Speedway Grand Prix of Poland: typy, kursy i zakłady bukmacherskie – Warszawa| 13.05.2023

SGP of Poland Warszawa żużel 13.05.2023

Przed nami II runda cyklu FIM Speedway Grand Prix, która tym razem zawita na największy polski obiekt sportowy, a więc na Stadion Narodowy. Impreza, która ma dosyć krótką historię, gdyż dopiero od kilku lat możemy oglądać na niej najlepszych zawodników świata na żużlu. Specjalnie na tę okazję bukmacher STS przygotował promocję! Jeżeli chcesz z niej skorzystać oraz ciekawią Cię propozycje na SGP of Poland, serdecznie zapraszam do poniższego artykułu! 

GP_Polski-750x300

Opis/warunki akcji:

  • Nagrodą jest bonus do aktywacji w wysokości 250zł za prawidłowe wytypowanie przynajmniej jednego Polaka w finale GP
  • zakład o nazwie „przynajmniej jeden Polak w finale (1-4 miejsce)
  • wymagany minimalny depozyt 50 zł, a minimalna stawka kuponu to 2 zł
  • wyłącznie kupony SOLO z klasycznej oferty, dotyczący tylko pierwszego zawartego zakładu
  • kupon musi być rozliczony jako wygrany!!!
  • wymagana akceptacja zgód marketingowych!!!

Czas trwania akcji: 12.05 (godz. 01.00) do 13.05 (godz. 19.59)

KOD: ZAGRANIE

Link do akcji –> LINK

Speedway Grand Prix of Poland – Warszawa: typy, kursy i zakłady bukmacherskie (13.05.2023 – 19:00)

Grand Prix w Warszawie zawsze wzbudza u obserwatorów wiele wątpliwości i pytań, dotyczących imprezy takiej rangi na sztucznie stworzonym torze żużlowym. Tak jak w pierwszej edycji był to turniej w pełni do zapomnienia, tak z roku na rok wygląda to coraz lepiej, a wśród zawodników chodzą głosy, że jest to najlepiej stworzona nawierzchnia od pierwszego wydarzenia na Stadionie Narodowym. Od 2017 roku na tym obiekcie jeszcze nikt nie wygrał dwóch cykli pod rząd w stolicy Polski. Tor mocno się zmienia w trakcie zawodów, co jest mocno uwzględniane przez zawodników, którzy brali udział w kwalifikacjach i wybierali pola startowe. Największe powodzenie miały pola wewnętrzne, które były wybierane przez najszybszych w eliminacjach żużlowców. Czy będzie to dla nich handicapem na dostanie się do półfinałów?

GP_Polski-970x90

W kwalifikacjach mieliśmy okazję przyjrzeć się trochę nawierzchni, która początkowo mocno faworyzuje wewnętrzne ścieżki jazdy. Jednak z czasem zawodnicy zaczynali odszukiwać coraz szersze linie, które poprawiały ich rezultaty o ponad 0,5 sekundy na jednym okrążeniu. Wśród Polaków najlepiej zaprezentował się Bartosz Zmarzlik, który był drugim najszybszym zawodnikiem na torze, a przed nim uplasował się jedynie Fredrik Lindgren, który świetnie spisuje się na warszawskim owalu. Warto nadmienić także dyspozycję Maxa Fricke, który wygrał w poprzednim sezonie Grand Prix, a wczoraj uzupełnił miejsce na podium w kwalifikacjach.

Baner zagranie żużel

Speedway Grand Prix of Poland – Polacy

Bukmacherzy najbardziej doceniają postawę Bartosza Zmarzlika, jeżeli chodzi o całą Polską reprezentację, gdyż stawiany jest on nawet za faworyta do wygrania całej imprezy. W TOP8 mieści się także Maciej Janowski, który jednak nie pokazał się najlepiej w kwalifikacjach, ale przy polskiej publiczności liczę, że da z siebie wszystko i wprowadzi stosowne korekty do sprzętu. W gronie zawodników występujących ze stałymi numerami mamy także Patryka Dudka oraz Bartłomieja Kowalskiego. Ten drugi zastępuje Dominika Kuberę, który bardzo nieszczęśliwie upadł we wczorajszych eliminacjach i nie jest zdolny do jazdy w dzisiejszych zawodach. Wracając jednak do Patryka Dudka, ma on bardzo ciężki sezon i nie jest on dominatorem w lidze, ani nie jest faworytem do wygrywania cykli SGP. W poprzednim roku w półfinałach mieliśmy aż trzech Polaków, jednak żadnemu z nich, nie udało się awansować do finału. Czy dzisiaj poprawią tę statystykę?

Miejsca Polaków w finale (1-4)

Który z reprezentantów będzie TOP4?
Bartosz Zmarzlik 81%
Maciej Janowski 13%
Patryk Dudek 0%
Bartłomiej Kowalski 6%
16+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Bartosz Zmarzlik
  • Maciej Janowski
  • Patryk Dudek
  • Bartłomiej Kowalski

Speedway Grand Prix of Poland – typy

Kto oprócz Polaków może zawalczyć dzisiaj o najwyższe laury? Zdecydowanie trzeba zwrócić uwagę na Fredrika Lindgrena, a więc nowego zawodnika MOTOR-u Lublin, który z tygodnia na tydzień wydaje się być coraz szybszy w lidze, a w Gorican potwierdził, że w zawodach międzynarodowych potrafi być bardzo groźny. Często chodzą głosy, że jest to zawodnik, który ma znacznie lepszy sprzęt przygotowany na rywalizację w SGP i jeżeli to prawda, to dowody na to, potwierdzane są na torze. Moim zdaniem Fredrik po prostu lubi tory, które nie są standardowe, a do takich z pewnością należał obiekt w Gorican, a także należeć będzie ten dzisiaj na Stadionie Narodowym. Szwed w poprzednim roku zajął tutaj trzecie miejsce, a ma także w swoich osiągnięciach wygraną na warszawskim owalu. Dodatkowo wygrał wczorajsze kwalifikacje pokazując, że w momencie rozszerzenia się toru, będzie on niezwykle szybki. Moją propozycją, oprócz gry na finał któregoś z Polaków, jest zagranie na pojawienie się też tam Fredrika Lindgrena! 

Pamiętajcie o promocji od STS, która przygotowana została specjalnie na święto żużla w Polsce! 

Fredrik Lindgren TOP4
Kurs: 1,70
Zagraj!

fot. Pressfocus

Zakład bez ryzyka do 150 zł ze zwrotem na konto główne + 600 zł od trzech depozytów + 60 zł zadania

Zaloguj się aby dodawać komentarze