Prime MMA 6 kod promocyjny. Bonusy VIP, oferta i zakłady bez ryzyka!

Prime MMA 6 kod promocyjny

Prime MMA 6: kod promocyjny na galę. Przed nami kolejna gala spod szyldu Prime. Po raz ostatni kibice mogli śledzić pojedynki tej federacji w lipcu, więc po ponad 3 miesiącach z pewnością kibice nie mogą doczekać się kolejnych starć. A będzie co oglądać, bowiem do walki ruszy Paweł Tyburski, Don Kasjo, Jacek Murański, Tarzan czy Szuli. To także świetna opcja dla typerów, którzy nie mają jeszcze konta, a chcieliby rozpocząć przygodę z obstawianiem. Dlatego też jeśli chciałbyś poznać kod promocyjny na Prime MMA 6, to zachęcam do zapoznania się z poniższym tekstem.

Fortuna zakłady bez ryzyka

Kod promocyjny na Prime MMA 6

Po kilku miesiącach przerwy, w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna edycja Prime MMA. W Arenie Toruń czekają nas ogromne emocje, bowiem do walki ruszy ponad 20 freakfighterów, którzy z pewnością dadzą świetne show. Zaplanowana została jedna walka kobiet pomiędzy Patrycją Izydorczyk a Aleksandrą Daniel, starcie 2 vs 2, a także sporo klasycznych potyczek, wśród których warto wyróżnić walki Szuli vs Jackiewicz, Tarzan vs Soroko czy Don Kasjo vs Księżniczka. Nie powinno więc dziwić, że u bukmacherów czeka kod promocyjny na Prime MMA 6. W końcu gala ta przyciąga rzeszę fanów, ale również i typerów, którzy chętnie skorzystają z oferty na to wydarzenie. A jak brzmi kod promocyjny Prime MMA 6? Standardowo chodzi oczywiście o kod: ZAGRANIE, a więcej informacji na ten temat znajdziesz poniżej.

Kod Fortuny na Prime MMA 6

Tak jak w przypadku poprzedni gal, tak samo i teraz obstawianie Prime MMA 6 będzie możliwe wyłącznie u jednego operatora. Chodzi oczywiście o Fortunę, z którą federacja Prime ściśle współpracuje, dzięki czemu to właśnie ten bukmacher posiada jako jedyny możliwość przygotowywania oferty na wszystkie gale wychodzące spod szyldu tej organizacji. Dlatego też żeby obstawiać tę imprezę, trzeba mieć tam konto. A w zamian – po skorzystaniu z kodu promocyjnego, każdy z nowych użytkowników będzie mógł rozpocząć przygodę z dostępem do naprawdę niezłej oferty powitalnej. Jeśli natomiast chciałbyś poznać typy na Prime MMA 6, to znajdziesz je na naszej stronie internetowej!

Fortuna zakłady bez ryzyka

Prime MMA 6 bonusy VIP

Każdy, kto spełni wymogi bukmachera i skorzysta ze wspomnianego kodu, może liczyć na bonusy VIP na Prime MMA 6. Na każdego czeka bowiem aż 5 bonusów, w skład których wchodzą trzy cashbacki, a także bonus bez depozytu i freebet, o łącznej wartości 630 PLN. Tak naprawdę warunki zarówno przyznania, jak i obrotu są bardzo proste do spełnienia, co oznacza, że każdy z nowych graczy z pewnością na tym skorzysta. A co konkretnie czeka na typerów?

Prime 6 freebety od Fortuny

Na każdego typera, który skorzysta z kodu promocyjnego Fortuny czeka kilku bonusów powitalnych. Jednym z nich – jak już wspomniałem nieco wyżej jest freebet, a dokładniej – dwa. Pierwszy z nich, tak zwany bonus bez depozytu wynosi 20 PLN i przyznawany jest każdemu, kto po prostu przejdzie przez rejestrację z kodem. Drugi to freebet, który przysługuje po dokonaniu pierwszej wpłaty. Po dowolnym wpłaceniu środków na konto depozytowe, otrzymasz dodatek w wysokości 10 PLN na kolejny zakład.

Zakład bez ryzyka na Prime 6

Jeśli więc nie posiadasz jeszcze konta w Fortunie, a chciałbyś obstawić nadchodzącą galę Prime MMA 6, to wystarczy przejść przez kilka kroków, dzięki którym będziesz mógł skorzystać z bonusów powitalnych przygotowanych przez tego operatora. Wystarczy więc założyć konto, wpisać kod promocyjny ZAGRANIE, a także wpłacić środki na konto depozytowe. To wszystko, aby rozpocząć obstawianie z dostępem do zakładów bez ryzyka. A jak to wygląda konkretnie? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w Fortunie z linku https://zagranie.com/goto/fortuna i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Wpłać depozyt i obstaw zakład
  3. W przypadku przegranego kuponu otrzymasz zwrot na konto depozytowe do 100 PLN
  4. Drugi i trzeci kupon również będzie ubezpieczony, kolejno do 200 i 300 PLN
  5. W przypadku błędnego typu otrzymasz zwrot do 200 i 300 PLN
  6. Łącznie możesz liczyć na 600 PLN zwrotu na konto depozytowe
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze