Szalejemy w I rundzie z dartem! Players Championship Finals i walka o 354PLN!

Dart lotka w bullu 1920x1280

Ostatnio bardzo dobrze poszło nam na Grand Slam of Darts, gdzie trafiliśmy aż 19 z 21 podanych przeze mnie typów. Bardzo liczę na to, że passa będzie podtrzymana aż do samych Mistrzostw Świata. Jednak zanim grudniowe MŚ, to przed nami ostatnia impreza telewizyjna w sezonie, a więc Players Championship Finals. Udział w niej weźmie 64. zawodników, a w tym dwóch Polaków. Po zielonym GSoD dzisiaj trochę mnie poniosło i zdecydowałem się na aż 5 zdarzeń na kuponie. Serdecznie zapraszam do sprawdzenia propozycji na 354PLN od STS! 

baner sts nowy

Krzysztof Ratajski vs Maik Kuivenhoven: typy i kursy bukmacherskie (24.11.2023 r. – 15:30)

Bardzo ważny mecz dla Krzysztofa Ratajskiego, który moim zdaniem miał bardzo dobre losowanie w tym roku w drabince Players Championship Finals i przy formie, jaką prezentuje, ma on szanse na poprawienie swojego najlepszego rezultatu z tej imprezy, czyli zajście dalej niż do III rundy. Polak zagrał bardzo dobrze w ostatnich turniejach telewizyjnych i dzisiaj liczę na podtrzymanie formy. Zmierzy się on z Kuivenhovenem, a więc zawodnikiem, który zaliczył bardzo duży spadek w rankingu PDC, co oczywiście jest odzwierciedleniem formy, jaką na ten moment posiada. Gra w PCF ma krótki dystans legowy, ale Krzysiek pokazał, że potrafi mierzyć się nawet w krótszych formatach tak jak w fazie grupowej Grand Slamu. Jest faworytem tego starcia i ma zdecydowanie lepszy bilans meczów bezpośrednich z dzisiejszym rywalem, który jeszcze nie potrafił pokonać Polaka. Czy dzisiaj ta passa się utrzyma? Wszystkie nasze propozycje na Darta, odnajdziesz na stronie Typy Dart!

KRZYSZTOF RATAJSKI VS MAIK KUIVENHOVEN

Kto wygra mecz?
Krzysztof Ratajski 83%
Maik Kuivenhoven 17%
24+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Krzysztof Ratajski
 • Maik Kuivenhoven

 

Statystyki:

 • Krzysztof Ratajski jest obecnie 25. zawodnikiem rankingu PDC
 • Maik Kuivenhoven jest obecnie 100. zawodnikiem rankingu PDC
 • Bilans meczów bezpośrednich to 4:0 dla Krzysztofa Ratajskiego
 • Ich ostatni mecz miał miejsce w 2022 roku
 • Wszystkie ich pojedynki zostały rozegrane na scenie podłogowej
 • Krzysztof Ratajski rozstawiony jest z numerem 14.
 • Maik Kuivenhoven rozstawiony jest z numerem 51.

Mecze bezpośrednie od 2020 roku:

PC4 2022 – 6:4 Krzysztof Ratajski

Bilans meczów w turnieju:

Krzysztof Ratajski:

brak meczów na tym turnieju

Maik Kuivenhoven:

brak meczów na tym turnieju

Co obstawiać?

Spotkanie Polaka, który ostatnio zdecydowanie lepiej prezentuje się na turniejach telewizyjnych, w porównaniu do Holendra, który bardzo mocno spadł w rankingu i nie jest już tak stabilnym i groźnym zawodnikiem, jak sprzed kilku lat. Sądzę, że The Polish Eagle nie będzie miał większych problemów i pokona swojego dzisiejszego rywala, który z tego turnieju już dwa razy pod rząd odpadał w I rundzie. Gram na wygraną Rataja! W przypadku tego meczu, skorzystam z oferty, która dostępna jest u naszego dzisiejszego bukmachera! Warto założyć tam konto z kodem promocyjnym STS od Zagranie!

Krzysztof Ratajski wygra
Kurs: 1,40
Zagraj!

baner zagranie

Mike De Decker vs Mario Vandenbogaerde: typy i kursy bukmacherskie (24.11.2023 r. – 15:30)

Belgijskie starcie, do którego dojdzie w sesji popołudniowej. Dwóch bardzo ciekawych zawodników, a więc De Decker i Vandenbogaerde. Zdecydowanie bliżej mi z wygraną do Deckera, który na podłodze lepiej prezentuje się w starciach na krótkim dystansie, a jego destabilizacja pokazuje się dopiero w ważniejszych pojedynkach telewizyjnych. Już raz pokonał swojego rodaka, ale dzisiaj skupię się na statystyce, jaką obaj zawodnicy prezentują. Mike słynie z tego, że rzuca bardzo dużo maksów. Jego rywal już niekoniecznie, gdyż sposób rzutu, jaki posiada, zdecydowanie predysponuje go do maszerowania po tarczy. Mniejsze ogranie na scenach tv, co dodatkowo może nieco rozregulować starszego Belga. Czy będzie on w stanie dzisiaj powalczyć?

Statystyki:

 • Mike De Decker jest obecnie 38. zawodnikiem rankingu PDC
 • Mario Vandenbogaerde jest obecnie 69. zawodnikiem rankingu PDC
 • Bilans meczów bezpośrednich to 1:0 dla De Deckera
 • Mike De Decker rozstawiony jest z numerem 24.
 • Mario Vandenbogaerde rozstawiony jest z numerem 41.

Mecze bezpośrednie od 2020 roku:

PC20 2023 – 6:4 Mike De Decker

Bilans meczów w turnieju:

Mike De Decker:

brak meczów na tym turnieju

Mario Vandenbogaerde:

brak meczów na tym turnieju

Co obstawiać?

Belgowie mogą zagwarantować nam bardzo ciekawe widowisko, w którym jednak moim zdaniem większe szkody na tarczy będzie czynił Mike. Mario dobrze prezentuje się na podłodze, ale rodzaj rzutu, jaki wykonuje, nie zawsze pokrywa się z maksymalnymi wartościami w tarczy, a moim zdaniem będzie nieco odstawał w krótkim formie w grze ze swoim rodakiem. Moją propozycją na to spotkanie jest zagranie na mniej niż 3 maksy u Mario! 

Mario Vandenbogaerde poniżej 2,5 180-tek w meczu
Kurs: 1,32
Zagraj!

James Wade vs William O’Connor: typy i kursy bukmacherskie (24.11.2023 r. – 17:00)

Zdecydowanie jeden z ciekawszych i bardziej wyrównanych pojedynków w I rundzie, gdzie dojdzie do spotkania Jamesa Wade’a z Williamem O’Connorem. Faworytem Anglik, ale mam pewne wątpliwości co do tego. James często pod koniec sezonu łapał zadyszki i nie grał na wysokim poziomie. W tym roku gra zdecydowanie lepiej pod koniec, a niżeli w poprzednich latach. Jednak mocno wyczerpał swój zasób w poprzednim turnieju, gdzie dotarł aż do półfinału. Sądzę, że ten turniej nie będzie dla niego priorytetem i nie będzie tak zdecydowanym faworytem w meczach, jak miało to miejsce jeszcze chwilę temu. Nie powinien być już tak stabilny, jak w większych turniejach, w których grywał, dlatego dzisiaj poszukałem zakład przeciwko Anglikowi. Wszystkie najważniejsze propozycje dnia, znajdziesz na stronie Zagranie Typy Dnia!

Statystyki:

 • James Wade jest obecnie 14. zawodnikiem rankingu PDC
 • William O’Connor jest obecnie 35. zawodnikiem rankingu PDC
 • Bilans meczów bezpośrednich to 6:3 dla Jamesa Wade’a
 • James Wade rozstawiony jest z numerem 15.
 • William O’Connor rozstawiony jest z numerem 50.

Mecze bezpośrednie od 2020 roku:

PC9 2020 – 6:3 James Wade

Mistrzostwa Europy 2020 – 10:4 James Wade

PC21 2020 – 6:5 William O’Connor

ET1 2021 – 6:5 James Wade

ET10 2023 – 6:1 James Wade

ET12 2023 – 6:3 James Wade

Bilans meczów w turnieju:

James Wade:

brak meczów na tym turnieju

William O’Connor:

brak meczów na tym turnieju

Co obstawiać?

Bardzo dobra postawa na jednym turnieju, zdecydowanie może odbić się na formie w mniej wartościowej imprezie u Jamesa Wade’a, który nie raz w taki sposób postępował w turniejach. Sądzę, że dzisiaj nie będzie on dominatorem na T20 i moją propozycją jest zagranie na mniej niż 3 maksy przy jego nazwisku! 

James Wade poniżej 2,5 180-tek w meczu
Kurs: 1,35
Zagraj!

Jonny Clayton vs Stephen Burton: typy i kursy bukmacherskie (24.11.2023 r. – 18:00)

Mecz na przełamanie dla Jonny’ego Claytona, który w ostatnim czasie szuka swoich zwycięstw na scenie tv. To nie jest ten sam Jonny, którego podziwialiśmy przed dwoma laty, ale dzisiaj wydaje się, że wraca do swojego najlepszego grania, gdyż bardzo lubi rywalizację w PC, gdzie sezon zakończył na 12. pozycji, a ma rywala, którego spokojnie powinien trzymać na dystansie i szybciej kończyć legi. Tym rywalem jest Stephen Burton, który zbierał punkt po punkcie na scenie podłogowej, czego efektem jest 11. od końca miejsce, gwarantujące mu udział w tym turnieju. Już dwa razy zawodnicy grali ze sobą i dwukrotnie lepszy okazywał się Walijczyk. W tym roku także lepszy był Fredka, który liczę, że w tym turnieju wróci na zwycięskie tory. 

Statystyki:

 • Jonny Clayton jest obecnie 9. zawodnikiem rankingu PDC
 • Stephen Burton jest obecnie 98. zawodnikiem rankingu PDC
 • Bilans meczów bezpośrednich to 2:0 dla Claytona
 • Jonny Clayton rozstawiony jest z numerem 12.
 • Stephen Burton rozstawiony jest z numerem 53.

Mecze bezpośrednie od 2020 roku:

PC12 2023 – 6:5 Jonny Clayton

Bilans meczów w turnieju:

Jonny Clayton:

brak meczów na tym turnieju

Stephen Burton:

brak meczów na tym turnieju

Co obstawiać?

Będzie to zdecydowanie bardzo ważne spotkanie dla Walijczyka, który czeka na przełamanie w turniejach tv. Sądzę, że może dzisiaj nie będzie dominował na tarczy, ale pokona swojego rywala doświadczeniem i większym ograniem na scenach telewizyjnych. Gram na wygraną Claytona! 

Jonny Clayton wygra
Kurs: 1,30
Zagraj!

Dirk van Duijvenbode vs Jermaine Wattimena: typy i kursy bukmacherskie (24.11.2023 r. – 23:00)

Był mecz belgijski, to nie może zabraknąć holenderskiego. Zmagający się cały czas z kontuzją Dirk van Duijvenbode, który ostatnio zaprezentował się na Grand Slamie z bardzo słabej strony, postara lepiej zagrać w PCF, gdzie zakończył rok na 6. pozycji. Głównie dzięki występom w pierwszej części roku, gdyż od 6. edycji nie występował na podlodze, ze względu na kontuzję. Widać, że to nie jest ten sam Dirk, którego oglądaliśmy na początku roku. Bardzo dużo błędów i pomyłek z jego udziałem oraz tylko kilka podejść, gdzie potrafił dwa/trzy razy umiejscowić lotkę w tym samym triple. Jermaine jest zawodnikiem wymagającym punktacji i będzie pewnie pressował rodaka na tyle, na ile się da. Warto zaznaczyć także, że będzie to gonitwa na maksach, które w ostatnim czasie jednak nie wychodzą ani jednemu, ani drugiemu. Czy Dirk w pełni już wyzdrowiał, czy jednak dalej będzie męczył się ze sobą i jego pełną wersję zobaczymy dopiero na MŚ? 

Statystyki:

 • Dirk van Duijvenbode jest obecnie 10. zawodnikiem rankingu PDC
 • Jermaine Wattimena jest obecnie 55. zawodnikiem rankingu PDC
 • Bilans meczów bezpośrednich to 3:3
 • Dirk van Duijvenbode rozstawiony jest z numerem 6.
 • Jermaine Wattimena rozstawiony jest z numerem 59.

Mecze bezpośrednie od 2020 roku:

PC3 2020 – 6:0 Dirk van Duijvenbode

UK Open 2020 – 10:9 Dirk van Duijvenbode

PC11 2023 – 6:4 Jermaine Wattimena

Bilans meczów w turnieju:

Dirk van Duijvenbode:

brak meczów na tym turnieju

Jermaine Wattimena:

brak meczów na tym turnieju

Co obstawiać?

Holenderski mecz pomimo bardzo dużej wartości na papierze, może nie dać nam takich emocji, jakich będzie można oczekiwać. Jestem zdania, że Dirk dalej nie będzie w pełni formy i może mieć problem z systematycznością we wrzucaniu lotek do T20, co widać było w trzech ostatnich jego imprezach telewizyjnych. Moją ostatnią propozycją, po której mam nadzieję zaliczymy zielony kupon, to zagranie na mniej niż 4 maksy wyżej klasyfikowanego Holendra! 

Dirk van Duijvenbode poniżej 3,5 180-tek w meczu
Kurs: 1,24
Zagraj!

Kupon-AKO-dart-STS-24.11.2023

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze