Pora na mecze najlepszej ósemki The Masters! Gramy kupon z darta z kursem 3,13!

Tarcza dart i lotki w T20

Tylko trzy dni rywalizacji najlepszych zawodników tej części sezonu, gdzie po zakończonych w styczniu zmaganiach na Mistrzostwach Świata, darterzy grają w Marshall Arena, gdzie rozgrywany jest turniej The Masters. Na niedzielę zaplanowane zostały ćwierćfinały, półfinały oraz finały. W sesji popołudniowej, którą postaramy się wytypować, zobaczymy cztery spotkania, gdzie zawodnicy grają w 1/4 finału. Przed nami kilka bardzo ciekawych pojedynków, gdzie jednak uniknę typowania, kogo możemy zobaczyć w sesji wieczornej, gdzie przejdziemy do fazy pucharowej. W poprzednim kuponie zabrakło nam jednego zielonego typu, czy dzisiaj szczęście się odwróci? Serdecznie zapraszam do sprawdzenia naszej ostatniej styczniowej propozycji na darta! 

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

797 zł NA START: od depozytu 700 zł + darmowe zakłady 77 + ekstra freebet 20 zł

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:
pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Michael Smith vs Danny Noppert: typy i kursy bukmacherskie (29.01.2023 r. – 15:00)

Już od drugiego meczu możemy mówić o grzmotach na scenie w Marshall Arena, a także o możliwym rewanżu za zeszłoroczny finał UK Open, podczas którego Michale Smith, czyli obecny Mistrz Świata, przegrał z Dannym Noppertem, po czym Holender zdobył swój pierwszy tytuł telewizyjny. Ich finał był bardzo wyrównany, a poziom z poprzedniej rundy u obu panów był bardzo wysoki i oscylujący pomiędzy 95 a 100 punktów. Sądzę, że przy takim poziomie, jaki obecnie prezentują, średnie nie będą dobrym pomysłem, aby starać się szukać typu w statystyce wartości na trzy lotki. Obaj zawodnicy są rozstawieni w tym turnieju i zgodnie z oczekiwaniami, przeszli do kolejnej rundy. Michael Smith pokonał po bardzo równym na początku meczu, Rossa Smitha, któremu zrewanżował się za finał Mistrzostw Europy. Mecz dosyć bliski i zadecydowały końcowe fragmenty, gdzie Smith rozkręcał się z każdym podejściem. Mentalnie Anglik jest obecnie coraz lepszym zawodnikiem i widać, że zdobyty najważniejszy tytuł dla darterów, a więc Mistrzostwo Świata, daje mu znacznie więcej swobody w występach w tym roku. Im dłuższy okres gry w jednym meczu, chodzi mi o długość legową, tym lepiej dla zawodnika z Anglii, który lubi poczuć tarczę i zazwyczaj pierwszy mecz w turnieju jest dla niego najsłabszy, a wczoraj pokazał, że potrafi grać na średniej bliskiej 100, pomimo świeżego wejścia w imprezę.

Danny bardzo mocno namęczył się z innym zawodnikiem z Anglii, a więc Stephenem Buntingiem, a sam mecz rozgrywany był na pełnej długości, a więc 19. legów. Większa stabilność była po stronie Anglika, który w każdym legu pokazywał dobrą grę i tylko kilka razy Holender potrafił uciec mu z licznikiem. Danny grał bardzo różnie. Jeden leg potrafił zbliżyć się do zamknięcia w 11. lotkach, aby w kolejnym, kiedy wysoko rozpoczął Bunting, rzucał bez trafień w sektory triple. Sądzę, że przy Michaelu rzadziej będzie mu się to zdarzało, gdyż musi być przygotowany, że Smith będzie grał w taki właśnie sposób, że zaczynać będzie od bardzo wysokich not na tarczy. W ich bezpośrednich meczach, znacznie przemawia jedna statystyka, która wczoraj także byłą widoczna i dzisiaj również powinna się powtórzyć.

Statystyki:

Mecze bezpośrednie od 2019:

PC21 2019 – 6:3 Danny Noppert

ET13 2019 – 6:1 Michael Smith

ET4 2020 – 6:1 Michael Smith

PC4 2021 – 6:5 Danny Noppert

PC19 2021 – 6:2 Michael Smith

UK Open 2022 – 11:10 Danny Noppert

ET7 2022 – 6:4 Danny Noppert

ET8 2022 – 8:7 Michael Smith

PC22 2022 – 6:4 Danny Noppert

Bilans meczów w 2023 roku:

Michael Smith:

Bahrajn Masters: wygrana z: Abdulnaser Yusuf – 6:1; Dimitri van den Bergh – 6:4; Raymond van Berneveld – 7:5; Gerwyn Price – 8:6 – wygrana w turnieju

Nordic Masters: wygrana z: Darius Labanauskas – 6:0; Luke Humphries – 10:7; Peter Wright – 8:11

The Masters (obecny turniej): wygrana z: Ross Smith – 10:7

Danny Noppert:

The Masters (obecny turniej): wygrana z: Stephen Bunting – 10:9

Co obstawiać?

W tym pojedynku sądzę, że warto ryzykować w pójście w którym kierunku jako wygranej. Obaj zawodnicy potrafią ze sobą grać i są w dobrej dyspozycji, co pokazali w poprzednich meczach. Wydaje mi się, że ciężko jest u nich znaleźć słabszą stronę na ten moment, może oprócz tego falowania po stronie Holendra, która może pojawiać się przy rozpoczęciach Anglika na wysokich notach i słabych wejściach przez Nopperta. Ja skieruję się w stronę statystyk, które często są dobrym rozwiązaniem w przypadku gier Anglika. Stawiam, że Michael rzuci więcej maksów! Często zdarza się to w przypadkach ich meczów bezpośrednich, dlatego tutaj, na dłuższym dystansie i wgraniu się w już w turniej ze strony Smitha, powinniśmy często widzieć go z trzema lotkami w T20!

Michael Smith więcej 180-tek
Kurs: 1,46
Zagraj!

Zagranie grupa typerska

Peter Wright vs Jonny Clayton: typy i kursy bukmacherskie (29.01.2023 r. – 16:00)

Drugi mecz na naszym kuponie, a trzeci w zestawieniu rywalizacji na scenie w Marshall Arena w sesji popołudniowej, to starcie szkocko-walijskie, gdzie obaj zawodnicy wczoraj zaprezentowali nam kosmiczny poziom. Zarówno Peter Wright, jak i Jonny Clayton zagrali na bardzo wysokich średnich z niemalże każdym podejściem z lotką wbitą w sektory triple, a do tego z wieloma obecnościami na maksach i minimum 130 punktów. Oczywiście są to zawodnicy, którzy znają się wspaniale z aren międzynarodowych i mieli okazję już grać na tych samych turniejach w tym roku, ale nie trafiali na siebie w drabinkach. Bardzo dobre początki sezonu z obu stron, tak samo, jak wejście w ten turniej. Podobnie jak w przypadku opisywania powyższego meczu, tak samo i tutaj, obaj zawodnicy są rozstawieni w turnieju i mieszczą się w najlepszej ósemce rankingowej. Tak jak w przypadku Petera mieliśmy wątpliwości co do jego występów na scenie Ally Pally podczas Mistrzostw Świata, które się sprawdziły, tak teraz widać zupełnie innego zawodnika, który nie zamierza zwalniać tempa i mam nadzieję, że też już nie zmieniać lotek, co często jest dla niego problemem. Długie dystanse to domena obu panów, dlatego spodziewam się w tym przypadku najlepszego pojedynku ze wszystkich, które mamy w harmonogramie spotkań popołudniowych. Tutaj także ciężko moim zdaniem o wytypowanie faworyta, o co także nie pokusili się bukmacherzy, którzy w miarę równo przedzielają szansę obu panów. Co więc zagrać w tym spotkaniu?

Statystyki:

Mecze bezpośrednie od 2019:

ET6 2019 – 6:4 Peter Wright

PC29 2019 – 6:2 Peter Wright

ET2 2020 – 6:3 Jonny Clayton

Mistrzostwa Europy 2020 – 11:8 Peter Wright

The Masters 2021 – 11:10 Jonny Clayton

Premier League 2021 – 6:6

Premier League 2021 – 8:5 Peter Wright

PC23 2021 – 8:7 Peter Wright

Mistrzostwa Świata 2021 – 4:2 w setach Jonny Clayton

Nordic Masters 2022 – 10:3 Jonny Clayton

PCF 2022 – 11:6 Peter Wright

Premier League 2022 – 6:1 Peter Wright

PC1 2022 – 6:0 Peter Wright

ET1 2022 – 7:3 Peter Wright

Premier League 2022 – 6:5 Jonny Clayton

Premier League 2022 – 6:4 Jonny Clayton

Premier League 2022 – 6:5 Jonny Clayton

Premier League 2022 – 6:3 Jonny Clayton

ET7 2022 – 6:1 Peter Wright

ET11 2022 – 6:3 Peter Wright

Bilans meczów w 2023 roku:

Peter Wright:

Bahrajn Masters: wygrana z: Toru Suzuki – 6:3; przegrana z: Rob Cross – 5:6

Nordic Masters: wygrana z: Dennis Nilsson – 6:5; Michael van Gerwen – 10:9; Michael Smith – 11:8; Gerwyn Price – 11:5 – wygrana w turnieju

The Masters (obecny turniej): wygrana z: Dave Chisnall – 10:7

Jonny Clayton:

Bahrajn Masters: wygrana z: Bassim Mahmood – 6:0; przegrana z: Gerwyn Price – 4:6

Nordic Masters: wygrana z: Daniel Larsson – 6:3; Rob Cross – 10:4; przegrana z: Gerwyn Price – 10:11

The Masters (obecny turniej): wygrana z: James Wade – 10:3

Co obstawiać?

W poprzednich rundach panowie mieli nie lada wyzwanie w pokonaniu rywali z Anglii. Bez problemów po stronie Claytona, który nie zdołał poczuć presji w spotkaniu, a co może zdarzyć się dzisiaj, a Peter musiał uciekać od dogonienia się przez Chisnalla. Niemniej jednak warto przyjrzeć się temu, że Szkot w końcu chyba znalazł komplet lotek, które będą częściej gościły w jego rękach i nie będzie tak często zmieniał ich podczas turnieju. Co za tym idzie, wróciła skuteczność na maksach, którą powoli było widać już wczoraj, gdzie Szkot zdobył 5. takich podejść. Jonny także miał ich tyle samo, ale przy braku presji zupełnie inaczej się rzuca. Sądzę, że Snakebite będzie dzisiaj trochę gonił wynik takimi właśnie podejściami i sugeruję tutaj typ, na pojawienie się minimum 5. maksów przy nazwisku Wrighta! Jeżeli nie masz konta u naszego dzisiejszego bukmachera, skorzystaj z kodu promocyjnego Etoto od Zagranie! 

Peter Wright powyżej 4,5 180-tek w meczu
Kurs: 1,48
Zagraj!

Michael van Gerwen vs Rob Cross: typy i kursy bukmacherskie (29.01.2023 r. – 16:45)

Byli Mistrzowie Świata mierzą się ze sobą na scenie Marshall Arena, gdzie zdecydowanie większym faworytem jest Holender, Michael van Gerwen. czy słusznie? Sam ze sobą się kłócę, czy na pewno bukmacherzy dobrze wystawili kursy na to spotkanie. MvG jeszcze tydzień temu był na wakacjach, po czym szybko pojechał na turnieje Masters i to tyle z jego przygotowań, o czym już nie raz wspominał w wywiadach, że jego dyspozycja z pewnością nie jest na tyle wysoka, jak miało to miejsce podczas Mistrzostw Świata. Jeżeli jednak MvG nie jest przygotowany, a gra na poziomie powyżej 100. punktów na trzy lotki, to czapki z głów za formę, jaką sobie wyszlifował. Z kolei jego rywal zagrał wczoraj na najwyższej średniej ze wszystkich zawodników, którzy rywalizowali. Sądzę, że obaj są w stanie zagwarantować nam wysoki poziom gry, tym bardziej, że wracają do wrzucania bardzo dużej ilości maksów, czego brakowało w poprzednim roku, a zwłaszcza w pierwszej części sezonu po stronie Holendra. Rob też coraz częściej odnajduje się w sektorach T20, co moim zdaniem będzie dawało mu coraz więcej pewności, jeżeli będzie grać tak jak wczoraj ze Szkotem. Bez dwóch zdań, mecz nie zapowiada się na dominację któregoś z nich, po tym, co widać było w porpzedniej rundzie, a zdecydowanie lepiej wygląda możliwość pojawienia się częstych maksów.

Statystyki:

Mecze bezpośrednie od 2019:

Premier League 2019 – 7:2 MvG

ET1 2019 – 8:6 MvG

Premier League 2019 – 8:2 MvG

ET3 2019 – 7:1 MvG

Premier League 2019 – 11:5 MvG

New Zeland Masters 2019 – 8:3 MvG

UK Open 2020 – 10:4 MvG

Premier League 2020 – 7:2 MvG

Premier League 2021 – 7:3 MvG

PC15 2021 – 6:3 MvG

ET2 2021 – 6:3 MvG

Mistrzostwa Europy 2021 – 11:8 Rob Cross

ET2 2022 – 8:5 MvG

ET3 2022 – 6:3 MvG

PCF 2022 – 11:6 MvG

Bilans meczów w 2023 roku:

Michael van Gerwen:

Nordic Masters: wygrana z: Andreas Harryson – 6:3; przegrana z: Peter Wright – 9:10

The Masters (obecny turniej): wygrana z: Jose de Sousa – 10:7

Rob Cross:

Bahrajn Masters: wygrana z: Nitin Kumar – 6:2; Peter Wright – 6:5; przegrana z: Gerwyn Price – 3:7

Nordic Masters: wygrana z: Vladimir Andersen – 6:1; przegrana z: Jonny Clayton – 4:10

The Masters (obecny turniej): wygrana z: Gary Anderson – 10:6

Co obstawiać?

Tak jak opisałem powyżej, sądzę, ze Rob w końcu odnajduje swoją dyspozycję, którą dawał sobie szanse gry w finałąch wielu turniejów telewizyjnych, jak i przy zdobyciu Mistrzostwa Świata. Gra on coraz częściej na średniej powyżej 100. punktów, czego potwierdzeniem był jego wynik z gry z Garym Andersonem. Wydaje mi się, że ciężko będzie MvG zdominować Anglika, tym bardziej, że to przygotowanie nie jest aż tak agresywne, jak miało to miejsce na turnieju mistrzów, ale wciąż utwierdzam się w przekonaniu, że mocno został poprawiony aspekt maksów. To samo widać u Crossa, który ponownie pierwszą lotkę umiejscawia w taki sposób, że spokojnie możę coś do niej dorzucać. Dlatego moim zdaniem, ten mecz nie będzie krótki, a to będzie sprzyjało pojawianiu się maksów. Gram na minimum 9. 180-tek w meczu! 

Powyżej 8,5 180-tek w meczu
Kurs: 1,45
Zagraj!

Kupon dart Etoto 29.01.2023

fot. Pressfocus

Bonusy od depozytu 700 zł + darmowe zakłady 77 zł + ekstra freebet 20 zł

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze