Puchar Świata w Lillehammer: typy i zapowiedź | 02.12.2023

Typy na PŚ w Lillehammer

PŚ w Lillehammer: typy na skoki. Po inauguracyjnym weekendzie na skoczni w fińskiej Ruce, skoczkowie przenieśli się do norweskiego Lillehammer. Tam, w sobotnie popołudnie odbędzie się konkurs na skoczni normalnej HS98. Wśród faworytów wyróżnić należy oczywiście będącego w wyśmienitej formie Stefana Krafta, ale też Wellingera czy Kobayasahiego. A jeśli chciałbyś poznać analizę i typy na skoki, to serdecznie zapraszam do lektury!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania


🔥 PROMOCJA: + 400 PLN za poprawny typ na zwycięzcę walki KSW Epic!
(trwa: do 24.02.)

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Andreas Wellinger vs Philipp Raimund

W pierwszej parze zestawiłem ze sobą dwóch skoczków niemieckich, którzy dobrze weszli w tegoroczny sezon. Z resztą wszyscy Niemcy wydają się być w wyśmienitej formie, więc można spodziewać się zaciętej rywalizacji pomiędzy kolegami z reprezentacji. A kto z pary Wellinger – Raimund ma większe szanse na zajęcie wyższej pozycji?

Wellinger poprzedni rok zakończył na 7. miejscu w generalce, z dorobkiem 902 punktów na koncie, będąc tym samym najlepszym niemieckim skoczkiem tamtego sezonu. W ten rok Andreas Wellinger również wszedł z impetem, bowiem w Ruce udało mu się zgromadzić już 110 punktów, zajmując kolejno 4. i 3. miejsce. Po przenosinach do Lillehammer, na normalnej skoczni 28-latek również spisywał się bardzo dobrze, co widać chociażby po jego wynikach w treningach czy kwalifikacjach. Czy to wystarczy, aby wyprzedzić Philippa Raimunda?

Raimund to nadzieja niemieckich skoków – w końcu to jeden z najmłodszych zawodników tej kadry, urodzony w 2000 roku. Poprzedni sezon zakończył on na 30. pozycji z dorobkiem 218 punktów, co trzeba uznać za naprawdę solidny wynik. W PŚ 2022/2023 najwyżej sklasyfikowany został w rumuńskim Rasnovie, gdzie był 5. Na inaugurację tego sezonu udało mu się zająć 7. i 14. miejsce, co dało mu łącznie 54 punkty i aktualnie 11. pozycję w generalce. A jak spisze się na skoczni normalnej w Lillehammer?

Zakład bez ryzyka w STS

Co obstawiać?

Zatem który z zawodników powinien okazać się lepszy na normalnej skoczni? Wydaje się, że doświadczenie powinno wygrać z młodością. Mianowicie Wellinger podczas wczorajszych kwalifikacji odleciał na 99.5 m, co dało mu ostatecznie 2. lokatę. Raimund natomiast był 4. oddając skok 3 metry krótszy od kolegi z drużyny narodowej. Biorąc jednak wspomniane doświadczeni ei formę z ostatnich zawodów, zdecyduję się obstawić wygraną Wellingera. Po więcej typów na skoki zapraszam oczywiście na naszą witrynę. Natomiast gdybyś chciał obstawić nadchodzący konkurs, ale nie masz jeszcze konta u bukmachera, to warto rozważyć STS. Po założeniu konta z kodem promocyjnym STS czeka na Ciebie bogata oferta startowa, w skład której wchodzi chociażby cashback do 100 PLN. Wystarczy przejść przez proces rejestracji, którą znajdziesz pod adresem https://zagranie.com/goto/sts/, aby otrzymać dostęp do interesujących bonusów powitalnych.

Wellinger będzie lepszy od Raimunda
Kurs: 1.52
Zagraj!

Piotr Żyła vs Gregor Deschwanden

W drugiej parze zestawiłem ze sobą polskiego weterana – Piotra Żyłę i aktualnie najlepszego Szwajcara w stawce – Gregora Deschwandena. Obaj zawodnicy podobnie rozpoczęli tegoroczny sezon i można spodziewać się zaciętej rywalizacji. Ale który okaże się lepszy?

Żyła ma za sobą wyśmienity sezon 2022/2023, w którym ostatecznie zajął 6. miejsce z dorobkiem 984 punktów. Na inaugurację tegorocznego Pucharu Świata polski skoczek nie pokazał się z najlepszej strony – z resztą jak cała nasza kadra. W pierwszym konkursie zakończył zmagania na 31. miejscu, nie wchodząc nawet do 2. serii, a w drugich zawodach był 21. Wiadomo jednak, że Żyła potrafi skakać na normalnych skoczniach i należy oczekiwać po nim dobrego występu w Lillehammer. Ale czy rzeczywiście tak będzie?

Deschwanden to doświadczony i solidny skoczek, który większych triumfów w swojej karierze nie święcił. Poprzedni sezon Pucharu Świata zakończył na 26. miejscu z dorobkiem 270 punktów. Najwyżej w zeszłorocznym PŚ uplasował się na 7. lokacie, a miało to miejsce w Planicy podczas lotów, z których Szwajcar słynie. W fińskiej Ruce udało mu się dwukrotnie wejść do 2. serii konkursów, zajmując odpowiednio 14. i 15. miejsce, co tylko pokazuje, że jest w naprawdę solidnej dyspozycji. Czy jednak na skoczni normalnej w Lillehammer uda mu się powalczyć o wysokie lokaty?

Co obstawiać?

Który z zawodników powinien zająć wyższą pozycję w sobotnim konkursie? Kursy bukmacherskie jasno wskazują, że Polak jest w tym zestawieniu faworytem. W końcu jak już wspomniałem, słynie on z dobrych skoków na skoczniach normalnych. Jego rywal dużo lepiej spisuje się natomiast na mamutach i wydaje się, że trudno spodziewać się po nim dwóch równych i dalekich skoków na skoczni HS98. Co prawda w kwalifikacjach lepszy okazał się Szwajcar, który skoczył 94.5 m, co dało mu ostatecznie 13. lokatę. Żyła skoczył 2.5 metra dalej, jednak uzyskał gorsze noty za styl i zakończył kwalifikacje na 17. pozycji. Mimo to myślę że podczas konkursu Polak spisze się dużo lepiej i zajmie wyższą lokatę od Deschwandena. A po więcej typów dnia – czy to na skoki, czy inne dyscypliny – zapraszam oczywiście na naszą stronę internetową!

Żyła będzie lepszy od Deschwandena
Kurs: 1.62
Zagraj!
PŚ w skokach kupon
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze