Polskie Ence w kwalifikacjach Thunderpick! Gramy kupon z kursem 3.02!

Twistzz były zawodnik Faze

Ence zmierzy się z Aurora Young Blud, czyli akademią głównej drużyny Aurory. Mecz teoretycznie powinien być dość łatwy, ale napewno zawodnicy sami nakładają na siebie presję. Starta chociażby mapy w takim spotkaniu, może mocno podburzyć ich pewność siebie. 

Superbet kod promocyjny.

Ence – Aurora Young Blud

 

Jest to spotkanie, w którym teoretycznie analiza jest zbyteczna, bo zmierzą się zespoły z dwóch innych światów. Ence jest zdecydowanie lepszą drużyną i nawet mimo ostatnich wyników powinni sobie gładko z rywalem poradzić. W tym spotkaniu powinni przede wszystkim grać agresywnie i pokazać swoje umiejętności oraz dominacje nad rywalem. Aurora Young Blud to akademia, w której średnia wieku to 19 lat, a zawodnicy są dość anonimowi. W fromacie bo3 rozegrali 5 spotkań, z czego trzy przegrali wynikiem 2:0. Warto zaznaczyć, że rywale byli dość słabi, bo mierzyli się z Permittą, Mouz NXT oraz Jano podczas porażek. Ence dostało mecz, w którym mogą zacząć odbudowywać pewność siebie i piąć się w górę drabinki eliminacyjnej. Rywale nie mają żadnych argumentów przed tym spotkaniem, by wygrać, chociażby mapę w starciu z Ence. Akademia Aurory ostatnie oficjalne spotkanie rozegrała 11 tygodni temu i nie sadze by bez realnych wyzwań polepszyli znacząco swoją grę. Na pewno, będą lepiej funkcjonować jako drużyna, ale na Ence to nie ma prawa wystarczyć. Ence ma bardzo łatwą drabinkę i mają szanse bez większych problemów dotrzeć do finału kwalifikacji. Ten mecz powinien być pokazem umiejętności i przede wszystkim pewności siebie takich zawodników jak Dycha czy Goofy.
Przewidywane mapy:
Aurora Young Blud ban Nuke
Ence ban Inferno
Aurora Young Blud pick Overpass
Ence pick Anubis
Aurora Young Blud ban Ancient
Ence ban Vertigo
Mirage was left over

 

Typ: Ence handicap map (-1.5). Są zdecydowanie lepszą drużyną i powinni na spokojnie poradzić sobie z rywalem. Nie wyobrażam sobie, żeby przegrali ten mecz z takim rywalem. Wynik 2:0 to obowiązek dla tej formacji, zwłaszcza po nieudanym Majorze.

Kupon gramy z bukmacherem Superbet, który oferuje bardzo ciekawe promocje oraz zakłady. Sprawdź kod promocyjny superbet i przekonaj się sam. Analizy z esportu znajdziesz w zakładce typy na esport.

Ence handciap map (-1.5)
Kurs: 1.55
Zagraj!
baner grupa zagranie

NIP – Metizport

 

NIP po początkowo dobrych wynikach, zaczęło grać coraz słabiej. Ostatnie porażki z Sampi oraz Aurorą pokazały jak słaba, na ten moment jest ta ekipa. Rywale nie byli z najwyższej półki, a mimo to nie potrafili sobie poradzić. Zwłaszcza mecz z Sampi, czyli drużyna jakby nie patrzeć bardzo słabą, pokazał, w jakim obecnie miejscu jest ta drużyna. Metizport natomiast po chwilowym słabszymi okresie, wróciło na dobre tory. Trzy wygrane spotkanie z rzędu przeciwko B8, Blessed oraz Monte. Metizport prezentowało się już bardzo dobrze wcześniej, w spotkaniach z naprawdę mocnymi ekipami. Ostatnie wyniki były dużo słabsze, ale mogło to wynikać z rangi turniejów, w których grali. Odkąd zaczęły się istotne dla nich kwalifikacje, grają zdecydowanie lepiej i przegrali jedynie spotkanie z Aurorą, w którym mimo wszystko byli bardzo blisko na obu mapach. NIP w spotkaniu z Aurorą powalczyło, ale mimo wszystko byli daleko od pozytywnego rezultatu. Metizport to poniekąd idealna kontra na obecne NIP, bo jest złożona z byłych graczy jej akademii. Dodatkowo Metizport powinno być pewne wygrania Vertigo, bo są tam po prostu bardzo mocni, a NIP zagrało jedynie raz tę mapę. Dodatkowo forma niektórych graczy NIP nie jest po prostu najlepsza. Nawet mapa, którą wybierali w spotkaniach, czyli Nuke, nie sprawdzał się tak jak chcieli.
Przewidywane mapy:
NIP ban Mirage
Metizport ban Nuke
NIP pick Ancient
Metizpoty pick Vertigo
NIP ban Overpass
Metizport ban Anubis
Inferno was left over

 

Typ: Metizport wygra mecz. Na ten moment są po prostu lepiej zorganizowaną drużyną. Na pewno podejdą do spotkania z dużym zaangażowaniem, ze względu na byłego pracodawcę. Mają więcej argumentów i jeżeli je wykorzystają, to powinni wygrać to spotkanie.

Analizy z innych dyscyplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

Metizport wygra mecz
Kurs: 1.95
Zagraj!
Zdjecie na kupo esport 4.04.2024

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze