Spirit w starciu z Faze o półfinał IEM Dallas! Gramy kupon z kursem 2.14!

IEM Katowice

Spirit zmierzy się z Faze o bezpośredni awans do półfinału IEM Dallas, przegrany zespół wyląduje w ćwierćfinałach. Ostatnie spotkanie między tymi drużynami było niesamowitym widowiskiem. Czy tym razem będzie podobnie?

STS kod promocyjny.

Navi – Heroic
hhhhh

Navi po Majorze ciągle szuka swojego rytmu, ale dalej wydaje się, że czegoś im brakuje. Pierwsze spotkanie podczas IEM Dallas wygrali z BIG, ale w pierwszej połowie mieli bardzo dużo problemów. W meczu ze Spirit byli po prostu drużyną zdecydowanie słabszą i przegrali wynikiem 2:0 to spotkanie. Sam jL zagrał bardzo słaby mecz, bo zdobył zaledwie 16 zabójstw na przestrzeni dwóch map. Mimo wszystko Navi to dalej solidne drużyna, ale wydaje się, że nie są jeszcze gotowi do rywalizacji o trofea w sposób bardziej regularny niż jeden wygrany turniej na przestrzeni istnienia tego składu. W spotkaniu ze Spirit bardzo zawiodły rundy pistoletowe, bo wygrali zaledwie jedną pistoletówkę. Taki element mógłby im dodać wiatru w żagle zwłaszcza przeciwko tak ciężkiemu rywalowi, jakim dla wszystkich jest Spirit. Co ciekawe w spotkaniu ze Sriti zdobyli dokładnie tyle samo zabójstw otwierających co rywale, ale nie przełożyło się to na dobry rezultat. Wliczając w to spotkanie z BIG, wygrali 2 z 6 rund pistoletowych. Co ciekawe w spotkaniu z BIG wygrali wszystkie 3 clutche, a w meczu ze Spirit wszystkie 3 przegrali. W starciu z Heroic na pewno bardzo korzystnym dla nich jest fakt grania przez rywali mapy Nuke. Zaczynając po stronie broniącej, można sobie ustawić spotkanie, a Nicodoz nie jest wybitnym snajperem, który zdominuje konkretną pozycję.
Heroic jest w dość ciekawej sytuacji podczas tego turnieju, bo grają bez swojego najlepszego gracza Degstera, ale mimo to utrzymują się w grze. Trafił im się oczywiści dość wygodny rywal, bo M80, ale trzeba było nawet z takim wygrać. Pierwsze spotkanie nie było tak kolorowe, bo ulegli Virtus Pro 13:4 i wydawało się, że może to być naprawdę krótka przygoda dla tej ekipy podczas tego turnieju. Heroic w starciu z M80 zagrało bardzo dobrze na obu mapach, bo łącznie zdobyli aż 17 zabójstw otwierających więcej od rywali, ale wyniki na obu mapach były całkiem bliskie jak na taką różnicę. M80 zdobyło łącznie 17 rund, co nie jest złym wynikiem, patrząc na to, jak beznadziejnie zagrali w starciach otwierających. Kyxsan, czyli dowodzący Heroic zdobył aż 9 takich zabójstw, co jest dość zaskakującym wynikiem. Heroic wygrało 3 z 8 rund pistoletowych podczas tego turnieju i dołożyli do tego 2 wygrane rundy force. Do tej pory najbardziej chyba imponuje Teses, który zdobył rating aż 1.67 przeciwko M80, mając ogromny wkład w końcowy rezultat. W spotkaniu z Navi muszą zdecydowanie lepiej wykorzystywać sytuację, bo rywal nie będzie tak nieskuteczny czy niedokładny jak M80.
Przewidywane mapy:
Heroic ban Inferno
Navi ban Vertigo
Heroic pick Nuke
Navi pick Mirage
Heroic ban Anubis
Navi ban Dust 2
Ancient was left over
hhhhh

Typ: Navi wygra mecz. Mimo słabszej formy dalej jest to lepsza drużyna od Heroic i wydaje mi się, żę będą w stanie to udowodnić na serwerze. Heroic nie jest tak mocnym rywalem, jak Spirit i zawodnicy tacy jak jL czy B1t będą chcieli odpokutować za poprzednie spotkanie. Nicodoz jako snajper ogranicza możliwości Heroic, co skrzętnie powinien wykorzystać W0nderful.

Kupon gramy z bukmacherem STS, który ma naprawdę ciekawe oferty promocyjne. Sprawdź kod promocyjny sts i przekonaj się sam. Analizy z esportu znajdziesz w zakładce typy na esport.

Navi wygra mecz
Kurs: 1.4
Zagraj!
baner grupa zagranie

Spirit – Faze
hhhhh

Spirit zaczęło bardzo dobrze ten turnieju i w końcu widzimy, że nie jest to tylko Donk i spółka. Podczas tego turnieju lepiej od Donka pod względem ratingu prezentuje się Zont1ix, a pamiętajmy, że Donk ma rating 1.42 na tym turnieju. Tuż za nim jest zresztą Sh1ro z ratingiem 1.39. Najważniejszą kwestią będzie jednak to, czy utrzymają taką dyspozycję w spotkaniu z Faze. Ciężko tu coś nowego o Spirit napisać, rywale na trzech mapach wygrali łącznie 13 rund, co daje średnią lekko ponad 4 rundy na mapę. Wygrali 5 z 6 rund pistoletowych i prezentują się po prostu bardzo dobrze podczas tego turnieju. W spotkaniu z Navi mieli tyle samo zabójstw otwierających co rywale, ale ostatecznie niczego to nie zmienia, bo wygrali dość gładko wynikiem 2:0. Spotkanie z Flyquest pokazało jako mocne w tym aspekcie jest Spirit, bo zdobyli 13 zabójstw otwierających przy zaledwie jednym od rywali. Faze tylko raz pokonało Spirit w tym składzie i to właśnie podczas Majora w Kopenhadze. Nawet tam było to bardzo ciężkie zadanie, ostatecznie zakończone po dogrywce na trzeciej mapie wynikiem 16:14. Gdyby Zont1x nie załamał się na ostatniej mapie i nie zaczął popełniać absurdalnie głupich błędów, to być może Spirit wygrałoby tamtego Majora. Grając bez publiczności i bez większej presji, Spirit zyskuje zdecydowanie bardziej od Faze, którzy lepiej spisują się przed publicznością.

hhhhh

Faze rozpoczęło ten turnieju również bardzo dobrze jak Spirit, ale mieli zdecydowanie więcej problemów w pierwszych spotkaniach. Z M80 wygrali dość gładko wynikiem 13:6, ale rywal nie wykorzystywał wielu sytuacji, gdzie mógł wygrać rundę i zbliżyć się do przełamania ekonomii rywali. Ostatecznie jednak Faze było zdecydowanie lepszą drużyną, co zresztą potwierdził sam wynik. Mecz z Virtus Pro dostarczył mnóstwo emocji dla kibiców obu drużyn. Początkowo Faze przegrało mapę Mirage, czyli mapę, na której mieli 100% zwycięstw w ostatnich miesiącach. Następnie wygrali Inferno po dogrywce wynikiem 13:4 i powrócili na mapie Ancient z wyniku 8:4 dla Virtus Pro. Warto zaznaczyć, że na ostatniej mapy starty musieli nadrabiać po stronie atakującej. W czystej teorii Faze nie powinno tego spotkania wygrać z bardzo prostego powodu. Udało im się wygrać wszystkie rundy pistoletowe w tym spotkaniu, co nie powinno się wydarzyć na takim poziomie. Jedna runda pistoletowa na Ancient czy Inferno mogła zadecydować o zwycięstwie ekipy Virtus Pro. Można więc powiedzieć, że Faze miało sporo szczęścia w tym spotkaniu. Nie sądzę, by mieli aż tyle szczęścia, w starciach ze Spirit pod tym względem. Faze w starciach ze Spirit wygrało 8 z 16 rund pistoletowych i raz przegrali konwersję. W ostatnim spotkaniu na Majorze wygrali aż 4 z 6, co poniekąd zadecydowało o końcowym rezultacie.
Przewidywane mapy:
Spirit ban Inferno
Faze ban Vertigo
Spirit pick Ancient
Faze pick Nuke
Spirit ban Mirage
Faze ban Anubis
Dust 2 was left over

hhhh

Typ: Spirit wygra mecz. Na ten moment są w lepszej dyspozycji i mają lepsze argumenty w tym spotkaniu. Faze nie jest jeszcze w szczycie swojej formy podczas tego turnieju, a na rozstawieniach im zazwyczaj tak mocno nie zależy. Faze bez publiczności traci, a Spirit może na tym zyskać ze względu na młody wiek Zont1x czy Donka.

Analizy z innych dyscyplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

Spirit wygra mecz
Kurs: 1.51
Zagraj!
Zdjęcie na kupon esport 29.05.2024

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze