Tarzan – Adam Soroko: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 21.10.2023

Typy na Tarzan - Adam Soroko

Tarzan – Adam Soroko: typy na walkę. W sobotni wieczór fani freakfightów z pewnością zasiądą przed TV. Mianowicie czeka nas Prime MMA 6, które zapowiada się naprawdę interesująco. W jednej z ciekawiej obsadzonych potyczek naprzeciw siebie stanie Mateusz Leśniak i Adam Soroko. Murowanym faworytem jest pierwszy z wymienionych, jednak czy potwierdzi to w klatce? Jeśli chciałbyś poznać analizę i typy na Tarzan – Soroko, to znajdziesz je w poniższym artykule. Serdecznie zapraszam!

Tarzan – Soroko, typy i przewidywania

Obaj zawodnicy nie mają zbyt dużego doświadczenia w klatce, jednak biorąc pod uwagę ich ostatnie występy, to wydaje się, że Tarzan nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem swojego rywala. Świadczą o tym także kursy bukmacherskie, które jasno wskazują, że powinien wygrać Mateusz Leśniak.

Mianowicie Tarzan stoczył do tej pory 4 pojedynki we freakfightach, a jego bilans wynosi 2-2. Do tej pory udało mu się pokonać Filipa Ćwieka i Scarface’a, a musiał uznać wyższość Karwata i Kajmano. Ponadto podczas poprzedniej gali Prime MMA walczył ze Ztrolowanym, jednak walka została uznana jako no-contest ze względu na nieintencjonalne uderzenia wyprowadzone przez Tarzana w tył głowy Ztrolowanego. Soroko natomiast walczył do tej pory z zawodnikami z dwóch różnych poziomów – z naprawdę dobrym Tyburskim i Stiflerem. W pierwszym pojedynku Soroko nie miał żadnych szans, a w drugim szybko rozprawił się z rywalem. Wydaje się jednak, że walka z Tarzanem będzie bardziej przypominała tę z Tyburski, dlatego też nie należy spodziewać się długiej walki. W końcu oba starcia Soroko kończyły się w 1. rundzie, a 2 z 3 walk Tarzana maksymalnie w 2. Dlatego też zdecyduję się na under 2.5 rund. A po więcej typów na Prime MMA 6 zapraszam na naszą stronę internetową.

Mniej niż 2.5 rundy
Kurs: 1.50
Zagraj!

Tarzan – Adam Soroko, kursy bukmacherskie

Kursy przygotowane przez Fortunę jasno wskazują, że Tarzan powinien zwyciężyć bez większych problemów. W końcu jest bardziej doświadczony w klatce, a także wydaje się lepiej przygotowany do zbliżającej się walki. Soroko do tej pory nie pokazał nic wielkiego w swoich dwóch starciach i dlatego też nie powinno dziwić, że właśnie tak prezentują się kursy na ten pojedynek.

Kursy na zwycięzcę walki Tarzan - Soroko
Fortuna
1.22
Tarzan
3.66
Soroko
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Po analizie ostatnich pojedynków obu zawodników wydaje się, że walka nie powinna potrwać zbyt długo. Mianowicie żadna z dwóch potyczek Soroko nie potrwała dłużej niż jedną rundę. W przypadku Tarzana tylko jego inauguracyjna walka trwała pełen dystans. Wydaje się więc, że i tym razem nie należy spodziewać się zakończenia przez decyzję, a bardzo prawdopodobne jest to, że zakończy się ona w 1 czy 2 rundzie.

Kursy na liczbę rund w walce Tarzan - Soroko
Fortuna
2.25
Powyżej 2.5 rund
1.50
Poniżej 2.5 rund
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Mateusz “Tarzan” Leśniak – Adam Soroko, kto wygra walkę?

Tak jak podałem nieco wyżej – trudno wyobrazić sobie to, aby Soroko tę walkę wygrał. Jedyną możliwością jest tak naprawdę błąd ze strony bardziej doświadczonego i będącego w ciągłym treningu Tarzana. W każdym innym wypadku nie powinien mieć on jakichkolwiek problemów ze zwycięstwem i dlatego też to właśnie jego typuję, jako wygranego sobotniego pojedynku.

Tarzan wygra walkę
Kurs: 1.22
Zagraj!

Typy na Tarzan – Adam Soroko

Skoro już poznałeś typy na Tarzan – Adam Soroko, to warto przyjrzeć się temu gdzie obstawiać Prime MMA 6. Nadchodząca, sobotnia gala dostępna do obstawiania będzie jedynie w Fortunie i to tam należy szukać oferty na Prime. Żeby ją obstawić wystarczy przejść przez rejestrację z kodem promocyjnym Fortuna, aby skorzystać także z bonusów powitalnych na start. Każdy, kto poprawnie założy konto gracza może liczyć na 3 zakłady bez ryzyka o łącznej wartości nawet 600 PLN, więc warto rozważyć opcję przygotowaną przez tego bukmachera!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze