Ratajski z dobrym losowaniem na UK Open? Gramy kupon z darta z kursem 2,53!

Dart powiekszony obrazek lotki w T20

Tak jak wspominałem wczoraj, UK Open to impreza pełna niespodzianek, których nie zabrakło także i wczoraj. W rywalizacji nie ma już Michaela van Gerwena, Gerwyna Price’a oraz Ryana Searle, a więc trójki zawodników, którzy wysoko byli stawiani w roli faworytów przez bukmacherów. W walce pozostał natomiast Krzysztof Ratajski, który jako jedyny Polak wygrał swój wczorajszy mecz. Czy dobre losowanie przysłuży mu do awansu do kolejnej rundy? Serdecznie zapraszam do sprawdzenia moich propozycji na dzisiejsze pojedynki w hali Minehead!

Fortuna baner z ofertą na start

Krzysztof Ratajski vs Mervyn King: typy i kursy bukmacherskie (02.03.2024 r. -16:15)

Jeden z ostatnich meczów, które zobaczymy na scenie w Minehead, to starcie jedynego polskiego zawodnika, który pozostał w rywalizacji podczas tegorocznego UK Open, a więc Krzysztofa Ratajskiego, który zmierzy się z Mervynem Kingiem. Bardzo dużą faworyzacja przed bukmacherów dla The Polish Eagle, ale czy na pewno słuszna? Rywalizację Polaka w walce z Mervynem zagram w Fortunie! Jeżeli nie posiadasz tam konta, załóż je z kodem promocyjnym Fortuna od Zagranie! Krzysiek zagrał wczoraj bardzo dobre spotkanie z Czechem Adamem Gawlasem, gdzie nie dał mu na początku rywalizacji szans i od razu wysunął się na bezpieczne prowadzenie, którego nie oddał do końca spotkania. Dzisiaj wydaje się, że przyjdzie mu rywalizować w nieco trudniejszych warunkach, gdyż rywalem jest reprezentant gospodarzy, a więc Mervyn King, który swoją osobowością przyciąga wielu sympatyków darta, tym bardziej że jest to już bardzo długo grający zawodnik, a UK Open właśnie takich lubuje. King zagrał bardzo dobre dwa spotkania we wczorajszym dniu, a dzisiaj jego stawianie w takiej roli zdecydowanego kandydata do porażki może odbić się bukmacherom czkawką, gdyż King zagrał bardzo dobre spotkania, gdzie nie dał szans także faworyzowanego Ricardo Pietreczko. Niemiec potrafił ugrać tylko 3 legi, grają na średniej bliskiej 95 punktów na trzy lotki. Bardzo stabilna gra Mervyna może dzisiaj mocno napsuć krwi Ratajskiemu. Co zatem warto wziąć pod uwage w tym meczu? Wszystkie najważniejsze propozycje dnia, znajdziesz na stronie Zagranie Typy Dnia!

KRZYSZTOF RATAJSKI VS MERVYN KING

Kto wygra mecz?
Krzysztof Ratajski 64%
Mervyn King 36%
11+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Krzysztof Ratajski
 • Mervyn King

 

Statystyki:

 • Krzysztof Ratajski jest obecnie 24. zawodnikiem rankingu PDC
 • Mervyn King jest obecnie 64. zawodnikiem rankingu PDC
 • Bilans meczów bezpośrednich jest remisowy 1:1 
 • W tym roku zawodnicy nie mieli jeszcze okazji mierzyć w pojedynku bezpośrednim

Mecze bezpośrednie od 2021 roku:

PC28 – 6:5 Mervyn King 

Bilans meczów w turnieju:

Krzysztof Ratajski: 

wygrana z: Adam Gawlas – 10:4

Mervyn King:

wygrana z: George Killington – 6:4; Ricardo Pietreczko – 10:3

Co obstawiać?

W tym spotkaniu sądzę, że można spodziewać się wszystkiego, gdyż bardzo dużo zależeć będzie od tego, jak panowie sprostają warunkom “podłogowym”. Grają na scenie numer 4, a więc nie będzie dużej presji kibiców, co jest dobre dla obu zawodników, którzy nie lubią grać z kibicami za plecami. Bardzo dobrze na maksach we wczorajszych pojedynkach spisywał się Mervyn King, który rzucił 4 maksy na krótkim dystansie w meczu z Killingtonem oraz 6 w 13. legach z Pietreczko. Sądzę, że dzisiejszy mecz będzie wyrównany, dlatego wystawiona linia na Anglika będzie spokojnie przez niego do pokrycia. Moją propozycją na ten mecz jest zagranie na minimum 3 180-tki Kinga! 

Mervyn King powyżej 2,5 180-tek
Kurs: 1,56
Zagraj!

baner zagranie

Vincent Van der Voort vs Dimitri Van den Bergh: typy i kursy bukmacherskie (02.03.2024 r. -16:15)

Holendersko-belgijskie starcie, które odbędzie się w tym samym czasie, co wcześniej wspominany mecz Krzysztofa Ratajskiego. Vincent Van der Voort zagra z Dimitrim Van den Berghiem, z którym jeszcze ani razu w swojej karierze nie wygrał. Holender od poprzedniego roku ma straszne problemy z wygrywaniem spotkań, a także z utrzymywaniem poziomu na dłuższych dystansach. Wczoraj idealnie było to widać to w meczu z Krcmarem, gdzie porównując jego spotkanie z jego I rundy, gdzie na krótkim dystansie potrafił utrzymać poziom, tak w długich dystansach po prostu nie był w stanie podnieść się z falowej gry. Bardzo szkoda Borisa, że nie udało mu się wykorzystać tej szansy, ale panowie po prostu dograli się do poziomu, jaki na dany dzień był ich optymalnym. Dzisiaj nie powinien dostawać takich szans na tarczy, gdyż Dima świetnie prezentuje się w grze na T20 i T19, co powinno dawać mu spokojne ucieczki na punktacji w tarczy przed Holendrem i z mniejszą presją podchodzić do wykończeń. Belg jeszcze w karierze nie przegrał z Voortem, tak więc czy dzisiaj będzie kontynuował tę passę? Wszystkie nasze propozycje na Darta, odnajdziesz na stronie Typy Dart!

Statystyki:

 • Vincent Van der Voort jest obecnie 54. zawodnikiem rankingu PDC
 • Dimitri Van den Bergh jest obecnie 14. zawodnikiem rankingu PDC
 • Bilans meczów bezpośrednich to 5:0 dla Dimitri Van den Bergha
 • W tym roku zawodnicy nie mieli jeszcze okazji mierzyć w pojedynku bezpośrednim

Mecze bezpośrednie od 2021 roku:

PC11 2021- 6:3 Dimitri Van den Bergh

PC17 2021 – 6:1 Dimitri Van den Bergh

PC22 2021 – 6:3 Dimitri Van den Bergh

PC24 2021 – 6:5 Dimitri Van den Bergh

PC10 2022 – 6:5 Dimitri Van den Bergh

Bilans meczów w turnieju:

Vincent Van der Voort: 

wygrana z: Cristian Perez – 6:4; Boris Krcmar – 10:5

Dimitri Van den Bergh:

wygrana z: Brendan Dolan – 10:8

Co obstawiać?

W tym spotkaniu trzeba oprzeć się na tym, jak ostatnio prezentuje się reprezentant Holandii, który nie może odnaleźć swojej dawnej formy i zdecydowanie obniżył loty w swojej grze. W przypadku Belga z turnieju na turniej wygląda to coraz lepiej i bardzo często kręci się przy średniej 100. punktów na trzy lotki, a jeżeli dojdzie do tego poprawa na doublach, to może być on jednym z groźniejszych zawodników w tym roku. Moją propozycją na to spotkanie jest zagranie na 6. zwycięstwo Belga z Vincentem! 

Dimitri Van den Bergh wygra
Kurs: 1,32
Zagraj!

Stephen Bunting vs Kevin Doets: typy i kursy bukmacherskie (02.03.2024 r. -15:15)

Ostatnie spotkanie, które wpadło mi w oko, to pojedynek zwycięzcy pierwszego w tym roku turnieju telewizyjnego, a więc Stephena Buntinga, z Holendrem, z którym jeszcze nie miał okazji się mierzyć, a więc z Kevinem Doetsem. Panowie po raz pierwszy staną przeciwko sobie i powiem szczerze, że może być to bardzo ciekawe i wyrównane starcie, gdyż potrafią oni bardzo skutecznie grać na T20, co może gwarantować wysokie liczniki. Zdecydowanie większe doświadczenie i forma sezonu, leży po stronie Anglika, który także będzie posiadał wsparcie z tyłu, a więc ze strony własnych kibiców. Bunting jest zdecydowanym faworytem do wygrania tego starcia, a po tym, jak gra ostatnio w imprezach telewizyjnych, trzeba się z tą tezą zgodzić i potwierdzić wysokie oczekiwania wobec tego zawodnika. Wczoraj miał tak dużą przewagę nad rywalem z USA, że nie czuł żadnej presji od połowy spotkania i grał na dużym spokoju, nie wywierając na sobie przymusu wysokiej gry na tarczy. Warto także pamiętać, że Bunt im dalej w turniej, tym lepiej się prezentuje. Jego rywal pewnie będzie starał się wywierać presję, ale doświadczenie i starcia z takimi rywalami z topki, zdecydowanie nie są na jego korzyść. Czy zatem awans do kolejnej rundy dla Bunta będzie formalnością? 

Statystyki:

 • Stephen Bunting jest obecnie 17. zawodnikiem rankingu PDC
 • Kevin Doets jest obecnie 62. zawodnikiem rankingu PDC
 • Będzie to pierwszy mecz bezpośredni tych zawodników

Mecze bezpośrednie od 2021 roku:

Brak meczów bezpośrednich

Bilans meczów w turnieju:

Stephen Bunting: 

wygrana z: Danny Lauby – 10:3

Kevin Doets:

wygrana z: Robert Owen – 6:5; Daniel Klose – 10:6

Co obstawiać?

Bunting po odpadnięciu MvG, Price’a oraz Searle mocno podskoczył w rankingu zawodników, którzy mogą wygrać turniej. Nabrał on doświadczenia wygrywają tegoroczny The Masters, a także ma w zwyczaju rozpędzać się z meczu na mecz w swojej dyspozycji. Moim zdaniem dzisiaj nie będzie miał kłopotów z awansem, ale z pewnością nie będzie to mecz z grona tych łatwiejszych. Doets możliwe, że nieco przysporzy mu problemów, ale koniec końców to Anglika widzę w kolejnej rundzie. Kupon zamykam zatem dorzuceniem winu Buntinga! 

Stephen Bunting wygra
Kurs: 1,23
Zagraj!

Kupon triple dart Fortuna 02.03.2024

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze