Poranne emocje na wschodzie Rosji w KHL! Walczymy z Bars i Amurem o 207 PLN

Bars Kazań zawodnicy

Jutro z rana czekają nas kolejne spotkania w hokeju na lodzie i zameldujemy się na taflach we Władywostoku oraz w Chabarowsku. Czy gospodarze postawią się wyżej notowanym przeciwnikom? Przygotowałem dwie propozycje na piątkowe emocje z KHL, zapraszam do lektury!

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 35 zł darmowy zakład (z kodem) + 20 zł aplikacja

3755 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 35 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Skorzystaj z kodu promocyjnego w Superbet i ciesz się bonusami na start!

Admirał Władywostok – Bars Kazań: typy i kursy bukmacherskie (07.01.2022)

Admirał już dawno pogodzony jest z faktem, że w tym sezonie niczego wielkiego nie ugra. Sama walka o play-off do ostatnich meczów tej kampanii byłoby sporym zaskoczeniem, ale fani muszą uzbroić się w cierpliwość, aby odbudować projekt we Władywostoku. Nie mniej jednak mogą być dumni ze swoich ulubieńców, że zgodzili się po roku przerwy dołączyć do tej drużyny i tym samym pomóc temu klubowi. Jutro czeka ich wymagające zadanie, ponieważ przylatuje Bars ze sporą motywacją. Ekipa z Kazania zaprezentowała się w Chabarowsku bardzo dobrze. W pierwszej części Tygrysy często nie potrafiły wyjść ze swojej tercji obronnej i już wtedy powinni swoją dominację przełożyć na gole. To się jednak nie wydarzyło i w późniejszym czasie zemściło. Całe szczęście, że seria rzutów karnych powędrowała na ich konto, ponieważ ich szkoleniowiec Kvartalnov z pewnością nie odpuściłby męskiej przemowy w szatni. Tym razem rywal wydaje się być łatwiejszy, ale nie można nikogo lekceważyć, szczególnie w KHL. Czy od początku nadejdzie dobra skuteczność w ataku?

Co obstawiać?

Chcę tutaj wykorzystać mocne początki Bars i dlatego zaproponuje ich gola w pierwszych 20. minutach. Uważam, że nie popełnią błędu z Amurem, gdzie zawiodła ich po prostu skuteczność i samo spotkanie musiało przeciągnąć się do dogrywki i serii rzutów karnych. Admirał ma swoje problemy w defensywie i bardzo często tracą bramki na początku danego pojedynku i liczę, że faworyci tym razem nie zawiodą od pierwszych minut.

Bars Kazań strzeli gola w 1. tercji

hokej

Amur Chabarowsk – Spartak Moskwa: typy i kursy bukmacherskie (07.01.2022)

O tej samej porze rozpocznie się rywalizacja w Chabarowsku pomiędzy miejscowym Amurem a Spartakiem. Gospodarze dzielnie walczyli w starciu z Bars. Trzeba przyznać, że bramkarz Alikin miał dzień konia i wybronił wiele groźnych strzałów oddawanych przez przeciwników. Udało się sięgnąć po jeden ważny punkt, który cały czas trzyma ich przy życiu w kwestii play-off. Byłaby to mała niespodzianka, jeżeli ten najważniejszy okres w KHL powrócił na daleki wschód Rosji. Powstrzymać ich będzie chciał Spartak, który jest ostatnio najlepszym zespołem w lidze. Ich power ranking znajduje się na pierwszym miejscu i zasłużenie, ponieważ seria wygranych ciągle się przedłuża. Nadchodzą jednak momenty kryzysowe i na nie też trzeba być gotowym, szczególnie gdy mierzysz się w dalekim Chabarowsku, czy Władywostoku. Nowosybirsk został przez nich podbity, czas na kolejne trudne tereny. Czy stołeczni pozostaną na swoim świetnym poziomie?

Co obstawiać?

Uważam, że Spartak nie jest na tyle ustabilizowanym klubem, aby notować tak długą serię wygranych. Jasne, wiele zespołów na to stać, ale prędzej czy później pojawia się kryzys. Liczę, że dalekie wyjazdy stołecznych odbiją się nieco na ich formie i stawiam na dwa gole Amura. Tygrysy mają o co walczyć, ponieważ na wschodzie trwa zacięta batalia o czołową ósemkę konferencji i tym samym każde oczko jest na wagę złota. Jestem zdania, że gospodarze zagrają bardziej ofensywnie, bo ich jutrzejszy przeciwnik nie jest żadnym dominatorem jak Bars Kazań i te dwa trafienia wpadną na ich konto.

Amur Chabarowsk powyżej 1.5 goli

KHL Superbet 07.01.

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze