Serbowie i Duńczycy potwierdzą klasę? Gramy o 199 PLN

Dania vs Egipt, MŚ, ręczna 2023

Są takie dni i mecze, kiedy to po prostu trzeba zwyciężyć, by potwierdzić klasę i potwierdzić przypuszczenia wszelkich ekspertów i dziennikarzy. Przed takim wyzwaniem stają dziś zarówno Serbowie jak i Duńczycy, którzy walczą o dwa odmienne cele. Pierwsi z wymienionych chcą się godnie pożegnać z turniejem i zostać na trzecim miejscu tuż za Niemcami i Norwegami. Natomiast Duńczycy przed rozpoczęciem spotkania tracą punkt do liderów swojej grupy, którymi niespodziewanie są właśnie Egipcjanie. Dzięki temu wiemy, że czeka nas szalenie interesujące starcie na szczycie grupy IV.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Bonus 200% od 1. depozytu = potrojenie wpłaty do 450 PLN

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD 1. DEPOZYTU: 200% do 450 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Serbia – Holandia: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (23.01.2023 r.)

Gospodarze tego spotkania w ostatnim spotkaniu mierzyli się z Argentyńczykami. O ile do przerwy byliśmy świadkami wyrównanego meczu, tak już po przerwie mieliśmy pokaz dominacji z jednej strony. Nim przejdę do dokładnego opowiedzenia o meczu, to przypomnę, że Albicelestes walczyli już tylko o honor, o kosmetykę wyniku, a europejska kadra walczyła o to, by zachować szansę na awans do strefy ćwierćfinałów. Dlatego też starcie rozpoczęło się od wyrównanej konfrontacji, gdzie obie nacje prowadziły na zmianę. Jednak po zmianie stron, głównie za sprawą rewelacyjnego występu Bogdana Radivojevicia Serbowie natychmiast podwyższyli przewagę o cztery kolejne bramki. Z biegiem trwania spotkania grali już tylko lepiej i kontrolowali wynik. W pewnym momencie Vanja Ilić rzucił gola na 19:13 i od tego czasu już Serbowie utrzymali sześciopunktowy zapas bramkowy.

W podobnej, lecz nie takiej samej sytuacji do rywalizacji przystępowali Holendrzy, a także ich przeciwnicy, jakimi byli Niemcy. Do stanu meczu 6:4 byliśmy świadkami wyrównanej rywalizacji. Później dysproporcja sił była już znacznie wyraźniejsza. Z biegiem czasu goście tego spotkania już tylko od czasu do czasu dorównywali naszym zachodnim sąsiadom. Stało się tak, ponieważ przez długi okres nie byli w stanie pokonywać fantastycznie dysponowanego Adreasa Wolffa. Głównie za jego sprawą do przerwy na tablicy świetlnej widniał rezultat na poziomie 15:12 na korzyść Niemców. Jednak w drugiej połowie dysproporcja stała się jeszcze większa. Stało się tak głównie za sprawą Patricka Groetzkiego. Swoje dołożył również Wolff, a także Juri Knorr. Dlatego też nie może dziwić, że ostatecznie Niemcy pokonali Holendrów wynikiem 33:26. A nim przejdę do swojego typu, to dodam, że ostatnio dobrze nam idzie typowanie MŚ 2023, o czym możesz się przekonać w zakładce TYPY: Piłka ręczna.

Statystyki przed meczem Serbów z Holendrami w 3. kolejce Grupy III na MŚ:

 • Obie kadry do następnej rundy wyszły z drugich miejsc z fazy wstępnej tychże mistrzostw.
 • Dotychczas Serbowie byli w stanie wywalczyć 4 punkty w 5 meczach i tego samego dokonywali Holendrzy.
 • Bilans ich 6 ostatnich spotkań pokazuje, że u Serbów mamy rezultat na poziomie: W – P – W – P – W – W, a u Holendrów: P – W – P – W – W – P.
 • Ostatni występ był drugim z rzędu, kiedy to rzucili mniej niż 30 bramek, gdyż ponownie zdobyli 28 bramek.
 • Tym razem dało to zwycięstwo 6 golami nad Argentyńczykami.
 • Z kolei Holendrzy rzucają na zmianę ponad 26 lub ponad 30 goli i tym razem w ostatniej kolejce zdobyli ich 26.
 • To przełożyło się na ich porażkę aż 7 bramkami w rywalizacji z kadrą Niemiec.
 • Formalni gospodarze tego meczu rzucili dotychczas na MŚ łącznie 123 goli, a stracili 111 bramek.
 • Dla porównania ich dzisiejsi przeciwnicy zdobyli 113 trafień, a stracili 109 goli.

Mój typ na mecz Serbów z Holendrami w 3. kolejce Grupy III na MŚ

Patrząc na to, że Serbowie jak i Holendrzy nie mają już możliwości awansu, to spodziewam się spokojniejszego meczu, aniżeli jeszcze by mieli, choć matematyczne szanse na dokonanie tego. Obie reprezentacje mają 4 punkty i tylko dzięki bilansowi bramkowemu na dziś Serbowie są o oczko wyżej. Czy tak już zostanie do końca? Patrząc na to, jak w ostatnim czasie prezentowały się te zespoły, to sądzę, że finalnie to właśnie Serbowie okażą się zwycięzcami. Jednak, czy będą w stanie wygrać obie połowy? Tego już nie jestem tak pewien, dlatego nie gram tego zdarzenia. To, które oznaczam od siebie w BETFAN jest ustabilizowane na poziomie 1.53. A nim przejdę do omówienia drugiego spotkania, to nawiążę do tego, że obstawiam z tym bukmacherem, by skorzystać z BONUSÓW na start od samego BETFAN.

Serbia - 1X2: TAK
Kurs: 1.53
Graj!

Egipt – Dania: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (23.01.2023 r.)

Ci, którzy dziś będą występowali w roli gospodarzy w ostatnim meczu mierzyli się z kadrą Bahrajnu. Już przed spotkaniem byli zdecydowanymi faworytami. Po rywalizacji okazało się, że odnieśli piąte zwycięstwo na tegorocznym mundialu. Konfrontacja rozpoczęła się od wyrównanego spotkania z racji tego, że jedni i drudzy walczyli o awans do kolejnej rundy. Tyle tylko, że w przypadku Bahrajnu sytuacja była taka, że musieli ograć rewelacyjnie spisujących się Egipcjan. Mimo, że aż do stanu 8:8 mieliśmy wyrównane spotkanie, tak w końcówce pierwszej połowy było widać wyraźną dysproporcję. Po 30. minutach Egipcjanie prowadzili 4 bramkami. Stało się tak głównie za sprawą tego, jak fenomenalnie spisywał się ich golkiper. Głównie dzięki niemu jak i pracy w defensywie, przeciwnicy wbili raptem 9 goli. Po przerwie Egipcjanie do około 40 minuty przycisnęli i wyszli nawet na 7-bramkowe prowadzenie, a później zwolnili tempo gry i ostatecznie triumfowali 26:22.

Dla porównania nawiążę do tego, że Duńczycy w ostatnim spotkaniu skonfrontowali się z kadrą Stanów Zjednoczonych. Ograli ich bardzo pewnie, ponieważ wynikiem na poziomie 24:33. O tym, jak wielką dysproporcję mieliśmy między tymi rywalami, najlepiej świadczy fakt, że do przerwy USA zdobyła raptem 10 goli, a tracili aż 8 bramek! Skandynawowie zaimponowali przede wszystkim grą w defensywnie. Jeśli już mielibyśmy kogoś indywidualnie wyróżnić, to na to z pewnością zasługuje Lukas Lindhard Jorgensen. Piszę o nim z racji tego, że na przestrzeni całego spotkania zdobył 8 bramek. Żeby pokazać o ile jeden z atakujących Duńczyków był lepszy od najlepszego ze Stanów Zjednoczonych, to dodam, że Samuel Hoddersen zanotował 5 trafień. A nim odwołam się do swojego typu, to nawiążę do tego w jaki sposób można odebrać wyżej wspominane bonusy od tego bukmachera. Mianowicie, wystarczy założyć konto w BETFAN z wykorzystaniem kodu promocyjnego.

MŚ 2023: Egipt vs Dania

Kto wygra mecz?
EGIPT 0%
REMIS 0%
DANIA 100%
6+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • EGIPT
 • REMIS
 • DANIA

 

Statystyki przed meczem Egipcjan z Duńczykami w 3. kolejce Grupy IV na MŚ:

 • Egipcjanie są liderem Grupy IV i mają na koncie 8 oczek. Duńczycy są wiceliderami, którzy mają o punkt mniej na koncie.
 • Reprezentacja z Afryki zdobyła 125 goli, a stracili 88 trafień. Dla porównania dodam, że u Duńczyków bilans bramkowy wynosi 144:105.
 • Dzięki temu Egipcjanie mają średnią goli w grupie IV na poziomie +37, a u Duńczyków ta sama statystyka jest na poziomie +39.
 • Od 2002 r. te kadry konfrontowały się ze sobą 10-krotnie i aż 9-krotnie lepszymi byli Duńczycy, a raz byliśmy świadkami remisu.
 • W dniu 4 stycznia 2018 r. europejska drużyna wygrała najwyżej nad Egipcjami, a osiągnęli to wynikiem na poziomie 37:21.
 • We wszystkich tych grach Egipcjanie zdobyli łącznie 252 goli, a Duńczycy trafiali aż 316 razy bramki.
 • Dzięki temu reprezentacje mają następujący bilanse bramkowe – u Egipcjan: 25,20; a u Duńczyków: 31,60.
 • W ostatnich 6 spotkaniach Egipcjanie zanotowali występ na poziomie 5 wygranych z rzędu, które nastąpiły po przegranej. Z kolei u Duńczyków mamy wynik: W – R – W – W – W – W.
 • Patrząc na formę obu reprezentacji z tego turnieju, to Duńczycy są dziś murowani faworytami.

Mój typ na mecz Egipcjan z Duńczykami w 3. kolejce Grupy IV na MŚ

Patrząc na to, jaką formę prezentują te reprezentacje, sądzę, że czeka nas kolejne jednostronne spotkanie. Duńczycy; mimo, że są pewni awansu, a także, że to Egipcjanie są liderami grupy; pewnie triumfują. Dzięki temu po raz kolejny będziemy świadkami jednostronnego spotkania, gdzie Skandynawowie udowodnią, że faktycznie są w takiej formie, że mogą sięgnąć po złote krążki na zakończenie niniejszego turnieju. Mimo, że Egipcjanie grają solidnie, tak nie sądzę, by byli w stanie nawiązać jakąkolwiek walkę z dużo silniejszymi od siebie. Dlatego też w tym przypadku stawiam na to, że obie kadry zdobędą łącznie mniej aniżeli 61.5 bramki. Kurs na to zdarzenie jest ustabilizowany na poziomie 1.48, dzięki czemu uzyskuję kupon o wartości kursu całkowitego na poziomie 2.26.

Reprezentacje zdobędą mniej niż 61.5 bramki: TAK
Kurs: 1.48
Graj!

Propozycja kuponu:

Kupon, BETFAN, 23 stycznia, 2 typy, MŚ, ręczna

fot. Stringer/PressFocus

Bonus 200% do 450 zł od 1. depozytu = POTROJENIE wpłaty!

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze