Przegląd oferty bukmacherskiej na mecz Arsenalu z The Citizens + ETOTO opinie

W pierwszej kolejce już czeka na nas niemały hit, w którym w walce o pierwsze punkty w nowym sezonie staną zawodnicy Arsenalu oraz Manchesteru City. Z tej okazji sprawdzimy: kursy ETOTO, opinie do spotkania oraz przewidywania. Co warto stawiać, a co warto pominąć? Sprawdzamy!

Rynki główne: Arsenal vs Manchester City – ETOTO opinie

Typowanie wygranej Londyńczyków, zwycięstwa The Citizens lub remisu w tym meczu to najczęściej wybierane zdarzenia. Na których z nich gracze mogą zarobić najwięcej? Sprawdzamy, co kryje się pod hasłem „ETOTO opinie” w tym zakresie.

Wygra Arsenal FC: 3.70
Remis: 3.65
Wygra Manchester City: 1.95

Atut swojego boiska nie pomoże Londyńczykom według firm udzielających zakładów wzajemnych. Faworytem są mistrzowie ubiegłego sezonu, a bardziej realny, niż wygrana Kanonierów, jest według ETOTO opinie podział punktów.

Suma goli: Arsenal FC vs Manchester City – ETOTO opinie

Jeżeli nie rynki główne, to może liczba bramek w meczu? Jeśli tak, to prezentujemy dwie linie na takie zdarzenia dodatkowe. ETOTO opinie pomogą w wyborze odpowiedniego zakładu?

Więcej niż 1,5: 1.16
Mniej niż 1,5: 5.05

Więcej niż 2,5: 1.55
Mniej niż 2,5: 2.45

Więcej i więcej, czyli prognoza według typów ETOTO, opinii i przewidywań, bo taki hit musi być obfity w  dużą ilość bramek. Jeżeli jesteście ciekawi, jak prezentuje się pełna oferta na bramki w tym meczu to oferta znajduje się poniżej:

 

Rzuty rożne: Arsenal FC vs Manchester City – ETOTO opinie

Kolejna porcja zdarzeń dodatkowych, jednak tym razem przeanalizujemy popularne kornery. Tutaj warto zajrzeć do statystyk, jednak ofensywny futbol mistrzów Anglii kieruje, przynajmniej moją, uwagę na to, że mecz w tym zakresie będzie bardziej overowy. ETOTO opinie na tej płaszczyźnie? Sprawdzamy!

Więcej niż dziewięć: 1.45
Dokładnie dziewięć: 7.25
Mniej niż dziewięć: 2.95

Więcej niż dziesięć: 1.68
Dokładnie dziesięć: 7.25
Mniej niż dziesięć: 2.25

Zdaniem operatorów, w tym ETOTO, opinie są jasne i klarowne: w meczu będzie stosunkowo dużo rzutów rożnych, co potwierdzają kursy wystawione przez firmy udzielające zakładów wzajemnych. Która z linii wybrać? To już pozostawiam Wam, jednak warto pamiętać, że bukmacher ETOTO wystawił jeszcze inne linie rzutów rożnych (11, 12, 13).

Zdarzenia dodatkowe: Arsenal FC vs Manchester City – ETOTO opinie

Zakłady łączone wiążą się z większym ryzykiem, jednak także z wyższymi kursami, które nierzadko przyciągają graczy. Sprawdźmy, co na to ETOTO opinie!

Wygrana Arsenalu i obie strzelą: 4.85
Wygrana Manchesteru City i obie strzelą: 2.85

Bramkowy remis: 4.20
Bezbramkowy remis: 15.00

Arsenal wygra do zera: 6.50
Manchester City wygra do zera: 3.80

Bez zmian, bo wygrana Manchesteru City do zera lub przy tzw. BTTS to najniższe kursy wystawione przez ETOTO. Dodatkowo kurs wystawiony na bramkowy remis jest nadal niższy, niż jakiekolwiek zwycięstwo Arsenalu z mistrzami ubiegłego sezonu Premier League.