T1 pokaże Royal Never Give Up miejsce w szeregu? Typujemy singla na Worldsy z kursem 1.93!

Typy na T1 – Royal Never Give Up. Dzisiaj znowu czekają nas spore emocje związane z mistrzostwami świata w League of Legends. Wczoraj honoru Europy próbowało bronić Rogue, któremu finalnie się nie udało, ale i tak mistrzowie Starego Kontynentu zostawili po sobie świetne wrażenie na Summoners Rift. Trafili po prostu na mega silne JD Gaming. Dzisiaj T1 spróbuje ograć chińską ekipę!

3 x 111 zł w zakładzie bez ryzyka - zwrot na konto główne!

T1 – Royal Never Give Up: typy i kursy bukmacherskie (21.10.2022)

T1 jest przeciwieństwiem wczorajszego zestawienia, gdyż fazę grupową mistrzostw świata League of Legends zaczęło w nienajlepszym stylu i od bilansu 2:1. Później jednak było już tylko o wiele lepiej, gdyż zmiażdżyło kolejnych oponentów i wygrało swoją grupę, wychodząc z niej z pierwszego miejsca. RNG nie miało tyle szczęścia ponieważ uległo w tie-breaku Gen.G i finalnie zajęło drugie miejsce w swoim zbiorze, chociaż widać było, że jest wyraźnie gorsze od GG. T1 totalnie zdominowało koreańską ligę w letnim splicie, ale w finale okazało się gorsze właśnie od Gen.G. Faker i spółka w finale LCK zmierzyli się z GG i przegrali po zaciętym boju.

Na mistrzostwa świata wicemistrzowie Korei pojechali więc jako faworyci do wygrania całego turnieju, ale w fazie grupowej nie pokazali nic nadzwyczajnego. Pięć zwycięstw i jedna porażka to oczywiście świetny wynik, ale można było oczekiwać od nich nieco więcej. Gdyby Europa lub Ameryka miały nieco lepsze wyniki Na dzisiejszy ćwierćfinał mistrzostw świata w League of Legends przygotowałem singla, o którym więcej przeczytasz niżej. Jeżeli kurs, który przedstawię niżej to dla Ciebie za mało, to może jeszcze zerknąć na inne typy na esport – podczas trwania każdego ważnego wydarzenia w świecie gier komputerowych znajdziesz u nas codzienne analizy na hitowe spotkania!

grupa zagranie 44 tysiące

Statystyki:

  • T1 wygrało grupę z bilansem 5-1
  • RNG zajęło drugie miejsce w grupie z bilansem 5-1
  • Obie drużyny jeszcze nie grały na siebie
  • T1 jest faworytem zdaniem bukmacherów
  • T1 jest wicemistrzem Korei (LCK)
  • Royal Never Give Up zajęło czwarte miejsce w Chinach (LPL)

Co obstawiać?

Patrząc na kursy bukmacherskie wystawione przez polskich bukmacherów, trudno tutaj szukać jakiejkolwiek okazji w rynku 1/2 (typy na zwycięstwo jednej z drużyn, nie ma remisu). Spotkanie jest rozgrywane w formacie BO5, a to oznacza, że nie może tutaj paść remis. Zdecydowanie bliżej mi do zdania, że warto poszukać wygranej z handicapem, ponieważ w tym wypadku możemy znaleźć w Totalbet ciekawą linię na wygraną z handi -1.5. To chyba najsensowniejszy zakład, a pamiętaj, że dzięki uprzejmości bukmachera możesz zdobyć w Totalbet bonusy na start i razem z nimi obstawiać tę rywalizację. W ten sposób zwiększysz emocje z oglądania i nie będziesz musiał się martwić o jego wynik!

T1 wygra z handicapem -1.5
Kurs: 1.93
Zagraj!

Jednak zamiast typować rynek 1/2, co jest po prostu nieopłacalne, skupimy się tutaj na handicapie map. Uważam, że T1 za wszelką cenę będzie chciało zamknąć tę grę w trzech lub maksymalnie czterech mapach i ma zamiar naciskać na chinśką drużynę już od pierwszych minut. W Totalbet jest interesujący kurs na to, że T1 wygra to spotkanie z handicapem -1.5. Kurs wynosi aż 1.93, co może być świetnym pomysłem na singla, szczególnie gdy rywale z Chin nie prezentowali się wybitnie w fazie grupowej, a w LPL zajęli dopiero czwarte miejsce.

typy lol worlds 2022 21.10.2022

fot. Pressfocus

3 x 111 zł w zakładzie bez ryzyka - zwrot na konto główne!

Zaloguj się aby dodawać komentarze