Rogue sięgnie po kolejne zwycięstwo, a Vitality ogra Excel? Gramy AKO 2.21!

kibice na IEM

Typy na Rogue – Misfits i Team Vitality – Excel eSports. Przez najbliższe dwa dni znowu czekają nas spore emocje związane z League of Legends European Championship. Rogue jest obecnie liderem w tabeli i po 11 spotkaniach ma bilans 8-3. Pierwszą lokatę dzieli z MAD Lions, więc Łotry nie mogą sobie tutaj pozwolić na stratę punktów. Na pewno warto będzie obejrzeć to starcie, a jak chcesz zwiększyć emocje, to sprawdź nasze typy na LEC!

Koszulka do baneru Noblebet
Koszulka do baneru Noblebet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 34 zł freebet + 20 zł bonus w aplikacji

standardowa oferta to 1520 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1554 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
FREEBET: 34 zł
BONUS APLIKACJA: 20 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Rogue – Misfits: typy i kursy bukmacherskie (29.07.2022)

Rogue w letnim splicie League of Legends European Championship jest bardzo silnym zespołem, który regularnie punktuje i ma dobre wyniki. Obecnie zajmuje pierwsze miejsce w fazie grupowej, które dzieli z MAD Lions. Łotry wygrały osiem z 11 spotkań i są w gronie faworytów do zdobycia tytułu mistrza Europy. Przypomnijmy, że zespół Trymbiego jeszcze nigdy nie zaznał smaku zwycięstwa w finale LEC, a kilka razy był blisko.

Misfits Gaming dogrywa swój ostatni sezon w League of Legends European Championship. Wiemy już, że od przyszłego sezonu ta organizacja opuszcza LEC, a już znalazła drużynę na swoje miejsce – slot zostanie sprzedany za około 30 milionów euro i przejdzie w ręce Heretics. MG obecnie znajduje się na szóstym miejscu w tabeli i raczej będzie miało spore problemy z dostaniem się do play-offów. Trzeba tutaj podkreślić, że morale drużyny po tej informacji są dość niskie.

Statystyki:

  • Pięć ostatnich spotkań Rogue to cztery wygrane i jedna porażka
  • Misfits w tym czasie zwyciężyło w trzech spotkaniach, a dwa przegrało
  • Te drużyny w historii grały ze sobą tylko cztery razy – trzy razy Rogue było lepsze *
  • Rogue to obecny lider w tabeli, podczas gdy Misfits zajmuje szóste miejsce

Co obstawiać?

Rogue na tle Misfits wygląda bardzo solidnie i jest to o wiele lepsza drużyna na papierze. Sporo osób uważa, że dzisiejszego wieczoru Łotry zmiotą MG z powierzchni Summoners Rift i trudno się temu dziwić. Ekipa Trymbiego w ostatnim czasie jest w gazie, a wpadka w starciu z G2 nie powinna ich zatrzymać na dłużej. Do tego nastroje w Misfits po informacji o sprzedaży miejsca w LEC nie są najlepsze, co też przekłada się na ich podejście. Typuje tutaj wygraną Rogue z handicapem -5.5 po kursie 1.50! Pamiętaj, że taki zakład możesz zagrać z bonusem w Noblebet!

  baner grupa zagranie 43k

Team Vitality – Excel eSports: typy i kursy bukmacherskie (29.07.2022)

Gdy na początku tego sezonu Team Vitality z nowym składem wchodził do LEC to sporo się mówiło o tym, że jest to super team, który sporo tutaj namiesza. Tymczasem okazało się, że wcale tak nie będzie. Perkz i spółka może i mają świetne indywidualności, ale za to bardzo mocno odstają grą zespołową. Pod tym kątem nie dojeżdżają do Rogue, czy MAD Lions, a te drużyny przecież słyną właśnie z zespołowej gry.

Team Vitality obecnie jest na czwartym miejscu w tabeli i w przeciwieństwie do Excel dopiero się rozpędza. EE z kolei po świetnym starcie złapało lekki dołek i już aż tak nie błyszczy, a kolejne spotkania są coraz trudniejsze do wygrania. Excel prawdopodobnie zagra w play-offach League of Legends European Championship, ale raczej nie zajmie TOP2, więc dalsze miejsca są bez większej różnicy (za wyjątkiem TOP5-6). W starciu z Vitality zawodnikom Excel eSports może najzwyczajniej w świecie zabraknąć paliwa.

Statystyki:

  • Vitality wygrało trzy z pięciu ostatnich meczów
  • Taki sam wynik miało Excel
  • Te drużyny w historii zmierzyły się ze sobą cztery razy i trzy razy Excel było lepsze *
  • Różnica w tabeli między tymi ekipami to tylko jedno miejsce
  • W trzech z czterech ostatnich spotkań tych ekip był over 22.5 eliminacji

Co obstawiać?

Patrząc na statystyki widzimy, że Excel faktycznie wypada o wiele lepiej, ale to Vitality się zaczyna rozkręcać, a Excel eSports już brakuje paliwa. Obserwując grę tych drużyn, można śmiało zauważyć, że to Perkz i spółka ostatnio wyglądali lepiej, nawet jeżeli momentami brakowało im wykończenia. Vitality powinno to wygrać, ale zamiast grania na wygraną jednej z ekip, to stawiam tutaj na over 22.5 eliminacji po kursie 1.47. Spodziewam się wyrównanego starcia, a to sprzyja właśnie overom.

  typy na lec z noblebet

* Pomiędzy sezonem 2021, a sezonem 2022 w składach drużyn doszło do ogromnych przetasowań, dlatego podane wyniki dotyczą tylko rundy wiosennej, pomimo tego, że te organizacje grały ze sobą już wcześniej.

fot. Pressfocus

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze