Słoweńskie trio z Bremerhaven znów da o sobie znać? Walka w DEL po 204 PLN!

Trio Słowenia

Przed nami kolejne emocje związane z niemiecką ekstraklasą w hokeja na lodzie. Za nami dwa spotkania w ramach 1/4 finału i przenosimy się na tafle zespołów, które w sezonie zasadniczym zajęły wyższe pozycje. Omówiłem starcia Bremerhaven z Ingolstadt oraz Straubing ze Schwenninger. Czy atut własnego lodu znów zadecyduje o triumfie poszczególnych zespołów? Zapraszam do lektury!

kod-promocyjny-betfan-polska-estonia

 

Bremerhaven – Ingolstadt: typy i kursy bukmacherskie (22.03.2024)

Skorzystaj z kodu promocyjnego w BETFAN! Pingwiny pokazały kawał charakteru, wygrywając w Bawarii po dogrywce. Przypomnijmy, że najlepsza ekipa sezonu zasadniczego w niemieckiej ekstraklasie przegrywała z Ingolstadt już 0:2. Udało się co prawda strzelić gola kontaktowego, ale przeciwnicy znów wyszli na prowadzenie 1:3. Kluczowe było podwójne PP i w tym elemencie gry drużyna z Bremerhaven ma swoich specjalistów. Cała słoweńska trójka Ziga Jeglic, Jan Urbas oraz Miha Verlic pokusili się o bramki i asysty, które pozwoliły doprowadzić do dogrywki. W niej Colt Conrad wykorzystał błąd rywala i tym samym w serii mamy już 2:0. Wydaje się, że klub z północy Niemiec jest poważnym kandydatem do mistrzostwa. Kadra jest świetnie zbilansowana i każdy zawodnik może wziąć ciężar gry na swoje barki. Kto dzisiaj zostanie bohaterem ze strony Pingwinów?

DEL: Bremerhaven vs Ingolstadt

Kto wygra mecz?
Bremerhaven 100%
Ingolstadt 0%
1+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Bremerhaven
  • Ingolstadt

 

Pantery same sobie są winne, ponieważ do Bremerhaven goście mogli zawitać z remisem w serii. Tak się nie stało i trudne zadanie czeka Ingolstadt na północy Niemiec. Przypomnijmy, że przyjezdni w poprzedniej kampanii zameldowali się w finale play-off i tam polegli z Bykami z Monachium. Brakuje tutaj chłodnej kalkulacji i spokoju, ponieważ dwa dni temu pojawiło się prowadzenie 2-bramkami, ale spora ilość kar otrzymywana przez hokeistów z Ingolstadt dała drugi oddech przeciwnikom. Bramkarze także nie pomagają i Michael Garteig w tych play-off broni na poziomie marnych 88,28%. Jego zmiennik Devin Williams nie miał zbyt wielu szans, aby pokazać się w sezonie zasadniczym, ale być może Amerykanin otrzyma swoją okazję dzisiaj. Czy stać outisidera na pokonanie Pingwinów? Zajrzyj do innych typów na DEL!

Co obstawiać?

Jestem zdania, że taki obrót spaw, jaki pojawił się w spotkaniu w Ingolstadt 2 dni temu tylko wzmocni najlepszy zespół sezonu zasadniczego DEL. Jeżeli udało Ci się odrobić straty i przede wszystkim wykorzystywać swoje szanse w PP, to jest właśnie jeden z przepisów na sukces w play-off. Zdecydowałem się na 3 trafienia ekipy z Bremerhaven. Liczę tutaj mocno na słoweńskie trio Ziga Jeglic, Jan Urbas oraz Miha Verlic, którzy szczególnie w przewagach są mocni, ale i pozostali zawodnicy Pingwinów potrafią w odpowiednim momencie dać impuls. Widoczna jest zespołowość u gospodarzy i do tej pory w serii z Ingolstadt padło 6 i 3 goli. Mam nadzieję, że dzisiaj skuteczność także będzie stała na wysokim poziomie!

Bremerhaven powyżej 2.5 gola
grupa hokej zagranie

 

Straubing – Schwenninger: typy i kursy bukmacherskie (22.03.2024)

Drugim przystankiem będzie mała miejscowość Straubing i rywalizacja miejscowych Tygrysów z Wild Wings. Co tutaj dużo kryć, gospodarze dwa dni temu byli po prostu gorszym zespołem od swojego przeciwnika. Była iskierka nadziei i trafienie na 1:3 dokonane przez Mike’a Connolly’ego pozwoliło myśleć, że będzie szansa na odrobienie strat, ale nic bardziej mylnego. Rywale grali swoje i nie dopuszczali Straubing do groźnych sytuacji pod swoją bramką. Gospodarze postarają się wykorzystać atut własnej hali, wszak seria ta będzie chyba rozstrzygać się właśnie na domowych taflach. Zarówno Tygrysy, jak i Wild Wings świetnie czują się o siebie i jedna porażka, gorszy dzień zapewne zadecyduje o awansie jednych bądź drugich. Tygrysy mocno liczą na swoją ofensywę, a szczególnie na wcześniej wspomnianego Connolly’ego, ale także na Nicolasa Mattinena, który jest najskuteczniejszym obrońcą w stawce. Czy ten duet da 2 wygraną Straubing?

Wild Wings wyciągnęło wnioski z pierwszego starcia i dosyć pewnie pokonało Tygrysy w swojej hali. Nie ma co się dziwić, że przyjezdni świetnie czują się u siebie, wszak jest to najlepsza domowa ekipa w sezonie zasadniczym. O wiele gorzej wyglądało to do tej pory na wyjazdach, ale jest to play-off i statystyki z przeszłości nie mają większego znaczenia. Liczy się to, co jest tu i teraz, dlatego Schwenninger postara się wykorzystać swoje momentum. Kibiców może cieszyć fakt, że bracia bliźniacy Spink włączyli się do strzelania goli i asystowania, ponieważ brakowało tego duetu podczas sporej części kampanii. Jeden z nich był kontuzjowany, a drugi najwidoczniej potrzebował wsparcia członka rodziny. Tylor i Tyson postarają się o kolejny dobry występ. Czy ten nadarzy się w Straubing? Inne typy dnia na Ciebie czekają!

Co obstawiać?

Tak jak wspomniałem wyżej, seria ta będzie decydować się w domowych starciach. Zarówno Straubing jak i Schwenninger do tej pory świetnie prezentowali się na swoich taflach i liczę tutaj mocno na gospodarzy. Zdecydowałem się na 3 trafienia po stronie Tygrysów. Zakład ten był pokryty we wszystkich 5 bezpośrednich spotkaniach w tej kampanii, gdy rywalizacja odbywała się w Straubing. Mam nadzieję, że Tygrysy wyciągną wnioski z porażki odniesionej z Wild Wings i teraz uda się zamienić swoje sytuacje na bramki.

Straubing powyżej 2.5 gola
22.03. BETFAN DEL

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze