Rozpoczynamy drugą połowę sezonu w fazie zasadniczej! Kupon z żużla bez podatku na podwojenie wkładu!

Gorzow Torun zuzel 09.06.2024

Pora na dokończenie rywalizacji w 8. kolejce PGE Ekstraligi, po której rozegrane zostaną wszystkie pierwsze mecze rewanżowe w tym sezonie fazy zasadniczej. Dzisiejsze spotkania rozegrają się na obiektach w Toruniu oraz Zielonej Górze, gdzie miejscowe drużyny podejmować będą zawodników z ekip z Gorzowa oraz Wrocławia. Bardzo ciekawe starcia, które mogą przynieść wiele emocjonujących rozstrzygnięć. Serdecznie zapraszam do sprawdzenia, co przygotowałem na żużlowe mecze najlepszej lidze świata! 

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 50 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!


🔥 GRA BEZ PODATKU! Codziennie, na wszystkie sporty, bez ograniczeń kursowych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 50 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Apator Toruń vs Stal Gorzów: typy i kursy bukmacherskie (09.06.2024 r. – 19:15)

Mecz dnia na żużlowych torach PGE Ekstraligi odbędzie się w Toruniu, gdzie miejscowy Apator podejmować będzie w Stal Gorzów. Obie ekipy wydają się na papierze dosyć równe i można rzec, że o zwycięstwie może decydować dyspozycja dnia oraz punktacja zawodników z drugiej linii. Z pewnością możemy oczekiwać ścigania na najwyższym poziomie, jeżeli chodzi o czołowych zawodników obu ekip. Spotkanie kończące 8. kolejkę zagram w Betclic bez podatku! Jeżeli nie masz tam konta, załóż je z kodem promocyjnym Betclic od Zagranie! Na ten moment najlepiej w ekipie miejscowych spisują się Emil Sajfutdinov oraz Robert Lambert, którzy są niekwestionowanymi liderami drużyny Aniołów. Tym bardziej na domowym torze oczekiwać się będzie od nich wysokich punktacji, a trzeba powiedzieć, że mają się dzisiaj z kim ścigać, bo z pewnością wiele trudności postarają im się sprawić Martin Vaculik oraz Anders Thomsen. Ciekawie zapowiada się także rywalizacja o punkty zawodników, którzy są solidnie w tym sezonie, ale jeszcze nie odpalili się w pełni swoich umiejętności. Mowa o Szymonie Woźniaku ze Stali oraz o Patryku Dudku z Apatora. Nie do końca wiadomo, czego można się od nich spodziewać, gdyż świetne wyścigi przeplatają ze słabszymi pojedynkami. Moim zdaniem dużo zależeć będzie także od zawodników U-24 oraz od tego, jak dzisiaj do meczu przygotuje się Paweł Przedpełski. Coraz lepsza dyspozycja Pawła może dawać bardzo cenne punkty w dzisiejszym spotkaniu. Poszczególne biegi zapowiadają się bardzo pasjonująco, a wytypowanie dzisiejszego zwycięzcy jest moim zdaniem bardzo trudne. Co zatem warto zagrać na ten mecz? Pamiętaj, że wszystkie nasze propozycje na mecze z tenisa, odnajdziesz na stronie Typy Żużel!

APATOR TORUŃ VS STAL GORZÓW

Kto wygra mecz?
Apator Toruń 58%
Stal Gorzów 42%
19+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Apator Toruń
  • Stal Gorzów

 

Bilans meczów bezpośrednich od 2021 roku:

2021 – Stal Gorzów 50: 40 Apator Toruń

2021 – Apator Toruń 50: 40 Stal Gorzów

2022 – Stal Gorzów 47:43 Apator Toruń

2022 – Apator Toruń 47:43 Stal Gorzów

2022 PO – Apator Toruń 46:44 Stal Gorzów

2022 PO – Stal Gorzów 51:39 Apator Toruń

2023 – Apator Toruń 47:42 Stal Gorzów

2023 – Stal Gorzów 45:45 Apator Toruń

2024 – Stal Gorzów 51:39 Apator Toruń

Bilans meczów w tym sezonie:

Apator Toruń:

wygrana z: Unia Leszno (D) – 59:31; Sparta Wrocław (D) – 52:38; Falubaz Zielona Góra (D) – 46:44

przegrana z: Stal Gorzów (W) – 51:39; Motor Lublin (W) – 55:35; GKM Grudziądz (W) – 47:42; Włókniarz Częstochowa (W) – 50:40

Stal Gorzów:

wygrana z: Apator Toruń (D) – 51:39; Włókniarz Częstochowa (D) – 48:42; Falubaz Zielona Góra (W) – 41:49

przegrana z: Motor Lublin (W) – 55:35; Sparta Wrocław (W) – 56:34

remis: GKM Grudziądz (D) – obustronny walkower

Co obstawiać?

Ciężko jest dzisiaj wytypować zawodnika, który będzie najlepiej spisywał się na w tym meczu. Po przeanalizowaniu biegów widać jednak możliwie dobry mecz ze strony lidera gospodarzy, czyli Emila Sajfutdinova. Na ten moment ma on najwyższą średnią spośród swoich klubowych kolegów i wydaje się, że będzie on dzisiaj bardzo mocno próbował zainkasować wysokie punktacje, które dadzą możliwość nadrobienia strat z pierwszego meczu. Apator jest faworytem dla bukmacherów i jeżeli ma się to potwierdzić, to dobrze zaprezentować muszą się dzisiaj jego liderzy, w tym wymieniony Sajfutdinov. Moją propozycją na to spotkanie jest zatem zagranie na minimum 10 punktów Emila! 

Emil Sajfutdinov minimum 10 pkt w meczu
Kurs: 1,22
Zagraj!

Baner zagranie żużel

Falubaz Zielona Góra vs Sparta Wrocław: typy i kursy bukmacherskie (09.06.2024 r. – 16:30)

Drugie spotkanie dzisiejszego dokończenia kolejki odbędzie się na torze beniaminka, a więc gospodarzem spotkania będzie Falubaz Zielona Góra. Myszy w tym sezonie bardzo dobrze spisywały się na początku swoich startów po powrocie z PGE Ekstraligi, jednak im dalej w rok, tym mniej punktów dochodziło do tabeli przy nazwie ekipy z Zielonej Góry. Mają oni jeden zaległy mecz domowy z Włókniarzem Częstochowa, który będzie dla nich bardzo ważny. Dzisiaj jednak rywalizacja z zawodnikami z Wrocławia, a więc z obecnym wicemistrzem Polski. Bardzo dużo może zależeć dzisiaj od przygotowania się do meczu braci Pawlickich, którzy mocno falują w tym sezonie. Dzisiaj będą mieli w niektórych biegach trochę przestrzeni do tego, aby zdobywać punkty na własnym torze. Myszy nie są także na straconej pozycji, jeżeli chodzi o zdobycz punktu bonusowego, jednak zdecydowanie muszą wykorzystać atut własnego obiektu. Duża nadzieja we wspomnianych Polakach, a także w obecnym liderze Falubazu, czyli Jarosławie Hampelu. Reprezentant Polski zdecydowanie prowadzi beniaminka na swoich barkach. Po dłuższej przerwie na mecze wyjazdowe, w końcu wracają na domowy tor. Wydaje się, że dzisiaj będzie mocna weryfikacja tego, czy są w stanie odbić się od dołka formy, czy jednak jest to już mocny spadek. Jeżeli chodzi o Spartę, to w świetnej formie w tym sezonie jest Artiom Łaguta, który w klasyfikacji zawodników ligi ulega jedynie Bartoszowi Zmarzlikowi. Dawno Spartanie nie mieli okazji jeździć na torze w Zielonej Górze i wydaje mi się, że może być to dla nich trudne na początku spotkania, ale sądzę, że ich sprzęt, a także sami oni, będą coraz lepiej odnajdować się w późniejszej fazie meczu. Z pewnością będzie to ciekawe starcie, w którym wcale nie jest przesądzone, że wygrają przyjezdni. Wszystkie najważniejsze propozycje dnia, znajdziesz na stronie Zagranie Typy Dnia!

Bilans meczów bezpośrednich od 2021 roku:

2021 – Falubaz Zielona Góra 27:63 Sparta Wrocław

2021 – Sparta Wrocław 53:37 Falubaz Zielona Góra

2024 – Sparta Wrocław 47:41 Falubaz Zielona Góra

Bilans meczów w tym sezonie:

Falubaz Zielona Góra:

wygrana z: GKM Grudziądz (D) – 48:42

przegrana z: Sparta Wrocław (W) – 47:41; Stal Gorzów (D) – 41:49; Motor Lublin (W) – 56:34; Apator Toruń (W) – 46:44

remis z: Unia Leszno (W) – 45:45

Sparta Wrocław:

wygrana z: Falubaz Zielona Góra (D) – 47:41; GKM Grudziądz (D) – 53:37; Unia Leszno (D) – 57:33; Stal Gorzów (D) – 53:37

remis z: Włókniarz Częstochowa (W) – 45:45

przegrana z: Apator Toruń (W) – 52:38; Motor Lublin (W) – 50:40

Co obstawiać?

Moją pierwszą myślą na to spotkanie, było szukanie optymalnych wartości punktowych na zawodników gospodarzy. Sądziłem, że Jarosław Hampel i Piotr Pawlicki są w stanie dzisiaj mocno poszarpać punkty przyjezdnym. Jednak po ponownym przeanalizowaniu biegów moim zdaniem bardzo trudno będzie im przebić punktowo parę przyjezdnych, którymi są Maciej Janowski i Artiom Łaguta. Zawodnicy Sparty mają stosunkowo łatwe biegi, którymi powinni dzisiaj mocno punktować i nawet przy długim czasie nieobecności na torze w Zielonej Górze, mogą poprowadzić gości do zwycięstwa. Moją propozycją jest zatem zagranie na minimum 21 punktów zdobyczy Łaguty i Janowskiego! 

Łaguta + Janowski powyżej 20,5 punktów w meczu
Kurs: 1,62
Zagraj!

Kupon-double-zuzel-Betclic-09.06.2024

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze