6/7 skuteczności w World Matchplay! Zróbmy to jeszcze raz! Gramy o 217 PLN!

Tarcza/Dart

Dzisiaj kolejny dzień z dartem na światowych ekranach. Przed nami trzeci dzień, drugiej fazy Premier League z najlepszymi zawodnikami świata w drabince. Ostatnio proponowałem Wam typy z World Matchplay na naszej facebookowej grupie i jak się okazało wypadło to całkiem nieźle! 6/7 trafień i pudło dopiero w przypadku spotkania finałowego, brzmi całkiem dobrze! Dzisiaj zaatakujemy singla na podwojenie i zobaczymy czy to dobra strategia na tak zapełniony dartersko grafik.

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/goto/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Bonus 200% od 1. depozytu = potrojenie wpłaty do 600 PLN

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD 1. DEPOZYTU: 200% do 600 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Jak wspominałem wcześniej podczas World Matchplay zanotowaliśmy fajny wynik i skuteczność, wiec poniżej zestawienie moich typów z tamtej imprezy:

Nathan Aspinall-Dimitri van den Bergh -> powyżej 8,5 180 tek ✅
Gary Anderson-James Wade -> Gary +5.5 180 tek ✅
Dimitri van den Bergh-Joe Cullen -> zwycięstwo van den Bergha ✅
Peter Wright-Glen Durrant -> Wright + 7.5 180 tek ✅
Krzysztof Ratajski- Michael Smith -> zwycięstwo Smitha ✅
Simon Whitlock-Gary Anderson -> -3,5 lega dla Garego ✅ Zwycięzca turnieju- Gary Anderson –

Jak to teraz wygląda?

Jednak tamtą imprezę zostawiamy już z tyłu głowy i tym razem postaram się o powtórzenie tamtej skuteczności podczas Premier League, które w tym roku z powodu pandemia rozgrywane jest w innej formie niż przyzwyczaiło. Darterska Pierwsza Liga z reguły rozgrywana jest w dwóch rundach, co tydzień w czwartek, jednak w tym roku ze względu na utrudnienia w rozgrywaniu zawodów i ze względu na bezpieczeństwo zawodników, zawody w zaplanowanych terminach nie mogły się odbyć co spowodowało namnożenie się nie rozegranych imprez, a co za tym idzie konieczność ich skoncentrowania w jak najkrótszym czasie, bo przecież w grę wchodzą duże pieniądze, jak i rankingi. Stąd tegoroczna edycja, począwszy od siódmej kolejki zaplanowana jest na dzień po dniu, aż do trzeciego września! W tej sytuacji mamy do czynienia z niespotykaną w świecie darta sytuacją rywalizacji ósemki najlepszych zawodników świata między sobą, dzień po dniu.

Sytuacja w tabeli:

Pierwszą rundę zostawiamy już z tyłu głowy i skupiamy się już na rywalizacji bez Roba Crossa, który pożegnał się z rywalizacją po pierwszej rundzie! Dzisiaj wieczorem rozegrana zostanie trzecia kolejka, czy jak kto woli “trzecia noc” drugiej rundy. Po dwóch pierwszych wieczorach tabela Pierwszej Ligi prezentuje się następująco:

 1. Durrant P 11 W 7 D 3 L 1 LegD +22 Pts 17
 2. Aspinall P 11 W 6 D 1 L 4 LegD +5 Pts 13
 3. Anderson P 11 W 5 D 3 L 3 LegD +3 Pts 13
 4. Wright P 11 W 5 D 2 L 4 LegD +5 Pts 12
 5. Van Gerwen P 11 W 6 D 0 L 5 LegD +4 Pts 12
 6. Price P 11 W 4 D 3 L 4 LegD +10 Pts 11
 7. Smith P 11 W 5 D 1 L 5 LegD +5 Pts 11
 8. Gurney P 11 W 3 D 2 L 6 LegD -11 Pts 8
 9. Cross P 9 W 1 D 3 L 5 LegD -14 Pts 5*

Jak widać nadal dość niespodziewanie, biorąc pod uwagę jakość zawodników na czele tabeli z dość sporą przewagą znajduje się Glenn Durrant, czyli popularny Duzza. Grono top cztery, czyli uczestników późniejszych play-offów uzupełniają Aspinall, Anderson i Wright, jednak tutaj różnice mamy zaledwie punktowe, jedynie Daryl Gurney ma już dość sporą stratę, która jest praktycznie nie możliwa do odrobienia. Z rzeczy wartych odnotowania, mamy “nine-dartera” w wykonaniu tegorocznego mistrza Świata, czyli Petera Wrighta w spotkaniu z Gurneyem.

 

Nathan Aspinall- Gary Anderson

Już o planowanej 20:10 do tarczy podejdą sąsiadujący sobie w tabeli Aspinall i Anderson, do tej pory obydwaj zdobyli po trzynaście punktów i dla obu to spotkanie może okazać się kluczem do udziału w play-offach, kto zatem moim zdaniem wygra to spotkanie i kto jest w lepszej dyspozycji? Zerknijmy na ich ostatnie spotkania i statystyki.

Nathan na starcie tego maratonu dość wyraźnie, ale bez wielkich statystyk pokonał Gerwyna Pricea, ze średnia bliska 98 punktom w trzech rzutach, a także skuteczności 55% na doublach. następnie uległ Gurneyowi rzucając dobrze, ale słąbo kończąc przy średniej 35%. Pierwszą rundę zakończył ponownie zwycięstwem, tym razem nad Smithem, ze średnią 103 punkty i średnią zakończeń 58%. Do fazy drugiej turnieju wszedł mimo klasy rywala, po prostu marnie. Zaledwie 6/22 trafionych doubli w spotkaniu z Gerrwenem to przysłowiowy strzał w kolano i mimo marnej formy Holendra w ostatnim czasie nie ma możliwości wygrania takiego spotkania. Wczoraj ponownie słaby występ w tym aspekcie z Michelem Smithem, 8/33 i aż 3 oddane serwisy to słaby wynik Aspinalla i brak pewności w końcowych fazach legów.

O Garym krótko, w ostatnich pięciu spotkaniach zaledwie dwa razy zszedł poniżej 100 punktów średniej, notuje niezłe statystyki na 180tkach i doublach, może oprócz spotkania z Gerwynem 1-7. Co cieszy mnie i jego kibiców, widzimy w końcu bardzo dobrego Garego i jeśli nie spali się jak w finale World Matchplay, powinien walczyć o triumf w Premier League. Dlaczeggo tutaj stawiam na Szkota? Popatrzmy na statystyki doubli Aspinalla, czyli elementu najistotniejszego w darcie i uzyskamy odpowiedź! Moim zdaniem dzisiaj zobaczymy zacięty mecz, ale w końcówkach partii na swoją korzyść szalę zwycięstwa przechyli własnie Gary! Powodzenia!

Typ: Gary Anderson wygra spotkanie

Kurs: 2,47

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

 1. Klikasz w link -> zagranie.com/goto/betfan
 2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
 3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
 4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
 5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

typy betfan

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze