Space poradzi sobie z Rare Atom? Gramy kupon z kursem 2.36!

Baner z zawodnikami Vitality

Już jutro rozpocznie się turniej Blasta, ale zanim to nastąpi możemy zobaczyć naprawdę ciekawe ekipy w akcji. Space powalczy o utrzymanie w turnieju w spotkaniu przeciwko Rare Atom. Oprócz tego Nemiga z nowym bardzo utalentowanym graczem w meczu przeciwko Rhyno.

Space – Rare Atom

 

Space po ostatnich dwóch porażkach stanie przed ostatnią szansą na awans do dalszej fazy turnieju CCT. Trzeba jednak zaznaczyć, że mieli sporo problemów niezwiązanych z samą grą podczas dwóch ostatnich porażek. W obu tych spotkaniach musieli grać gracze w zastępstwie, ze względu na pewne niedogodności. Jest to sytuacja, która po prostu utrudnia klasyczne granie, bo ciężko znaleźć gracza, który jest zmianą jeden do jeden. Space w ostatnim czasie spisuje się naprawdę dobrze i jeżeli nie będą mieli problemów związanych z dostępnością graczy, to powinni zagrać naprawdę dobre spotkanie. Najważniejszym plusem dla Space w tym spotkaniu, jest możliwość zbanowania mapy Inferno, czyli jedynej mapy gdzie Rare Atom regularnie wygrywało. Zdecydowanie ułatwi to granie tej ekipie i potencjalnie zadecyduje o wyniku całego spotkania. Danistzz prezentuje się w tej ekipie fantastycznie i zdobył rating 1.20, a do tego dołożył 0.79 zabójstw na rundę w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Samo Space do tego wszystkiego spisuje się bardzo dobrze w rundach pistoletowych, wygrywając aż 58% rund pistoletowych w ostatnich trzech miesiącach, chociaż procent konwersji czy przełamań mógłby być wyższy.
Rare Atom to drużyna z Chin, która z jakiegoś powodu zaczęła grać turnieje CCT. Udało im się wygrać z Ruby i Sinners, przegrali natomiast spotkania z Passion UA i Sampi. Warto zaznaczyć, że Sinners po przegranej pierwsze mapie, czyli Inferno, które wybrało Rare Atom, poddało mecz ze względu na pewne niedogodności. Jest to raczej normalne, bo dostali się do półfinału kwalifikacji do ESL Pro Leauge i zapewne jest to dla nich priorytet. Mecz z Ruby to jedyne spotkanie podczas tego turnieju i drugie odkąd grają przeciwko ekipie z Europy, gdzie wygrali inną mapę niż Inferno. Zasadniczo albo nie wygrywają żadnej, albo wygrywają tylko Inferno. Nie sądzę, żeby warto było jednak przykuwać uwagę wynikowi spotkania z Ruby, bo był to po prostu wyjątek. Rare Atom, chociażby w spotkaniu z Sampi po wygraniu Inferno, przegrało dwie pozostałe mapy, zdobywając łącznie 7 rund. Przeciwko Passion UA zagrali zacięte mapy, ale jednak ciągle przegrane. Wygrali 11 z 20 rund pistoletowych, dołożyli do tego dwie wygrane rundy force i raz dali się przełamać podczas tego turnieju.
Przewidywane mapy:
Rare Atom ban Nuke
Space ban Inferno
Rare Atom pick Ancient
Space pick Dust 2
Rare Atom ban Mirage
Space ban vertigo
Anubis was left over

 

Typ: Space wygra mecz. W normalnej dyspozycji powinni sobie poradzić z rywalem, zwłaszcza jeżeli zbanują mapę Inferno. Rare Atom tylko raz wygrało dwie mapy w spotkaniu, w których nie było Inferno przeciwko drużynie z Europy. Było to spotkanie z Ruby, a warto zaznaczyć, że do tej pory rozegrali 9 spotkań przeciwko drużynom z Europy i tylko czterokrotnie pojawiało się Inferno w ich spotkaniach.

Kupon gramy z bukmacherem Betlic, który ma obecnie bardzo ciekawą promocję z grą bez podatku. Sprawdź kod promocyjny betlic i przekonaj się sam. Analizy z esportu znajdziesz w zakładce typy na esport.

Space wygra mecz
Kurs: 1.55
Zagraj!
baner grupa zagranie

Nemiga – Rhyno

 

Nemiga wygrała 4 ostatnie spotkania i prezentuję się naprawdę nieźle, a wszystko za sprawą Zweih. Jest to gracz, który ma zaledwie 16 lat, a mimo to prezentuje bardzo wysoki poziom. Nemiga mierzyła się z Cybershoke, Sampi, Zero Tenacity oraz Bleed, a Zweih zaliczył rating 1.21 i aż 0.82 zabójstw na rundę. Jest to naprawdę imponujący wynik, patrząc na to, z jakimi rywalami się mierzyły i jak młodym zawodnikiem jest. Obie ekipy nie mają mapy, którą zawsze banują, więc może to być naprawdę ciekawe, jakie mapy zostaną rozegrane w tym spotkaniu. Uważam, że Zweih może mieć kluczowe znaczenie dla losów całego spotkania. Jest to zawodnik, który może wypełnić lukę, jeżeli chodzi o bycie najlepszy graczem zespołu po odejściu Fl4mus, który gra obecnie w Gamer Legion. Wydaje się, że drużyna wróciła na dobre tory, a w swoich najlepszych momentach byli naprawdę bardzo groźni. Każdy gracz utrzymuje solidny poziom indywidualny, co jest bardzo istotne na tym poziomie. W rundach pistoletowych, specjalnie się nie wyróżniali podczas ostatnich czterech spotkań. Wygrali 10 z 20, raz przełamali rywali i dwa razy dali się przełamać. Co ciekawe, Nemiga przegrała jedynie dwukrotnie Anubisa podczas tego turnieju. Pytanie jednak, czy rywal będzie na tyle odważny, by wybrać tę mapę.
Rhyno prezentuje się z bardzo dobrej dyspozycji w ostatnim czasie. Udało im się pokonać, chociażby Rebels czy Endpoint. Podczas tego turnieju pokonali Endpoint, Navi Junior, Rebels oraz Cybershoke. Ulegli jedynie ekipie Mouz NXT, która odpadła w ćwierćfinale przeciwko Bleed. Bardzo dobrze w tej drużynie spisuje się przede wszystkim Krazy, który wykręcił rating 1.34 podczas trwania tego turnieju. Na ten moment wygląda to trochę jak drużyna jednego zawodnika, bo aż dwóch graczy Rhyno zdobyło rating poniżej 1.00. Oczywiście Snapy i TMKj zdobyli całkiem imponujące ratingi, bo odpowiednio 1.16 i 1.09, ale nie są nawet blisko swojego najlepszego gracza. Napewno mają szansę zaskoczyć swoich rywali, ale chociażby mecz z Mouz NXT pokazał, że ciężko im się gra na dobrze zorganizowane ekipy. Pozostali rywale to raczej drużyny w budowie lub z bardzo mieszaną formy. Jeżeli chodzi rundy pistoletowe to podobnie jak Nemiga spisują się solidnie podczas trwania tego turnieju. Wygrali 11 z 22 rund pistoletowych, dołożyli do tego 2 przełamania i dwukrotnie dali się przełamać rywalom. Jest to na pewno bardzo ciekawa drużyna, ale bardzo dużo zależy od dyspozycji jednego gracza.
Przewidywane mapy:
Rhyno ban Ancient
Nemiga ban Anubis
Rhyno pick Inferno
Nemiga pick Vertigo
Rhyno ban Mirage
Nemiga ban Dust 2
Nuke was left over

 

Typ: Nemiga wygra mecz. Wydaje się to być bardziej zorganizowana ekipa i lepeiej przystosowana do gorszych momentów. Jeżeli Krazy będzie miał słabszy mecz to całe Rhyno może to odczuć. Dodatkowo Zweih to ciągle nieznany szerszej publice gracz, który może zagrać jeszcze lepiej niż dotychczas.

Analizy z innych dyscyplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

Nemiga wygra mecz
Kurs: 1.55
Zagraj!
Zdjęcie na kupon esport 11.06.2024

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze