Tadżykistan – Liban: typy, kursy, zakłady | 22.01.2024

Hasan Srour

Typy Tadżykistan – Liban. 22 stycznia o godzinie 16:00 odbędzie się mecz Tadżykistanu z Libanem w ramach 3. kolejki fazy grupowej Pucharu Azji. Przeczytaj dostępną niżej zapowiedź tego starcia, sprawdź warte uwagi typy bukmacherskie i odbierz zakład bez ryzyka w TOTALbet.

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3x zakład bez ryzyka do 111 zł  – 100% zwrot na konto główne (do wypłaty BEZ obrotu!)

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

CASHBACK: 3 x 111 zł  - 100% zwrot na konto główne

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Tadżykistan – Liban, typy i przewidywania

Starcie Tadżykistanu z Libanem to rywalizacja zespołów, które zajmują w tym momencie trzecie i czwarte miejsce w tabeli grupy A Pucharu Azji. Oba zespoły solidarnie przegrały bowiem z Katarem i remisowały bezbramkowo z Chinami, dlatego mają na swoim koncie po jednym punkcie. Liban uległ jednak Katarowi większą różnicą goli i w tym momencie zamyka grupową stawkę. Jedni i drudzy nie mieli jeszcze okazji grać w fazie play-off Pucharu Azji, ponieważ Tadżykistan występuje dziś w roli debiutanta, zaś Libańczycy w dwóch poprzednich startach w edycjach 2000 i 2019 kończył zmagania na fazie grupowej. Jedni i drudzy muszą zatem zagrać tutaj o pełną pulę, ponieważ w przypadku remisu bardzo prawdopodobnie zarówno Tadżykistan, jak i Liban pożegnają się z turniejem. Jeśli natomiast któraś z tych drużyn wygra, bardzo możliwe, że uzyska awans z drugiego lub trzeciego miejsca. Należy zatem nastawić się na pełne walki starcie. Propozycje typów na Tadżykistan – Liban dostępne są w dalszej części tekstu. Przeczytaj ponadto o dostępnych freebetach bez depozytu.

W teorii nieco większe szanse na wygranie tego pojedynku będą mieć piłkarze Tadżykistanu. Jedni i drudzy prezentują jednak bardzo podobny poziom, a ponieważ zarówno jednym, jak i drugim z pewnością zależeć będzie na zwycięstwie, granie na strony jest tutaj trudnym zadaniem. Zamiast typów 1X2 czy podpórek warto natomiast rozważyć BTTS, czyli typ na bramki z obu stron. Obie drużyny powinny nastawić się tutaj na walkę o trzy punkty, co powinno poskutkować otwartym i pozbawionym kalkulacji meczem. Mimo iż zespoły te nie generują na ogół wysokich wyników i BTTS-y notują z rzadka, tym razem warto zaryzykować takie zdarzenie, zwłaszcza że kurs wynosi tutaj 2,02. Zachęcam ponadto do sprawdzenia dostępnych na naszym portalu opinii o TOTALbet, z którego oferty pochodzi proponowany typ na Tadżykistan – Liban.

obie drużyny strzelą gola
Kurs: 2,02
Zagraj!

Promocje i bonusy na mecz Tadżykistan – Liban

Graczu! Chcesz wiedzieć, gdzie są najlepsze promocje bukmacherskie? Zachęcam do skorzystania z atrakcyjnego zakładu bez ryzyka do 200 PLN w TOTALbet! Zarejestruj się z użyciem naszego kodu promocyjnego, zagraj swój pierwszy kupon i obierz pieniądze z powrotem, jeśli przegrasz! Oto szczegóły oferty:

 1. Załóż konto z użyciem linku https://www.zagranie.com/goto/totalbet
 2. Wpisz kod ZAGRANIE
 3. Zrób depozyt i zagraj pierwszy kupon
 4. Nie udało Ci się wygrać? Otrzymasz zwrot 100% stawki
 5. Obstawiany przez Ciebie kupon może mieć maksimum 3 typy
 6. Maksymalna kwota biorąca udział w promocji to 200 PLN
 7. Zwrócone pieniądze są gotowe do wypłaty
 8. Powodzenia!
totalbet zbr

Tadżykistan – Liban, kursy bukmacherskie

Tadżykistan – Liban – statystyki i ostatnie wyniki

Przy okazji listopadowych zmagań w eliminacjach MŚ 2026 Tadżykistan zremisował 1-1 z Jordanią i pokonał 6-1 Pakistan. W jedynym meczu towarzyskim przed Pucharem Azji team ten pokonał jeszcze 2-1 Hongkong, a podczas tego turnieju zaliczył remis 0-0 z Chinami oraz porażkę 0-1 z Katarem.

Liban zaś w tym samym czasie zdobył dwa punkty w eliminacjach do nadchodzącego Mundialu, remisując 0-0 z Palestyną i 1-1 z Bangladeszem. Następnie pokonał 2-1 Jordanię oraz uległ 0-1 Arabii Saudyjskiej w spotkaniach towarzyskich. Dwa pierwsze mecze Pucharu Azji to z kolei porażka 0-3 z Katarem i remis 0-0 z Chinami. Zerknij na kluczowe statystyki dotyczące obu omawianych w tym tekście zespołów:

 • Tadżykistan wygrał 2 z 5 ostatnich meczów
 • Liban zwyciężył 1 z 5 poprzednich starć
 • 4 z 6 ostatnich meczów Tadżykistanu to rezultaty maksimum 2-bramkowe
 • W przypadku Libanu również 4 z 6 ostatnich starć to wyniki under 2,5
 • Obie drużyny nie zagrały przeciwko sobie ani razu
Grupa Zagranie

Tadżykistan – Liban: kto wygra mecz?

Puchar Azji: 3. kolejka

Kto wygra?
Tadżykistan 0%
padnie remis 0%
Liban 100%
1+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Tadżykistan
 • padnie remis
 • Liban

Przewidywane składy Tadżykistan – Liban

 • Tadżykistan: Yatimov – Nazarov, Dzhuraboev, Khanonov, Safarov – Pandzhshanbe, Shukurov, Umurbaev, Khauloev – Dzhalilov, Soirov
 • Liban: Matar – Sabra, K, El Zein, Nour, Khamis, H. El Zein – Tneich, Srour, Jradi – Maatoik, Bugiel

Tadżykistan – Liban: transmisja meczu

Transmisja meczu Tadżykistan – Liban możliwa będzie do obejrzenia w STS, gdzie dostępne są streamy online wszystkich meczów Pucharu Azji. Do korzystania z nich wymagany jest minimum jeden kupon na dobę. Życzę przyjemnego oglądania!

Obrazek w tle: fot. Sun Fanyue/Xinhua/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze