star, zakończyły się 3 wygranymi gospodarzy i 2 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Tak jak wspomniałem na wstępie, wraz z Fortuną udało się przygotować zakład specjalny, który mówi o tym, że Traktor Czelabińsk zdobędzie ponad 3.5 goli, a sam Nick Bailen przynajmniej jedną asystę w punktacji kanadyjskiej. Nie ma wątpliwości, kto jest tutaj faworytem. Ewentualna strata punktów przez gości będzie sporą niespodzianką. Kunlun miesza w swoich piątkach, aby znaleźć optymalne ustawienie na igrzyska olimpijskie i to wykorzystują rywale. Najpierw Jokerit Helsinki, potem SKA St. Petersburg i na koniec Severstal Czerepowiec. Myślę, że dzisiaj dojdzie do zmiany bramkarza, co będzie jeszcze bardziej na plus dla naszego typu.

Do kanadyjki pobieram sobie amerykańskiego hokeistę z białoruskim paszportem, który w PP jest pierwszym wyborem na pozycji obrońcy. Pojawi się zapewne kilka kar w Kunlun Red Star, a że Traktor czuje się jak ryba w wodzie w grze z przewagą jednego zawodnika, to myślę, że Nick Bailen będzie cieszył się z asysty bądź gola. Mocno na to liczę.

Traktor Czelabińsk powyżej 3.5 gola + Nick Bailen powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej

Zakład specjalny Fortuna KHL na 08.01.

Singiel KHL na 08.01. Fortuna

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze