Ratajski gra w turnieju innym niż wszystkie! World Grand Prix w darcie i kupon z kursem 3,09!

tarcza dart z lotkami w sektorze 20

World Grand Prix of Darts, a więc turniej, który jest zupełnie inny niż te, z którymi mamy do czynienia w rywalizacji w całym sezonie w Tourze. Zawodnicy będą musieli zaczynać swoje legi od trafienia w double i dopiero to osiągnięcie pozwala im dalej prowadzić grę na tarczy. Wydarzenie z wieloma niespodziankami, które nie raz potrafiły szokować. W tym roku udział w turnieju zapewnił sobie także najlepszy Polak w rankingu PDC, a więc Krzysztof Ratajski. Czy trafi on na nasz kupon? Serdecznie zapraszam do sprawdzenia, co przygotowałem na rywalizację w pierwszym dniu GP! 

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 35 zł darmowy zakład (z kodem) + 20 zł aplikacja

3755 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 35 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Krzysztof Ratajski vs James Wade: typy i kursy bukmacherskie (02.10.2023 r. – 20:15)

Jednymi z pierwszych zawodników, którzy pojawią się podczas wieczornej sesji rywalizacji w World Grand Prix na scenie w Leicester będą; Krzysztof Ratajski i James Wade. Nie było to dobre losowanie dla Polaka, gdyż zmierzy się z jednym z najlepszych zawodnikach na doublach, który występuje w tourze. Moim zdaniem będzie to jeden z ciekawszych pojedynków w pierwszym dniu, gdyż spotkają się bardzo równi sobie zawodnicy. Podobne wartości w tarczy, dobra skuteczność na doublach, a także bardzo podobny styl rzutu. Polak w ostatnim czasie mocno faluje ze swoją formą, gdyż raz gra bardzo dobry turniej, aby później był nie do poznania i grał bardzo słabe spotkania, gdzie emocje brały górę. Jednak jego rywal gra ostatnio bardzo podobnie. Zdecydowanie można zauważyć wzrost, jeżeli chodzi o jego rzucane wartości na tarczy, ale spadła skuteczność na doublach, co może dawać wyrównany mecz. Polak nieco ostatnio odetchnął, gdyż po raz pierwszy od kilka lat wygrał w turnieju telewizyjnym, podczas European Tour 11 rozgrywanym w Jenie. Ostatnio jego forma na tarczy wzrosła i dzięki temu mógł grać jak równy z równym w World Series z Humphriesem, a także mógł wygrać w ET. Ostatnie dwa mecze z Wade’em wygrał, ale odbywały się w normalnym systemie gry. Polak nie jest znany z tego, że często gra na maksach w swoich meczach, a sądzę, że przy takim formacie gry i rozpoczęciach na D16, będzie musiał jeszcze częściej schodzić na T19. Czy Polakowi uda się wygrać z Anglikiem po raz trzeci z rzędu? Wszystkie nasze propozycje na Darta, odnajdziesz na stronie Typy Dart!

KRZYSZTOF RATAJSKI VS JAMES WADE

Kto wygra mecz?
Krzysztof Ratajski 81%
James Wade 19%
53+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Krzysztof Ratajski
 • James Wade

 

Statystyki:

 • Obaj zawodnicy spadli w tym roku w rankingu o minimum 6. miejsc
 • Zawodnicy zagrali ze sobą do tej pory 7. oficjalnych meczów
 • Lepszy bilans meczów bezpośrednich ma James Wade
 • Dwa ostatnie pojedynki wygrał Krzysztof Ratajski

Mecze bezpośrednie od 2020 roku:

PC 1 2021 – 6:5 James Wade

PC1 2022 – 6:3 Krzysztof Ratajski

PC9 2022 – 6:1 Krzysztof Ratajski

Bilans meczów w turnieju:

Krzysztof Ratajski:

brak meczów do tej pory

James Wade:

brak meczów do tej pory

Co obstawiać?

Będzie to bardzo trudne spotkanie dla Polaka, gdyż tak jak mówiłem, spotka się on z jednym z najlepszych zawodników na doublach, a więc bardzo prawdopodobne, że będzie on wcześniej wchodził w grę na tarczy. Sądzę jednak, że Anglik w ostatnim czasie nieco stracił na tym tytule i mocniej skupił się na ułożeniu lotek przy jego rzutach, co poskutkowało większą ilością maksów w jego meczach. Dzisiaj powinniśmy to zauważyć, a ustawienia i rozpoczęcia Krzyśka na doublach o parzystych liczbach, mogą dawać mu mniej komfortu ustawiania się i będzie potrzebował częstszego schodzenia na T19, który tak lubi. Dlatego moją propozycją jest zagranie na handicap 180-tek w stronę reprezentanta Anglii! W przypadku tego meczu, skorzystam z oferty, która dostępna jest u naszego dzisiejszego bukmachera! Warto założyć tam konto z kodem promocyjnym Superbet od Zagranie!

James Wade handicap +0,5 180-tek
Kurs: 1,60
Zagraj!

baner zagranie

Dirk van Duijvenbode vs Brendan Dolan: typy i kursy bukmacherskie (02.10.2023 r. – 19:15)

Bardzo ciekawy mecz rozpocznie rywalizację w Leicester, który należeć będzie do Holendra – Dirka van Duijvenbode oraz Irlandczyka z Północy – Brendona Dolana. Zawodnicy, którzy mają za sobą tylko jeden bezpośredni mecz w turnieju telewizyjnym od 2020 roku, kiedy to spotkali się podczas Mistrzostw Świata Narodów. Równe spotkanie, które wygrał reprezentant Holandii. Jest faworytem tego spotkania, ale nie do końca zgadzam się z kursami, jakie zostały wystawione, gdyż ma on czasami problemy na doublach, a od tego trzeba będzie zaczynać. W tym aspekcie faktycznie lepszy może być Dolan, jednak gra na tarczy zdecydowanie powinna należeć do jego rywala. Dirk zdecydowanie opiera się na T20, a jego sposób rzutów pozwala na powtarzalność, przy dobrze rzuconej pierwszej lotce. Moim zdaniem Dolan będzie musiał mocno skupiać się na początkach legów, aby mieć przewagę i móc uciekać przed rywalem, a żeby nie czuć presji licznika rywala, a bardziej skupiać się na spokojnych podejściach. Dirk lubi presję gonienia na tarczy, ale nie na doublach. Rozegrają oni minimum 6. legów, a więc krótki dystans jest możliwy, ale bardziej stawiałbym na dosyć wyrównane spotkanie. Im dalej w mecz, tym bardziej widzę lepszą dyspozycję na T20 po stronie Holendra. Czy tak właśnie będzie? Wszystkie najważniejsze propozycje dnia, znajdziesz na stronie Zagranie w zakładce Typy Dnia!

Statystyki:

 • Do tej pory Ci zawodnicy spotkali się tylko raz w karierze
 • Bilans meczów bezpośrednich jest remisowy
 • Brendan Dolan jest 5. najniżej sklasyfikowanym zawodnikiem w turnieju
 • Brendan Dolan należy do nielicznego grona zawodników, którzy rzucili 9 lotek w GP

Mecze bezpośrednie od 2020 roku:

Mistrzostwa Świata Narodów 2022 – 4:3 Dirk van Duijvenbode 

Bilans meczów w turnieju:

Dirk van Duijvenbode:

brak meczów do tej pory

Brendan Dolan:

brak meczów do tej pory

Co obstawiać?

W tym meczu uważam, że może dojść do niespodzianki, gdyż nie do końca zgadzam się z kursami, jakie zostały wystawione na ten mecz. Dolan może kilkukrotnie szybciej wchodzić w legi, a to będzie denerwowało Holendra, który gra bardzo emocjonalnie. W momencie, kiedy czuje presje, gra jeszcze lepiej na T20, ale gorzej na reszcie tarczy. Dlatego moją propozycją na ten mecz jest zagranie na większą liczbę maksów Dirka, który ma znacznie większe predyspozycje do rzucania najwyższej wartości w odróżnieniu od Irlandczyka, którego znacznie rzadziej widzimy na 3xT20. 

Dirk van Duijvenbode więcej 180-tek
Kurs: 1,38
Zagraj!

Rob Cross vs Andrew Gilding: typy i kursy bukmacherskie (02.10.2023 r. – 22:45)

Ostatni mecz, który przypadnie nam oglądać podczas pierwszego dnia rywalizacji na World Grand Prix, to spotkanie pomiędzy dwoma reprezentantami gospodarzy. Rob Cross podejmować będzie Andrew Gildinga, który w tym roku wygrał swój pierwszy turniej telewizyjny. Faworytem spotkania jest były Mistrz Świata, który w ostatnim czasie nie gra może tak równo, jak miało to miejsce jeszcze kilka lat temu, ale zdecydowanie podwyższył swój poziom, w porównaniu do tego, jak grał w poprzednim sezonie. Znacznie gorsza forma jest po stronie jego dzisiejszego rywala, który po wspomnianej wygranej w wydarzeniu telewizyjnym, znacznie obniżył swój poziom w rywalizacjach PDC. W poprzednim roku zagrał bardzo słabo w tego typu rozgrywkach i odpadł już w pierwszej rundzie. Nie miał on w ostatnim czasie ani wysokich wartości na średnich przy trzech lotkach, ani wysokiej skuteczności na doublach. Sądzę, że dzisiaj Rob będzie miał ułatwione zadanie, grając w pierwszej rundzie z Gildingiem, co może pozwolić mu na lepszej rozegranie się w turnieju. Czy będzie to szybki mecz pod kontrolą byłego Mistrza Świata? 

Statystyki:

 • Do tej pory Ci zawodnicy spotkali się tylko dwa w karierze
 • Bilans meczów bezpośrednich tych zawodników jest remisowy
 • Andrew Gilding wygrał w tym roku swój pierwszy turniej telewizyjny PDC
 • Zawodnicy nie grali ze sobą w żadnym wydarzeniu telewizyjnym

Mecze bezpośrednie od 2020 roku:

PC9 2022 – 6:4 Andrew Gilding

PC13 2022 – 6:5 Rob Cross

Bilans meczów w turnieju:

Rob Cross:

brak meczów do tej pory

Andrew Gilding:

brak meczów do tej pory

Co obstawiać?

Panowie zdecydowanie nie są w najlepszej formie, ale sądzę, że znacznie większy spadek, po swojej wygranej w turnieju telewizyjnym ma Andrew Gilding, który gra ostatnio bardzo słabo i zdarzały mu się pojedynki, gdzie nie przekraczał 85. punktów średniej na trzy lotki. W poprzednim roku zagrał tylko jeden mecz i miał 79. punktów średniej, co było jednym z najniższych wyników w drabince. Moją ostatnią propozycją jest zagranie na wygraną Crossa! 

Rob Cross wygra
Kurs: 1,40
Zagraj!

Kupon-dart-02.10.2023-Superbet

Zaloguj się aby dodawać komentarze