Puchar Świata w Lillehammer: typy i zapowiedź | 03.12.2023

Typy na PŚ w Lillehammer

PŚ w Lillehammer: typy na skoki. Przed nami kolejny konkurs rozgrywany w norweskim Lillehammer. Tym razem zawodnicy przeniosą się na dużą skocznię HS140. Oczywiście będą to zupełnie inne zawody niż wczoraj, jednak po czołówce sobotniego konkursu można spodziewać się dalekich lotów. W roli faworyta do zwycięstwa stawiany jest oczywiście Stefan Kraft, który aktualnie nie ma sobie równych. Polacy na ten moment są natomiast tłem każdego kolejnego konkursu, jednak trzeba liczyć na ich przełamanie. A jeśli chciałbyś poznać analizę i typy na skoki w Lillehammer, to serdecznie zapraszam do lektury!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania
_____________________

✅ SPECJALNY BONUS: + 250 za gola Interu lub Atalanty!

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Daniel Tschofenig vs Stephan Leyhe

W pierwszej parze zestawiłem ze sobą Austriaka – Daniela Tschofeniga i Niemca – Stephana Leyhe. Obaj weszli w ten sezon z impetem, pokazując się z dobrej strony w każdych dotychczasowych zawodach. A który z nich ma większe szanse na zajęcie lepszego miejsca w niedzielę?

Tschofenig poprzedni rok zakończył na 9. miejscu z dorobkiem 851 punktów na koncie. Mimo bardzo młodego wieku (urodził się w 2002 roku), już teraz walczy z najlepszymi jak równy z równym. W sezonie 2022/2023 stanął nawet trzy raz na najniższym stopniu podium, pokazując, że trzeba się z nim liczyć. I takie same sygnały daje od początku tegorocznego Pucharu Świata. Mianowicie w Ruce zajął odpowiednio 5. i 7. miejsce, a we wczorajszym konkursie na normalnej skoczni w Lillehammer stanął na najniższym stopniu podium. Dzięki temu na jego koncie widnieje aktualnie 141 oczek, co daje mu 5. miejsce. A jak spisze się w niedzielnych zawodach?

Stephan Leyhe ma za sobą dość trudny sezon 2022/2023, w którym nie zawsze udawało mu się zajmować lokaty w czołowej 30. Ostatecznie zajął 28. miejsce w generalce, z dorobkiem 231 punktów. Jego najwyższą lokatą w ubiegłym sezonie była 12. pozycja na skoczni w Willingen. W ten rok Leyhe wszedł zdecydowanie lepiej. W fińskiej Ruce znalazł się bowiem na 3. i 5. miejscu, a w sobotę w Norwegii skończył na pozycji 9. Tym samym na jego koncie już znajdują się 134 punkty i z pewnością poprawi swój dorobek z zeszłego roku. A której pozycji można się po nim spodziewać w niedzielę?

Zakład bez ryzyka w STS

Co obstawiać?

Zatem który z zawodników – Tschofenig czy Leyhe – ma szansę być wyżej po dwóch skokach na dużej skoczni w Lillehammer? Kursy bukmacherskie jasno wskazują, że faworytem jest Austriak. Czuje się on bardzo pewnie na skoczni, co pokazał chociażby we wczorajszym konkursie na normalnym obiekcie, kończąc zawody na 3. pozycji. Leyhe natomiast miał drobne problemy we wczorajszym konkursie i wydaje się, że skocznie w Lillehammer po prostu bardziej “leżą” Tschofenigowi. I biorąc pod uwagę ostatnie występy i formę w Norwegii, zdecyduję się na wygraną austriackiego skoczka. o więcej typów na skoki zapraszam oczywiście na naszą stronę internetową. A gdybyś chciał obstawić nadchodzący konkurs, ale nie masz jeszcze konta u buka, to warto rozważyć STS. Po założeniu konta z kodem promocyjnym STS czeka na Ciebie bogata oferta startowa, w skład której wchodzi chociażby cashback do 100 PLN. Wystarczy przejść przez proces rejestracji, którą znajdziesz pod adresem https://zagranie.com/goto/sts/, aby skorzystać z akcji przygotowanych przez tego operatora.

Tschofenig będzie lepszy od Leyhe
Kurs: 1.42
Zagraj!

Karl Geiger vs Anze Lanisek

W drugiej parze również znalazł się Niemiec – Kar Geiger, a jego rywalem będzie słoweński skoczek – Anze Lanisek. Obaj zawodnicy radzą sobie w tegorocznych konkursach solidnie, aczkolwiek bez fajerwerków. Który ma zatem większe szanse na powodzenie w niedzielnym konkursie?

Geiger w poprzednim roku uplasował się na 11. miejscu z dorobkiem 736 punktów na koncie. I choć z pewnością niemiecki zawodnik może uznać tamten sezon za udany, to jednak tylko 4 razy stawał na podium w konkursach PŚ, co jak na tak doświadczonego i solidnego skoczka jest dość kiepskim wynikiem. W ten rok Geiger wchodzi bardzo powoli, bowiem zaczął od 11. miejsca w inauguracyjnym konkursie, następnie zajął 9. miejsce i we wczorajszym konkursie był 4. Tym samym na jego koncie znajdują się już 103 punkty, co daje mu 7. pozycję w generalce. Czy to wystarczy, aby wygrać w parze z Laniskiem?

Słoweniec w poprzednim roku był w wyśmienitej formie, o czym świadczą jego zdobycze punktowe i podia. Ostatecznie zakończył PŚ 2022/2023 na 3. miejscu z dorobkiem 1679 punktów na koncie. I choć wydawało się, że będzie także jedną z najjaśniejszych postaci w tegorocznych zawodach, to na razie rozpoczął sezon bardzo delikatnie. Mianowicie w Ruce zajął 15. i 12. miejsce, a we wczorajszych zawodach na normalnej skoczni był 8. Jego aktualny dorobek wynosi zatem 70 punktów, co daje mu 12. miejsce. Czy mimo to powalczy o wyższe miejsce w niedzielę?

Co obstawiać?

Zatem na kogo stawiać w parze Geiger – Lanisek? Kursy na to zestawienie są bardzo wyrównane i tak naprawdę trudno oszacować bukmacherom, który z nich powinien zająć wyższą lokatę. Mimo to wydaje mi się, że lepiej poradzi sobie niemiecki skoczek. Tak naprawdę w każdym dotychczasowym konkursie zajmował on wyższą lokatę od Laniska, który na razie ma problem z poprawnym wybiciem się na progu. Z pewnością jego forma wróci, ale widać, że początek w jego wykonaniu nie jest najlepszy. Geiger natomiast we wczorajszym konkursie uplasował się tuż za podium i biorąc pod uwagę ich dyspozycję, zdecyduję się na to, że Geiger zakończy zawody na wyższym miejscu.

Geiger będzie lepszy od Laniska
Kurs: 1.80
Zagraj!
Kupon STS PŚ w Lillehammer
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze