Przegląd oferty bukmacherskiej meczu o Tarczę Wspólnoty – ETOTO opinie

Już o 9:00 mogliście przeczytać Zapowiedź Dnia, jednak teraz przyjrzymy się ofercie bukmacherskiej, którą wystawił na swojej stronie jeden z bukmacherów. Oprócz standardowego przeglądu propozycji i kursów operatora, zachęcam do zapoznania się z recenzją bukmachera – ETOTO opinie. Kto wygra pierwszy oficjalny mecz nowego sezonu na angielskiej ziemi i uzupełni klubową gablotę kolejnym trofeum? Sprawdźmy oferowane przeliczniki!

Kibice Premier League zacierają ręce, ponieważ za kilka dni wraca ich ulubiona liga. Przed tym powrotem należy rozstrzygnąć mecz o Tarczę Wspólnoty, czyli po prostu o Superpuchar Anglii. W tym roku będzie to Manchester City, który wygrał poprzedni sezon ligowy oraz Chelsea FC, zdobywca FA Cup. ETOTO opinie, kursy i przewidywania do tego meczu znajdziecie poniżej!

ETOTO opinie i kursy: rynki główne (1X2)

Nie ma co się oszukiwać, że to Chelsea będzie faworytem tego meczu. To zawodnicy mistrza Premier League sezonu 2017/2018 mają większą szansę na wygraną w meczu o Tarczę Wspólnoty, jednak sprawdźmy kursy ETOTO, opinie i przywidywania do tego spotkania.

Wygrana Chelsea FC: 3.50
Remis: 3.45
Wygrana Manchesteru City: 2.10

Kursy dotyczące faworyta potwierdzają przewidywania do tego spotkania. Według ETOTO to The Citizens mają większą szansę na wygraną, dlatego opinie z całego świata również nie dziwią.

ETOTO opinie i kursy: liczba bramek

W takich meczach ciężko jest przewidzieć formę obu zespołów, na co je stać i przede wszystkim ile padnie bramek. Warto jednak znać ofertę wystawioną przez ETOTO i samemu wyrobić sobie opinię.

Więcej niż 1,5 gola: 1.22
Mniej niż 1,5 gola: 3.85

Więcej niż 2,5 gola: 1.74
Mniej niż 2,5 gola: 2.00

Więcej niż 3,5 gola: 2.90
Mniej niż 3,5 gola: 1.37

Warto również zapoznać się z pełną ofertą na liczbę bramek w tym meczu:

ETOTO opinie
Linia bramek w ETOTO opinie

 

Najczęściej obstawiana linia bramek w meczach piłki nożnej to 2,5, ponieważ bardzo często różnice w kursach nie są wielkie. Tak samo jest w przypadku dzisiejszego meczu o Tarczę Wspólnoty, a według ETOTO większe szanse są na to, że padnie więcej niż 2,5 bramki w tym starciu.

ETOTO opinie i kursy: obie drużyny strzelą gola + wynik meczu

ETOTO oferuje również zdarzenia na to, czy obie drużyny zdobędą bramkę w tym spotkaniu, co według powszechnych opinii, jest jednym z najchętniej typowanych zdarzeń w zakładach bukmacherskich przy okazji meczów takiej rangi.

Obie drużyny strzelą – TAK: 1.68
Obie drużyny strzelą – NIE: 2.10

Chelsea wygra i obie strzelą: 5.40
Manchester City wygra i obie strzelą: 3.35

Kursy ETOTO na to spotkanie pokazują, że opinie oddsmakerów są jasne: większe szanse na popularny BTTS. Warto również zwrócić uwagę na zakłady łączone: wygrana jednego z zespołów + obie strzelą gola. Jest to bardzo ciekawa opcja, jednak należy pamiętać, że przy takich zakładach w meczu muszą paść co najmniej trzy gole.