Puchar Świata w Ruce: typy i zapowiedź | 25.11.2023

Skoki narciarskie w Ruce typy

Puchar Świata w Ruce: typy na skoki narciarskie. Fani sportów zimowych zacierają ręce, bowiem nadchodzi niezwykle ciekawie zapowiadający się sezon dyscyplin rozgrywanych na śniegu. Oczywiście jedną z najpopularniejszych w naszym kraju są skoki narciarskie, które wracają już w ten weekend. Na skoczni w fińskiej Ruce rozpoczną się zmagania najlepszych z najlepszych, a wśród nich oczywiście Kamil Stoch, Dawid Kubacki czy Piotr Żyła. Czego można spodziewać się po inauguracyjnym konkursie? Jeśli chciałbyś poznać analizę i typy na skoki, to serdecznie zapraszam do zapoznania się z poniższym tekstem!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

600 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 660 zł, a z naszym kodem zgarniasz 760 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 600 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Stephan Leyhe vs Vladimir Zografski

Przed nami pierwsze zawody sezonu 2023/2024 i tak naprawdę trudno oszacować, który z zawodników odpali z formą od samego początku. Z tego też względu przyjrzałem się oczywiście formie sprzed roku, a także bazowałem na treningach czy kwalifikacjach do sobotniego konkursu. Moją uwagę przykuła między innymi para niemiecko-bułgarska, a konkretnie Stephan Leyhe – Vladimir Zografski. Który z nich powinien zając wyższą lokatę?

Leyhe poprzedni sezon zakończył na 28. pozycji z dorobkiem 231 punktów na koncie. Oczywiście nie był to wyśmienity rok w karierze niemieckiego skoczka, jednak w kilku konkursach pokazał na co go stać. Najwyższą lokatę zajął w Willingen, gdzie ukończył zawody na 12. miejscu. I choć często plasował się w drugiej bądź trzeciej dziesiątce, to skakał równo i niemalże za każdym razem punktował – tylko w 5 z 25 startów nie udało mu się przebrnąć przez pierwszą serię. W ten rok Leyhe wchodzi dużo lepiej – w kwalifikacjach pierwszych zawodów w fińskiej Ruce odleciał najdalej ze wszystkich, lądując na 145 metrze, co ostatecznie dało mu 3. pozycję. A jak spisze się w konkursie?

Zografski to jedyny reprezentant Bułgarii w całej stawce. I choć ma on momenty, kiedy pokaże się szerszej publiczności, to na co dzień próżno szukać go wśród bohaterów konkursów. Poprzedni sezon Bułgar zakończył na 39. miejscu w Pucharze Świata, z dorobkiem jedynie 63 punktów. Startował łącznie w 22 konkursach tamtego sezonu, a najwyższą pozycję zanotował w Rasnovie i Titisee-Neustadt, gdzie zakończył zawody na 19. pozycji. W piątkowych kwalifikacjach Zografski skoczył naprawdę daleko – doleciał bowiem na 138.5 m. Czy potwierdzi dobrą dyspozycję także podczas konkursu?

Zakład bez ryzyka w STS

Co obstawiać?

Zatem kto powinien zająć wyższą lokatę w sobotnich zawodach w Ruce? Kursy bukmacherskie wskazują, że faworytem jest niemiecki skoczek. Tak naprawdę przemawia za nim sporo aspektów. Po pierwsze dużo lepiej radził sobie w poprzednim sezonie, a także poleciał 7 metrów dalej w kwalifikacjach. Dużo bardziej prawdopodobne jest także to, że to Niemiec odda dwa równe skoki, czego nie można powiedzieć o Zografskim. Już nie raz pokazywał, że potrafi skoczyć daleko, ale bez powtarzalności w kolejnej serii. Podsumowując więc, myślę że niemiecki skoczek powinien wyjść z tej pary zwycięsko. Natomiast gdybyś chciał obstawić te zawody, ale nie masz jeszcze konta u bukmachera, to warto rozważyć STS. Bukmacher ten – po założeniu konta z kodem promocyjnym STS – oferuje kilka ciekawych bonusów powitalnych, w skład których wchodzi między innymi zakład bez ryzyka do 100 PLN. Wystarczy przejść przez proces rejestracji, którą znajdziesz pod adresem https://zagranie.com/goto/sts/, aby cieszyć się z wspomnianych promocji.

Leyhe będzie lepszy od Zografskiego
Kurs: 1.60
Zagraj!

Karl Geiger vs Jan Hoerl

W drugiej parze także skupiłem się na niemieckim skoczku – Karlu Geigerze, a do bezpośredniego pojedynku zestawiłem go z Austriakiem – Janem Hoerlem. Obaj skoczkowie w zeszłym roku spisywali się naprawdę nieźle, plasując się tuż za czołową 10. W tegoroczny sezon również wchodzą mocno i dlatego też zdecydowałem się na taką parę. Który z nich powinien zająć wyższą lokatę?

Geiger w Pucharze Świata 2022/2023 uplasował się ostatecznie na 11. miejscu z dorobkiem 736 punktów. Wziął udział w 30 konkursach zeszłego sezonu, stając czterokrotnie na najniższym stopniu podium – w Titisee-Neustadt, Rasnovie, Oslo oraz Lahti. Do tego raz nie przebrnął przez kwalifikacje, a w 4 konkursach nie udało mu się awansować do 2. serii. Mimo to Niemiec może zaliczyć ubiegły rok do udanych – w końcu był drugim najwyżej sklasyfikowanym niemieckim skoczkiem w całej stawce. A jak spisze się w sobotnim konkursie?

Hoerl to dużo mniej doświadczony skoczek od Geigera, bowiem dopiero od dwóch sezonów skacze na wysokim poziomie. Poprzedni rok zakończył na 13. pozycji z dorobkiem 639 punktów. Co ciekawe jednak mimo solidnych występów ani razu nie udało mu się stanąć na podium ubiegłorocznego sezonu, zajmując najwyżej 5. miejsce, jednakże uplasował się na nim w aż 7 konkursach. Ponadto tylko 3 razy nie przebrnął przez 1. serię, a raz poległ w kwalifikacjach. Czego natomiast można spodziewać się po nim w sobotnich zawodach?

Baner grupa

Co obstawiać?

Na którego ze skoczków warto więc postawić? W piątkowych kwalifikacjach obaj spisali się naprawdę nieźle – Geiger poleciał na 140 metr, co dało mu 7. lokatę w przeddzień konkursu, natomiast Hoerl skoczył 9 metrów krócej, przez co uplasował się na 17. pozycji. Ponadto Geiger dużo lepiej wypadł w drugim treningu, co pokazuje, że jest w nieco stabilniejszej formie na inaugurację sezonu. Biorąc więc pod uwagę te informacje, a także formę czy możliwości, zdecyduję się na wyższą lokatę Karla Geigera. A po więcej typów dnia – czy to na skoki, czy inne dyscypliny – zapraszam oczywiście na naszą stronę internetową!

Geiger będzie lepszy od Hoerla
Kurs: 1.57
Zagraj!
PŚ w Ruce kupon STS

Zaloguj się aby dodawać komentarze