Projekt i Jastrzębianie pewnie triumfują w 21. kolejce? Gramy o 209 PLN

PGE Skra vs Projekt, 22 stycznia 2023 r., PlusLiga

Na początek niedzielnego popołudnia będziemy świadkami rywalizacji pomiędzy stołeczną drużyną, a tą, która plasuje się na jedenastej pozycji. Obie są w stanie awansować do fazy play – off. Mimo, że Projekt ma na dziś aż 7 punktów przewagi nad dzisiejszymi przeciwnikami. Z kolei Bełchatowianie tracą 6 oczek do ósmej pozycji i już dziś mogą odrobić połowę strat! Może się tak zdarzyć, kiedy oni wygrają za 3 punkty, a PSG Stal przegra do zera w konfrontacji z zespołem plasującym się na 3. lokacie po 20. kolejkach. Czy Jastrzębianie będą mieli okazję pomóc Skrze? Pierwsze z wyróżnionych spotkań rozpocznie się o godzinie 14:45, a drugie o 20:30.

Fuksiarz koszulka do baneru
Fuksiarz koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 100% do 50 zł (od razu do wypłaty) + freebet 10 zł w aplikacji + codziennie cashback do 200 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 100% do 50 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Projekt Warszawa – PGE Skra Bełchatów: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (22.01.2023 r.)

Stołeczny zespół ustabilizował swą dyspozycję. W końcu grają na równym poziomie przez cały mecz zarówno na zagrywce, w rozegraniu, ataku i powoli coraz bardziej punktują blokiem. Zawsze można by było poprawić takie elementy gry jak zagrywkę, czy przyjęcie, lecz też nie można się nadmiernie przyczepiać. O ile na początku sezonu różnie sobie radzili, tak teraz jest stabilnie. Najlepiej świadczy o tym to, że są niepokonani od 21 grudnia. Wtedy zmierzyli się z katowicką Gieksą, którą ograli do zera. Później w takim samym wyniku triumfowali nad Barkomem – Każany Lwów, Ślepskiem Malow Suwałki, a także Cuprumem Lubin. Oznacza to, że aż w 4 meczach nie stracili nawet seta! Nawet kiedy mieliśmy zacięte, nerwowe końcówki jak np. w drugim secie w starciu z drużyną z Suwałk, czy w trzeciej partii z Cuprumem, tak za każdym razem potrafili przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Natomiast w przypadku PGE Skry sytuacja ma się tak, że ostatnim razem wygrali 22 grudnia, kiedy to po tie – breaku okazali się lepszymi w starciu z BBTS-em Bielsko – Białą. Później przegrali po pięciosetowej rywalizacji z PSG Stalą Nysa. Jeszcze słabiej rozpoczęli 2023 rok, ponieważ najpierw przegrali do jednego w starciu z Treflem Gdańsk, a później do zera z Asseco Resovią Rzeszów. O ile jeszcze w trzech poprzednich spotkaniach rywalizacji na równi z przeciwnikami, tak w ostatnim meczu stracili partie odpowiednio do: 20, 21 i raptem 13 oczek. Z tego też powodu spadli w lidze aż na jedenastą lokatę. Co prawda mają tyle samo punktów, co dziesiąty Ślepsk Malow Suwałki, lecz są o lokatę niżej z racji gorszego bilansu setowego. Czy będą w stanie postawić się dobrze dysponowanym gospodarzom? Trudno w to wierzyć, zwłaszcza, że brakuje przede wszystkim równej gry w obronie, a także częstszego kończenia ataków w punktowy sposób. Nim przedstawię swój typ na to spotkanie, dodam, że kupon na te dwa mecze stawiam w Fuksiarzu, by skorzystać z ich BONUSÓW.

PlusLiga: Projekt Warszawa vs PGE Skra Bełchatów

Kto wygra mecz?
PROJEKT WARSZAWA 60%
PGE SKRA BEŁCHATÓW 40%
5+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • PROJEKT WARSZAWA
 • PGE SKRA BEŁCHATÓW

 

Statystyki przed meczem Projektu Warszawy z PGE Skrą Bełchatów w 21. kolejce PlusLigi:

 • Dotychczas te drużyny mierzyły się ze sobą 59 razy, z czego aż 49 wygrali Bełchatowianie.
 • We wszystkich ich grach stołeczny zespół wywalczył 65 setów, a ich przeciwnicy 159 partii.
 • We Warszawie mierzyli się ze sobą 26 razy, z czego tylko 5 wygrali gospodarze.
 • W konfrontacjach w Warszawie tamtejszy Projekt wywalczył 31 partii, a PGE Skra 70 setów.
 • W ich ostatnich 6 meczach obie drużyny zwyciężały 3-krotnie, z czego prawie, że za każdym mieliśmy triumfy na zmianę.
 • W tychże grach mieliśmy 3-krotnie wyniki 3:0, 2-krotnie do jednego i raz tie-breaka – został on rozegrany w sezonie 2020/2021.
 • Ostatnie starcie zakończyło się wynikiem 3:0, a stołeczna drużyna zwyciężyła w poszczególnych setach do: 17, 23 i 11 oczek.
 • Projekt w 20 rozegranych spotkaniach wywalczył łącznie 35 punktów, a ich dzisiejsi rywale dotychczas uzyskali 28 oczek.
 • Odnośnie punktów, to Projekt dotychczas w tym sezonie wywalczył ich 1577, a stracił 1511. Z kolei w przypadku PGE Skry mamy ten rezultat na poziomie – 1776:1768.

Mój typ na mecz Projektu Warszawy z PGE Skrą Bełchatów w 21. kolejce PlusLigi

Co gram od siebie w związku z tym spotkaniem, zarazem stawiając pierwszy z typów? Ano to, że stołeczna drużyna rozpocznie spotkanie z wysokiego C i zwycięży już w premierowej odsłonie. Kurs na to zdarzenie w Fuksiarzu jest ustabilizowany na poziomie 1.62. Sądzę, że jest to jak najbardziej realny typ do wejścia, ponieważ bełchatowska Skra prezentuje się z meczu na mecz coraz gorzej; a kiedy już rywalizują na równi z przeciwnikami, to najczęściej w drugich odsłonach. O ile z Asseco Resovią przegrali tę partię do 20, tak już w rywalizacji z Treflem stracili ją do 18-stu oczek… A nim przejdę do drugiego typu, to nawiążę do tego, że BONUSY od tego bukmachera odbieram z racji kodu promocyjnego do Fuksiarza.

1. set wygra Projekt Warszawa: TAK
Kurs: 1.62
Graj!

Jastrzębski Węgiel – PSG Stal Nysa: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (22.01.2023 r.)

W ostatnim spotkaniu tej kolejki będziemy świadkami rywalizacji pomiędzy Jastrzębianami, a nysowską Stalą. Z jednej strony siatki będziemy mogli podziwiać wicemistrza Polski, który wychodzi z kryzysu, a z drugiej drużynę, która dotychczas w lidze zachwycała, a teraz wygląda, jakby złapała lekką zadyszkę. O ile pierwszy z wymienionych zespołów nie stracił seta w konfrontacji z BBTS-em Bielsko – Biała, tak już drugi z nich zaprezentował się z fatalnej strony w Kędzierzynie – Koźlu. Efektem tego była porażka do zera z tamtejszą ZAKSĄ. O ile Jastrzębianie mają w składzie znakomicie dysponowanych takich graczy jak Tomasz Fornal, Rafał Szymura, czy Jakub Popiwczak; tak z drugiej mamy siatkarzy, którzy wyglądają na potrzebujących jak najszybciej przerwy, by móc złapać oddech.

Po części nawiązał do tego w ostatnim pomeczowym wywiadzie przyjmujący Rafał Buszek, którego pełną wypowiedź możecie odnaleźć na stronie Strefa Siatkówki. Piszę tak, ponieważ powiedział, że: „Każdy wie, jaki jest terminarz. W tej lidze każde spotkanie jest ciężkie, nie inaczej będzie z naszym wyjazdem do Jastrzębia – Zdroju, ale liczymy na to, że nasza gra będzie wyglądała lepiej niż w meczu z ZAKSĄ”. Z takimi problemami nie muszą się mierzyć podopieczni Marcelo Mendeza i dlatego też sądzę, że dziś także powinni zanotować łatwe zwycięstwo i pocieszyć się z kolejnych oczek do tabeli. A nim przedstawię swój typ na to spotkanie, to przypomnę, że w ostatnim czasie cieszyliśmy się z trafionego double’a. Nie wierzysz? Sprawdź samemu w zakładce TYPY: Siatkówka.

Statystyki przed meczem Jastrzębskiego Węgla z PSG Stalą Nysą w 21. kolejce PlusLigi:

 • Dotychczas rywalizowali ze sobą w lidze 23 razy, z czego aż 17-krotnie lepszymi okazywali się Jastrzębianie.
 • We wszystkich tych grach dzisiejsi gospodarze wywalczyli 55 setów, a goście 23 partie.
 • Na 11 rozegranych gier w Jastrzębim Zdroju aż 10-krotnie lepszymi okazywali się Jastrzębianie.
 • Nysowskiemu zespołowi udało się zwyciężyć w Jastrzębim Zdroju w drugim meczu w sezonie 2001/2002!
 • Ostatni raz PSG Stal Nysa wygrała w pierwszym meczu w fazie zasadniczej sezonu 2020/2021, kiedy to triumfowali wynikiem 3:1.
 • Od tamtego czasu Jastrzębski Węgiel triumfował za każdym razem do zera, a dokonywali tego aż 4-krotnie.
 • We wszystkich starciach w hali dzisiejszych gospodarzy Jastrzębianie wywalczyli łącznie 31 partii, a ich dzisiejsi rywale raptem 5 partii.
 • Na 20 spotkań Jastrzębianie wygrywali w aż 14-stu, dzięki czemu wywalczyli łącznie 46 punktów. Z kolei PSG Stal cieszyła się z 11 zwycięstw, dzięki który, zanotowali 34 oczka.
 • W 20 meczach w tym sezonie Jastrzębski Węgiel wywalczył 1737 punktów, a stracili 1547 oczek. Ten sam bilans po stronie nysowskiej drużyny jest ustabilizowany na poziomie 1630:1602.

Mój typ na mecz Jastrzębskiego Węgla z PSG Stalą Nysą w 21. kolejce PlusLigi

Jakiego typu się podejmuję w tym przypadku? Ano takiego, że w premierowej odsłonie obie drużyny wywalczą łącznie więcej, aniżeli 43 punkty. Dlaczego? Z tego też powodu, że Jastrzębianie wolno wchodzą w mecz i rozpędzają się przede wszystkim w drugiej i trzeciej odsłonie. Śmiało można powiedzieć, że dla dzisiejszych gospodarzy lepiej się gra wtedy, kiedy już zdążą się rozegrać, rozgrzać. Z kolei PSG Stal lubi wykorzystywać okazję i postawić się teoretycznie mocniejszym rywalom. Potrafią tego dokonywać zwłaszcza w premierowych odsłonach, kiedy to przeciwnicy dopiero się docierają. Dlatego też wybieram kurs na tego typu zdarzenie, który jest ustabilizowany na poziomie 1.47. Daje to nam spokojny double. Piszę tak z racji tego, że na kuponie uzyskuję kurs całkowity na poziomie 2.38.

1. set - liczba punktów - powyżej 43.5 pkt: TAK
Kurs: 1.47
Graj!

Propozycja kuponu:

Kupon Fuksiarz, 2 typy, PlusLiga, 21. kolejka

fot. Łukasz Sobala/PressFocus

Zakład bez ryzyka 100% do 50 zł - zwrot na konto główne + freebet 10 zł w aplikacji + codziennie cashback do 200 zł

Zaloguj się aby dodawać komentarze