Polska – Niemcy: typy, kursy, zakłady | 12.07.2023

Polska vs. Niemcy, Liga Narodów, ćwierćfinały, kupon, Fortuna, singiel, 12 lipca, Magdalena Stysiak

Nie ulega wątpliwości, że Stefano Lavarini zmienił oblicze żeńskiej reprezentacji. Jego podopieczne kilka dni temu wygrały rundę zasadniczą, a już dziś powalczą o awans do strefy medalowej tegorocznej Ligi Narodów. W podobnej sytuacji były rok temu. Z tą różnicą, że wówczas ich ćwierćfinałowa potyczka miała miejsce na mistrzostwach świata. Wówczas przegrały. Jak będzie dzisiaj? Zmierzą się z reprezentacją Niemiec, którą już raz pokonały w obecnej Lidze Narodów. W drugim meczu trzeciego turnieju Polki zwyciężyły po tie – breaku nad zespołem prowadzonym przez Vitala Heynena. Wtedy okazywały się słabsze od Niemek w premierowej i czwartej odsłonie.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 600 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł BEZ depozytu)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 200 zł + 300 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Polska – Niemcy: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (12.07.2023 r.)

Biało – czerwone spisują się wyraźnie ponad stan. Polki w rundzie zasadniczej poniosły zaledwie 2 porażki. Jest to najlepszy wynik w tegorocznej Lidze Narodów, który oprócz Polek wywalczyły tylko siatkarki reprezentujące barwy Stanów Zjednoczonych. Dzięki takiemu wypracowanemu rezultatowi zwyciężyły w klasyfikacji generalnej. Natomiast Niemki weszły do strefy finałowej dopiero z ostatniego miejsca. Niemki odniosły w sumie 7 zwycięstw w 12 spotkaniach.  I o ile biało – czerwone wywalczyły 29 oczek, tak ich dzisiejsze rywalki zdobyły o 9 punktów mniej. O ich sile stanowi nie tylko to, jak znakomicie radzą sobie, jako zespół.

Doskonale wypadły również w indywidualnych rankingach. Przykładowo pierwsze miejsce dana Polka zajmuje zarówno w statystyce zdobytych punktów we wszystkich grach jak i tej dotyczącej punktowania blokiem. W pierwszej kategorii przewodzi Magdalena Stysiak, która dotychczas zdobyła w sumie 242 punkty. Na podium niniejszej klasyfikacji znajduje się jeszcze Chinka – Yingying Li oraz Dominikanka – Gaila Ceneida Gonzalez Lopez. Natomiast w drugiej statystyce na szczycie znajduje się Agnieszka Korneluk. Nasza środkowa za sprawą udanych bloków zdobyła w sumie 43 oczka. Dzięki temu wynikowi uzyskała średnią ponad 3 bloków punktowych na mecz. Za jej plecami znalazły się takie zawodniczki jak: Mira Todorowa z Bułgarii oraz Jineiry Martinez z Dominikany.

Liga Narodów Kobiet: Polska vs. Niemcy

Kto wygra mecz?
POLSKA 94%
NIEMCY 6%
156+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • POLSKA
 • NIEMCY

 

W jaki jeszcze sposób można porównać obydwie reprezentacje? Ano, choćby w ten, że Polki na dystansie 12 spotkań straciły zaledwie 13 setów. Tym samym osiągnęły drugi najlepszy wynik zaraz po Turczynkach, które przegrały w 2 setach mniej od biało – czerwonych. Natomiast Niemki straciły w sumie 23 partie, przy czym zwyciężały w 26 odsłonach. Natomiast Polki we wszystkich grach zdobyły łącznie 32 sety. Dlatego też nie może dziwić, że to nasze siatkarki są zdecydowanymi faworytkami przed dzisiejszym spotkaniem. Na wygraną Polek w Fortunie przygotowano wycenę na poziomie 1.35, a na triumf Niemek już 3.20. Jednak dziś postawię na inny typ niż te, które wskazałem przed chwilą. A jaki mam na myśli? O tym więcej opowiem za chwilę, a na razie wspomnę, że z okazji tego spotkania z przyjemnością stawiam singla z wykorzystaniem kodu promocyjnego Fortuny.

W jaki jeszcze sposób można przedstawić obydwa zespoły? Ano tak, że w ostatnich 5 grach znacznie lepiej radziły sobie biało – czerwone. Wszak to Niemki przegrały 3 ostatnie mecze i naprawdę niewiele brakowało, by zostały wyprzedzone przez Serbki. Do tego obstawiając to spotkanie należy też zwrócić uwagę na fakt, że biało – czerwone wygrały każdy z ostatnich 3 meczów z Niemkami. Choć jeszcze ciekawszą statystyką jest ta, że za każdym razem dokonywały tego po tie – breaku. Czy tak będzie i tym razem? Za tym typem przemawia, chociażby to o jak dużą stawkę toczyć się będzie dzisiejszy bój między tymi kadrami. A o jaką stawkę zagramy na singlu? Będzie on niższy od mych poprzednich 2 propozycji, które bez trudu możesz odszukać w sekcji – TYPY: Siatkówka; która należy do – TYPY: Dnia.

 

 

Statystyki przed siatkarskim meczem w Lidze Narodów 2023 między reprezentacją Polski i Niemiec:

 • Niemki znalazły się w rundzie finałowej Ligi Narodów po raz pierwszy od 2009 roku. Do tego są jednym z największych underdogów do wygrania trofeum.
 • Obydwie kadry konfrontowały się dotychczas 28 razy. Niemki dotychczas wywalczyły 7 zwycięstw, a biało – czerwone cieszyły się z 21 wiktorii.
 • Ogólnie reprezentacja Polski pokonywała dzisiejsze rywalki w 66 odsłonach. Natomiast w meczach między nimi straciły 53 sety.
 • W Lidze Narodów mierzyli się ze sobą w sumie 5-krotnie. W ich rywalizacjach Polki triumfowała aż 4-krotnie.
 • Bilans z ostatnich 5 spotkań Polek wynosi: W – W – W – P – W. Z kolei Niemki były w stanie wywalczyć następujący wynik: P – P – P – W – W.
 • Po raz ostatni te zespoły mierzyły się ze sobą 29 czerwca. Wówczas lepszymi okazały się Polki, które wygrały po tie – breaku.
 • W ich ostatnim spotkaniu Polki przegrywały sety odpowiednio: premierową odsłonę do 15, a czwartą do 19 punktów.
 • Natomiast Niemki traciły wówczas pozostałe partie do: 2-krotnie do 19 oczek, a tie – breaka przegrały po grze na przewagi do 15 oczek.
 • Do dzisiejszego spotkania Magdalena Stysiak przystąpi jako siatkarka, która dotychczas zdobyła najwięcej punktów.

Mój typ na siatkarski mecz w Lidze Narodów 2023 między reprezentacją Polski i Niemiec

Najbardziej prawdopodobnym typem do wejścia wydaje się zwycięstwo biało – czerwonych. Tyle tylko, że jest to wskazanie wycenione na taki kurs, który bardziej pasuje zagrać przy stawianiu minimum double’a. Dlatego też ze swej strony podejmę się innego zaznaczania, a mianowicie tego związanego z liczbą punktów zdobytych przez Polki. Uważam, że zdobędą one więcej, aniżeli 95 punktów na dystansie całego spotkania. Wycena niniejszego zdarzenia w Fortunie zyskała wartość na poziomie 1.94. Podejmuję się go, ponieważ Polki znakomicie radzą sobie w ataku w tegorocznej Lidze Narodów. Do tego to właśnie z Niemkami w ostatnim czasie toczyły jedne z najbardziej wyrównanych bojów. Przecież to z nimi Polki mierzyły się 4-krotnie w 5 ostatnich grach w tie – breakach.

1. drużyna - liczba punktów - więcej niż 95 pkt: TAK
Kurs: 1.94
Graj!

Propozycja kuponu:

Polska vs. Niemcy, Liga Narodów, ćwierćfinały, kupon, Fortuna, singiel, 12 lipca

fot. Łukasz Sobala/PressFocus

100 zł + 200 zł + 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł freebety (20 zł BEZ depozytu zaraz po rejestracji)

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze