Top Esports poradzi sobie w roli faworyta? Obstawiamy Worldsy z AKO 2.25!

Typy na GAM Esports – Top Esports i Top Esports – DRX. Dzisiaj znowu czekają nas spore emocje związane z mistrzostwami świata w League of Legends. W ostatnich dwóch dniach europejskie drużyny zdecydowanie się nie popisały. Jak pójdzie tym razem Rogue? O tym przekonamy się wieczorem, ale na kupon stawiamy na bezpieczne opcje, czyli Top Esports.

GAM Esports – Top Esports: typy i kursy bukmacherskie (15.10.2022)

Za nami już dwa dni rewanżowych zmagań w fazie grupowej mistrzostw świata w League of Legends i możemy wyciągnąć pierwsze wnioski. Zarówno w czwartek, jak i piątek europejskie drużyny zawiodły po całej linii, a ostatnia nadzieja została w Rogue. Dzisiaj jednak nie będziemy mówili o mistrzach Europy, a o chińskiej ekipie, która stoczy trzy boje. Dwa z nich wylądowały na naszym kuponie. Na pierwszy ogień idzie rywalizacja z GAM Esport, czyli outsiderem grupy. Obu ekip raczej nie trzeba nikomu przedstawiać, gdyż już o nich rozmawialiśmy przy okazji poprzednich dni. GAM Esport prawdopodobnie nie wyjdzie nawet z grupy, za to TES ma spore szanse na to, ale nie może zlekceważyć żadnego z rywali. Jeżeli ogra GAM i DRX, to bez problemu znajdzie się w play-offach. W pierwszym z tych starć nie powinno być żadnego problemu ze spełnieniem tego scenariusza. W końcu na każdej linii chińska drużyna posiada o wiele lepszych zawodników. Pozostaje jej jedynie przekuć to w zwycięstwo.

Statystyki:

  • TES ma bilans 2:1
  • GAM ma bilans 0:3
  • TES wygrało już na GAM

Co obstawiać?

Top Esports na Gam Esports wygląda na bardzo pewną i silną ekipę, która tutaj nie powinna mieć problemów z wygraniem spotkania i zmiażdżyć rywali w mniej niż 25 minut. Czy tak będzie w rzeczywistości? Z jednej strony trudno stwierdzić, a z drugiej raczej nie wyobrażamy sobie scenariusza, w którym to GAM wygrywa to starcie i to jest główny argument za tym, żeby zagrać na Top Esports i to, że ta ekipa zdobędzie więcej eliminacji. Pamiętaj, że w Betcris jest bonus, dzięki któremu możesz to zagrać z freebetem do 100 PLN!
Top Esports więcej eliminacji -8.5
Kurs: 39
Zagraj!
  baner grupa zagranie 43k

Top Esports – DRX: typy i kursy bukmacherskie (15.10.2022)

O Top Esports już dość sporo powiedzieliśmy i o ile w starciu z GAM nie powinno mieć większych problemów, tak nieco inaczej sprawa wygląda w przypadku starcia z DRX. Koreańska drużyna jest o wiele silniejsza na papierze niż GAM, ale za to gorsza od TES. Papier jest tutaj słowem-kluczem, gdyż jak dobrze pokazuje to m.in. Rogue, chińskie drużyny wcale nie są takie silne, jak próbują nam to przedstawić eksperci. DRX jest silną ekipę, ale swoją formą wcale nie przewyższa Top Esports. Jeżeli TES wyjdzie na to spotkanie tak samo, jak na pierwsze, to ma spore szanse wygrać i zapewnić sobie awans do play-offów. Problemem DRX jest m.in. to, że ich mid laner już aż tak nie błyszczy jak wtedy, jak jeszcze kilka miesięcy temu. Oczywiście nie jest on najsłabszym punktem zespołu, ale można mu sporo zarzucić.

Statystyki:

  • Top Esports ma bilans 2:1
  • DRX ma bilans 1:2
  • TES pokonało DRX w pierwszym meczu

Co obstawiać?

Patrząc na statystyki widzimy, że DRX wypada podobnie do TES, ale to chińska ekipa jest tutaj faworytem i zaczyna się rozkręcać coraz bardziej, ale może się okazać, że jest to dość złudne wrażenie. Obserwując grę tych drużyn w swoich ligach, można śmiało zauważyć, że gdy rywale podkręcają tempo, to obie drużyny zaczynają się gubić. W przypadku tej rywalizacji pójdziemy w stronę handicapu na TES -4.5. Kurs 1.62 to świetna opcja, którą warto dodać na kupon!
Top Esports więcej eliminacji (handicap -4.5)
Kurs: 1.62
Zagraj!
typy na worldsy 2022 fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze