Polska – Chiny typy, kursy, zakłady | 15.07.2023

Polska vs. Chiny, Liga Narodów kobiet, ETOTO, kupon, singiel, 15 lipca 2023 r., Martyna Łukasik

Jeszcze nawet przed startem tegorocznej Ligi Narodów fani naszej reprezentacji marzyli o tym, by biało – czerwone awansowały do strefy finałowej. Jednak mało kto spodziewał się, że znajdą się w strefie medalowej. Ba, jeżeli dziś pokonają Chinki, to zagrają o trofeum! Jednak, czy będą w stanie je pokonać? Jest to realne, bowiem dokonały już tego 17 czerwca. Jakby tego było mało, to jeszcze ograli Azjatki do zera. Już wtedy byliśmy świadkami zaciętego spotkania, a przecież dzisiejszy pojedynek będzie toczyć się o jeszcze większą stawkę. Jednak zanim o meczu, to przypomnę, że Polki wygrały fazę zasadniczą z 10 zwycięstwami, a Chinki odniosły o 2 wiktorie mniej i uplasowały się na 5. lokacie.

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

797 zł NA START: od depozytu 700 zł + darmowe zakłady 77 + ekstra freebet 20 zł

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:
pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Polska vs. Chiny: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (15.07.2023 r.)

Podopieczne Stefano Lavariniego po zajęciu pierwszego miejsca w fazie zasadniczej nie zwolniły tempa i awansowały do półfinału tegorocznej Ligi Narodów. Pierwszą ciekawostką jest to, że po raz drugi grają w turnieju finałowym, a drugą, że po raz pierwszy zwyciężyły w ćwierćfinale tych rozgrywek. Tym samym poprawiły wynik sprzed 4 lat! Czy będą w stanie pokonać jeszcze Chinki, by zagrać o trofeum? Jeszcze kilka lat temu w ciemno należałoby typować, że nie mają ku temu szans. Jednak patrząc na to, w jakiej dyspozycji są dziś, to dosłownie wszystko jest możliwe.

Dość powiedzieć, że już ich poprzednie spotkanie miało być, jak pisano na TVP Sport: „jednym z najważniejszych meczów kadry Polski siatkarek pod wodzą Stefano Lavariniego”. Wówczas już pierwszy set udowodnił, jak znakomicie są dysponowane i fizycznie, i mentalnie. Wszak to Polki w premierowej odsłonie triumfowały wynikiem 25:12! Co prawda drugiego seta przegrały do 21 oczek, ale stracona partia je tylko podrażniła. W kolejnych triumfowały odpowiednio do: 21 i 24, dzięki czemu udowodniły, że są w stanie wytrzymywać nerwowe końcówki grane na przewagi. Skoro mowa o ćwierćfinałowych pojedynkach, to trzeba oddać Chinkom, że też stoczyły wyrównaną rywalizację. Z tym, że one mierzyły się z Brazylijkami. Po dwóch setach wydawało się, że trzeci może być ostatnim. Wszak Azjatki zwyciężały je kolejno do 21 i 20 punktów. Jednak trzecią odsłonę przegrały 5 oczkami i musiały się błyskawicznie odkuć. Dokonały tego i w ostatniej partii zwyciężyły do 23 punktów i tym samym nie dopuściły do spełnienia się siatkarskiego porzekadła, że: „Jeśli nie wygrywasz meczu prowadząc 2:0, to przegrywasz w tie – breaku”.

Liga Narodów kobiet: Polska vs. Chiny

Kto wygra mecz?
POLSKA 77%
CHINY 23%
13+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • POLSKA
 • CHINY

 

Dzięki temu drużyna dowodzona przez Caia Bina udowodniła, że nie bez powodu siatkarskie środowisko ustawia ją wśród światowej czołówki. Wszak dzięki wygranej w ćwierćfinale tegorocznej Ligi Narodów pokonały reprezentację ze ścisłego TOP-u. Choćby dzięki tym wynikom widać, że obie kadry potrafią i solidnie wejść w mecz, i wrócić na właściwe tory. Dlatego też mimo, że ich poprzednie wyniki wskazują, że faworytkami są Azjatki, to nie można skreślać Polek. Zwłaszcza, że mają niepowtarzalną okazję, by zapisać się na kartach siatkarskiej historii. Czy nawiążą do sukcesów legendarnych Złotek? O swoim typie opowiem za chwilę, bowiem będzie on inny niż wyglądający na najbardziej prawdopodobny do wejścia.

Nim jest oznaczenie dotyczące tego, że w tym spotkaniu zostaną rozegrane 4 sety. Jednak wycena tego zdarzenia w ETOTO jest ustabilizowana na za niskim poziomie, by zagrać ten typ w ramach dzisiejszego singla. Piszę tak, albowiem wycena niniejszego zdarzenia wynosi raptem 1.44. Jednak zanim zdradzę, co gram tym razem od siebie, to zachęcę do sprawdzenia zakładki – TYPY: Siatkówka. Dzięki temu będziesz mógł sprawdzić, jaki profit notowaliśmy ostatnimi czasy. Wspominam również, że warto sprawdzić pozostałe opisywane zdarzenia z – TYPY: Dnia, albowiem być może dzięki nim przekonasz się do zagrania jeszcze innego typu niż ten związany z meczem Polek z Chinkami.

 

 

Statystyki przed półfinałowym meczem w Lidze Narodów 2023 między Polską a Chinami

 • Polki wygrały 10 z 12 spotkań i zajęły 1. miejsce w fazie grupowej. Chinki uplasowały się o 4 lokaty niżej notując przy tym o 2 wygrane mniej.
 • Biało – czerwone w rundzie zasadniczej zdobyły 1069, a straciły 962 oczek. Natomiast bilans punktowy Chinek wyniósł – 1089:993.
 • Zarówno Polki jak i Chinki zwyciężyły do jednego w swych ćwierćfinałowych pojedynkach. Biało – czerwone ograły Niemki, a Chinki Brazylijki.
 • Na 17 ostatnich gier między reprezentacjami Azjatki były lepsze 13-krotnie. W ostatnich 7 meczach zwyciężały łącznie 5 razy, z czego 3-krotnie do zera i 2-krotnie do jednego.
 • W wyżej wspomnianych grach biało – czerwone zdobyły w sumie 18 partii, a Azjatki 43 partie, co daje następujące średnie na mecz – 1.06 oraz 2.53.
 • Polki za sprawą pokonania Niemek poprawiły swój dotychczas najlepszy rezultat w Lidze Narodów, którym było 5. miejsce w 2019 roku.
 • Bilans ostatnich 5 meczów u Polek wynosi: W – W – W – W – P, a u Chinek mamy wynik: W – W – W – P – P.
 • W Lidze Narodów dotychczas te reprezentacje grały ze sobą 3-krotnie. W tym roku wygrały Polki, w poprzednich 2 edycjach LN do zera zwyciężały Chinki.
 • Kiedy ostatnim razem biało – czerwone grały z Chinkami, to zwyciężyły do zera w poszczególnych setach do: 20, 23 oraz 22 punktów.

Mój typ na półfinałowy mecz w Lidze Narodów 2023 między Polską a Chinami

Zdążyłem już wspomnieć o tym, co bym zagrał, gdybym nie stawiał singla, to czas nawiązać do tego, dlaczego gram dzisiejszy kupon z wyróżnionym bukmacherem. Podjąłem taką decyzję, albowiem chcę wykorzystać kod promocyjny ETOTO. Jednak, co takiego gram ze swej strony, że już wcześniej wspominałem, że będzie to bardziej ryzykowny typ? Uważam, że premierową odsłonę wygrają Polki, ale cały mecz padnie łupem Chinek. Sądzę tak, ponieważ w ich pierwszym meczu Chinki nie pokazały pełni umiejętności.

W zasadzie dopiero budowały swoją formę sprawdzając różne warianty ustawień. Dziś na to nie będzie już miejsca, podobnie z resztą jak w ćwierćfinale. Mimo, że Polki z Niemkami zaprezentowały się z bardzo dobrej strony, tak pamiętajmy, że to nie nasz zachodni sąsiad, a właśnie Chinki należą do światowego TOP-u w ostatnich latach. Poza tym to Azjatki są bardziej ograne od obecnej kadry Polski na arenach międzynarodowych w walce o medale, czego dowodem jest, chociażby granie już rok temu w ćwierćfinale Ligi Narodów. Wówczas Chinki przegrały do jednego z Włoszkami, ale poza jedną (drugą) partią spotkanie było grane na styku.

1.set/mecz - Polska/Chiny
Kurs: 6.25
Graj!

O tym, jak różnie prezentowały się Chinki z meczu z Polkami od tego z Brazylią świadczą również statystyki. Zwróćmy uwagę, choćby na to, że w starciu z biało – czerwonymi Azjatki zdobyły raptem 3 asy przy 6 błędach. Z kolei z Brazylijkami zdobyły 15 punktów z serwisu przy ledwie 7 błędach. Dodatkowo autem naszej reprezentacji w tym sezonie – przynajmniej na tę chwilę – jest to, że Polki wchodzą przeważnie rozpędzone w mecze. Moim zdaniem najlepiej było to widoczne przy ostatniej rywalizacji z Niemkami. Później pojawiają się drobne błędy w rozegraniu, czy inne niewymuszone. Dla odmiany Chinki wolniej wchodzą w mecz. Dlatego też podejmuję się właśnie takiego wskazania względem półfinałowego meczu Polek z Chinkami w Lidze Narodów.

Propozycja kuponu:

Polska vs. Chiny, Liga Narodów kobiet, ETOTO, kupon, singiel, 15 lipca 2023 r., Martyna Łukasik

fot. SOPA Images/PressFocus

Bonusy od depozytu 700 zł + darmowe zakłady 77 zł + ekstra freebet 20 zł

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze