Polskie 9ine w drodze o powrót na szczyt! Gramy kupon z kursem 2.17!

Zawodnik esportowy, podczas turnieju w Polsce

9ine w turnieju kwalifikacyjnym BetBoom Dacha 2023. Zwycięstwo zapewni awans do dalszej fazy kwalifikacji, w której czeka już drużyna Apeks. W głównym turnieju jest tylko 8 drużyn i do wygrania aż 180 000$ dla zwycięzcy turnieju. Czy będą to dziewiątki?

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 600 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł BEZ depozytu)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 200 zł + 300 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

9ine – Forze

9ine zmieniło swojego prowadzącego, z którym byli związani przez dłuższy czas. W jego miejsce został sprowadzony Jcobbb, który jest młodym talentem z lokalnej sceny. Jest to dobra wiadomość, bo zespół zyska na umiejętnościach indywidualnych i może mieć przy okazji talent do oszlifowania. Zagrali do tej pory jeden mecz w nowym składzie i zaprezentowali się całkiem nieźle z bardzo dobrym Spirit. Mimo że przegrali wynikiem 2:0, to zagrali jak równy z równym. Zespół ciągle ma spory potencjał na powrót do czołowej dwudziestki rankingu, ale nie będzie to prosta przeprawa. Wydaje mi się, że 9ine może być o wiele lepsze już w kilku najbliższych meczach. Przede wszystkim będą wchodzić w rolę, która im o wiele bardziej pasowała, czyli zespół, który wygrać może, ale nie musi. Jest to proces, w którym będą starali się uczyć i pewne rzeczy poprawiać, więc stosunkowo szybki progres zapewne będzie można obserwować w najbliższych kilku tygodniach.

Forze to drużyna, które jest po przebudowie w zupełnie nowym składzie personalnym. Grają ze sobą już kilka miesięcy, ale największe sukcesy osiągali jeszcze ze starym składem. Sporym problemem tej organizacji w ciągu ostatnich meczów jest to, że po prostu przegrywają z drużynami, które mają jakiś potencjał czy są na ten moment w jakimś stopniu dobre. Mecze na rywali słabszych wygrywają bez większych problemów, ale z Sprout, Apeks, Ecstatic czy Eyeballes po prostu przegrali. Nie są to specjalnie mocne zespoły, ale jako jedyne wyróżniają się spośród ostatnich spotkań Forze. Jest to dobra informacja dla 9ine, które jakby nie patrzeć zagrali solidny mecz na jednak coraz to mocniejszą drużynę Spirit z jednymi z największych młodych gwiazd świata z regionu CIS. Forze nie jest słabą drużyną, ale szczerze mówiąc, oglądając ich mecze, nie przekonują swoją grą i wydaje mi się, że jak to z takimi drużynami bywa, będzie potrzebna mniejsza lub większa zmiana.
Przewidywane mapy:
Forze ban Vertigo
9ine ban Inferno
Forze pick Nuke
9ine pick Overpass
Forze ban Mirage
9ine ban Anubis
Ancient was left over

Typ: 9ine wygra mecz. Jest to ryzykowany typ, ale uważam, że jeżeli chłopaki przywrócą w sobie radość z gry na turniejach niższej rangi, to może to drużynę odmienić. Nowy zawodnik, nowy styl grania i miejmy nadzieje nowe 9ine, które w przeszłości udowadniało, że potrafi wygrywać z zespołami takimi jak G2 czy Vitality.

Sprawdź typy na dzisiejsze spotkania z tenis, piłki nożnej czy darta w zakładce typy dnia. Dzisiejszy kupon gram z bukmacherem Fortuna, który oferuje bardzo ciekawą ofertę promocyjną dla wszystkich graczy. Sprawdź kod promocyjny fortuna i przekonaj się sam.

9ine wygra mecz
Kurs: 1.71
Zagraj!

baner grupa zagranie

Into the Breach – B8

W tym meczu nie chciałbym skupiać się na formie poszczególnych drużyn czy ich możliwościach w ostatnim czasie. Obie drużyny są w gazie, wygrywają praktycznie wszystko, co grają i będzie to bardzo dobre do oglądania spotkanie. Ostatni mecz rozgrywali kilkanaście dni temu i zakończył się wynikiem 2:1 dla B8, ale Into the Breach było w innym składzie personalnym, bo grał Qikert zamiast Body. Szczerze mówiąc, jest to bardzo duże i bardzo mocne wzmocnienie. Body jest zawodnikiem, który samodzielnie może wygrywać mecze, jednakże nie potrafił stworzyć niczego specjalnego ze swoją poprzednią drużyną. Z tego, co wiem, nie jest on jeszcze stałym zawodnikiem tej organizacji, ale po ostatnich wynikach może takim zostać. Kursy na oba zespoły są dość podobne, to jednak uważam, że Into the Breach może być lekkim faworytem. Uważam, że mają zdecydowanie wyższy potencjał niżeli ich rywale i mam nadzieje, że pokażą to w tym meczu. W turniejach CCT, które grali w ostatnim czasie, dominowali rywali i dopiero BIG zatrzymało ich imponującą serię zwycięstw.
Przewidywane mapy:
Into the Breach ban Nuke
B8 ban Overpass
Into the Breach pick Vertigo
B8 pick Ancient
Into the Breach ban Anubis
B8 ban Inferno
Mirage was left over

Typ: Into the Breach wygra co najmniej jedną mapę. Wydaje mi się, że powinien być to typ z kategorii bezpiecznych. Jeżeli nie zagrają czegoś tragicznego na mapie własnego wyboru, powinni sobie gładko poradzić. Mapa Ancient, na której mają niski procent zwycięstw, w ostatnim czasie wygląda z ich strony zdecydowanie lepiej.

Analizy i teksty na esport, możesz sprawdzić w zakładce typy na esport.

Into the Breach wygra co najmniej jedną mapę
Kurs: 1.27
Zagraj!
zdjecie na kupon 19.11.2023 kupon na esport

Fot.Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze