Sobotni singiel z PDC HOME TOUR przed nami! Gramy o podwojenie z STS bez ryzyka!

dart

Ciężko odnieść mi się do wczorajszej postawy Iana White, bo jeśli zawodnik plasujący się na dziesiątej pozycji światowego rankingu wykazuje skuteczność 3/17 na doublach, to jest coś nie tak. Jednak nie ma co załamywać rąk, w promocji bez ryzyka z STS warto zaryzykować, bo nic nie tracimy! Środki w razie błędnie postawionego zakładu od razu wracają na nasze konto główne. Co by nie mówić, to jeśli ktoś czytał moją analizę, to wskazałem tam właśnie problem Iana na doublach, jako przyczynę braku wielkich osiągnięć. Sprawdziło się bez dwóch zdań. Na dzisiaj mam jedną propozycję dającą podwojenie stawki!

1200 PLN od depozytu +230 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

Martin Schindler- Dirk van Duijvenbode

Dzisiaj wieczorem chciałem zaprosić na spotkanie dwóch bardzo młodych zawodników, odpowiednio 23 i 26 latka, Schindler obecnie klasyfikowany jest na 51 pozycji rankingu, a jego przeciwnik na 77. Obaj maja przed sobą jeszcze wiele lat gry, podobnie jak obaj mają za sobą już kilka sukcesów. Zbliżone pozycje w rankingu, podobnie jak wiek, za którym idzie doświadczenie, powodują dość niskie różnice w kursach na to spotkanie. Dirk jest uważany za faworyta przez bardzo dobry występ na UK OPEN, gdzie wygrał trzy ważne spotkania z wyżej notowanymi rywalami, ale Schindlerowi nie można odmówić umiejętności. Na początku zaprezentuje sylwetki obu zawodników:

Martin Schindler to niemiecki zawodnik występujący od 2015 roku w PDC.  Na ten moment do jego głównych osiągnięć można uznać trzy zwycięstwa w PDC Development Tour 2017, oraz 2 razy w 2018. 1/64 w Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach graczy, oraz 1/32 w European Championship i UK Open.  Doszedł także dwukrotnie do ćwierćfinałów World Tour of darts w 2017 i 2018 roku.
Dirk van Duijvenbode W latach 2011–2013 Van Duijvenbode grał w młodzieżowych i trudnych turniejach turystycznych PDC. W 2011 r. Udało mu się dotrzeć do finału 15. imprezy młodzieżowej w kalendarzu PDC Youth Tour, ale przegrał 4–2 z Paulem Barhamem. W 2013 roku  dwukrotnie dotarł do finału turnieju Challenge Tour. W obu finałach musiał jednak uznać swoją wyższość nad przeciwnikami, przegrywając odpowiednio 4-1 i 4-3 z Rowby-Johnem Rodriguezem i Janem Dekkerem.  Jego pierwszym dużym turniejem w PDC były Mistrzostwa Niemiec w Rzutkach, będące częścią PDC Pro Tour w 2014 roku. Dirk zdołał tu dotrzeć do drugiej rundy, zanim został wyeliminowany przez Wesa Newtona. Również zakwalifikował się do UK Open w 2014 roku i ostatecznie osiągnął tam trzecią rundę. W 2014 roku Van Duijvenbode dotarł także do półfinałów Pucharu Świata młodzieży PDC i ponownie przegrał finał imprezy PDC Challenge Tour. W 2015 roku po raz pierwszy rzucił 9-darter na PDC w trzeciej rundzie turnieju młodzieżowego. Ponadto, podczas 12. Mistrzostw Graczy w PDC Pro Tour,  po raz pierwszy dotarł do ćwierćfinałów głównego turnieju PDC. 2015 był także rokiem debiutu Holender na Mistrzostwach Europy w rzutki, gdzie niestety utknął w pierwszej rundzie. W 2016 roku Van Duijvenbode zadebiutował na najbardziej prestiżowym turnieju PDC, czyli Mistrozstawch Świata. W pierwszej rundzie rodak Raymond van Barneveld był 0-3 za silny dla Van Duijvenbode.

Jak sytuacja ma się w tym momencie?

Jeśli chodzi o chwilę obecną, to rzeczywiście w statystykach h2h lepiej wygląda Dirk, ale jak nauczyło PDC Home Tour, nie warto grac tutaj na faworytów. W ostatnim czasie Schindler nie potrafił znależź stabilnej fory, ale jest to zrozumiałe, biorąc pod uwage wiek zawodnika, jedynie podczas UK OPEN pokonał van den Pasa 6-2 i Justina Pipe 10-2, co jest niezłymi rezultatami. Całkowicie odwrotnie ma się sytuacja w przypadku van Duijvendobe, gdyż ten zawodnik ma za sobą jeden z lepszych okresów gry. Podczas wspomnianej angielskiej imprezy pokonał takich zawodników jak Kantele, Labanuskas i Wattimena, robiąc wielką niespodziankę. W międzyczasie udawało się mu pokonać Nathana Aspinalla, czy choćby Hunta i de Souse. Może zawodnicy nie wybitnie, ale potrafiący oddać kilka dobrych rzutów. Biorąc pod uwagę formułę rozgrywanej imprezy, stawiam na Niemca z pełnym przekonaniem, tutaj lepiej grają zawodnicy mniej popularni. Może dlatego, że oni częściej trenują w domu? Powodzenia!

 

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Zaloguj się aby dodawać komentarze