Półfinały turnieju CCT Global Finals! Gramy kupon z kursem 1.99!

Zawodnicy Astralis podczas turnieju

Kluczowa faza turnieju CCT, w której zmierzą się naprawdę ciekawe ekipy. Będziemy mieli okazję zobaczyć Astralis, Liquid, Eternal Fire oraz Gamer Legion. Jedna z tych drużyn wygra cały turniej razem z pulą 300 000$ dla zwycięzcy. Kto okaże się najlepszy?

STS kod promocyjny.

Liquid – Astralis

 

Liquid zmierzy się w półfinale turnieju CCT Global Series z Astralis. Nie mieli zbyt wymagających rywali w drodze do tego momentu, bo mierzyli się z OG, AMKAL oraz Ence. Nie są to ekipy, które regularnie uczestniczą w turniejach tier 1. Ence może pojawiać się na najważniejszych turniejach, ale prezentuje się tam po prostu fatalnie. Zresztą w meczu z Liquid pokazali się z bardzo słabej strony i wygrali zaledwie 2 rundy na mapie własnego wyboru. Drużyna Cadiana podczas tego turnieju prezentuje się solidnie, ale nie mierzyli się z naprawdę wymagającym rywalem. Teoretycznie Ence czy Amkal można uznać za takie zespoły, ale jedynie AMKAL gra regularnie na dobrym poziomie, głównie przez uczestnictwo w turniejach niższej rangi. Najlepiej podczas tego turnieju prezentuje się Cadian, który podobno może walczyć o swoje miejsce w składzie Liquid. Jakby nie patrzeć prezentuje się bardzo dobrze jak na to, że zaraz może go nie być w zespole. Wygrali 9 z 14 rund pistoletowych, przegrali dwa razy rundy force, dwukrotnie dali się też przełamać. Prezentują się więc nieźle w tym aspekcie podczas tego turnieju. Plusem dla nich na pewno jest fakt, że turniej jest rozgrywany w formacie online.
Astralis prezentuje się solidnie, bo stracili tylko jedną mapę podczas tego turnieju, ale chyba format online im aż tak nie sprzyja. Bo gładkim zwycięstwie na BIG, mieli ogromne problemy na BetBoom, gdzie wygrali obie mapy po dogrywkach. Spotkanie z Aurorą, zaczęli od bardzo słabej dyspozycji na Mirage i porażki do 4. Od tego momentu Astralis powróciło do swojej optymalnej dyspozycji i wygrali dwie następne mapy, a Aurora wygrała zaledwie 8 rund łącznie na obu mapach. Astralis jest bardzo mocne, nawet grając online, ale potencjalnie arena daje im dodatkową przewagę. Są to w końcu w większości zawodnicy doświadczeni, którzy walczyli o najwyższe cele. Najlepiej prezentuje się Jabbi oraz Stavn, którzy poniekąd wymieniają się, jeżeli chodzi o bardzo dobrą dyspozycję w spotkaniu. Obie ekipy grają bardzo dobrze na mapie Ancient, więc może to być bardzo ciekawe spotkanie jeżeli chodzi o wybór map. Astralis podczas tego turnieju wygrało 9 z 14 rund pistoletowych, dołożyli do 2 tego 2 wygrane rundy force i dwukrotnie dali się przełamać. Obie ekipy grają dobrze w rundach pistoletowych, więc może być to naprawdę ciekawy element tego spotkania.
Przewidywane mapy:
Liquid ban Vertigo
Astralis ban Anubis
Liquid pick Inferno
Astralis pick Ancient
Liquid ban Dust 2
Astralis ban Mirage
Nuke was left over

 

Typ: Astralis wygra mecz. Na ten moment drużyna zdecydowanie lepsza, której na pewno zależy na zwycięstwie tego turnieju. Są najlepszą drużyną, która pozostała w grze, a Liquid może być najcięższym dotychczasowym rywalem. Jeżeli zagrają tak jak w ostatnich spotkaniach, to powinni sobie poradzić, bo Liquid dalej nie gra idealnie.

Kupon gramy z bukmacherem STS, który ma w ofercie zakłady długoterminowe na zwycięzcę IEM Dallas. faworytem jest Spirit, ale na Mouz możemy znaleźć kurs wynoszący aż 6.00. Sprawdź kod promocyjny sts przekonaj się sam. Analizy z innych dyscyplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

Astralis wygra mecz
Kurs: 1.35
Zagraj!
baner grupa zagranie

Wicadia – Woxic

 

Podczas turnieju CCT Global Series, Eternal Fire prezentuje się całkiem nieźle. Wygrali wszystkie spotkania i stracili jedynie jedną mapę przeciwko BetBoom, ale była to dotkliwie przegrana mapa, bo był to Mirage do 4. Wicadia prezentuje się bardzo dobre podczas tego turnieju, zagrał jedynie jeden słaby mecz przeciwko BetBoom. W dwóch z trzech spotkań był najlepszym zawodnikiem pod względem zabójstw w całym spotkaniu, a przeciwko BetBoom mimo słabszego meczu, miał tylko 8 zabójstw mniej od najlepszego pod tym względem gracza, czyli Woxica. Snajper Eternal Fire również prezentuje bardzo dobrą formę podczas tego turnieju, ale nie gra on na tak wysokim poziomie, jak Wicadia pod względem zabójstw. Wicadia zdobył 24 zabójstwa więcej, podczas tych trzech spotkań co jest bardzo dużą różnicą. Warte zauważenia na pewno jest statystyka śmierci na rundę, bo w przypadku Wicadii wynosi aż 0.7, a w przypadku Woxica 0.52. Pokazuje to, jak bardzo agresywny, w poszukiwaniu zabójstw jest Wicadia, co zresztą jest jego zadaniem jako gracza, który potrafi wyjść jako pierwszy i znaleźć zabójstwa otwierające. Spotkanie z BetBoom było po prostu dość specyficzne dla Wicadii, bo w poprzednich dwóch spotkaniach był najlepszym graczem pod względem zabójstw otwierających, a w tym zdobył jedynie 3. Przeciwnicy zabili go 7 razy podczas otwierających pojedynków i sądzę, że nie był to po prostu jego dzień.
Przewidywane mapy:
Gamer Legion ban Inferno
Eternal Fire ban Ancient
Gamer Legion pick Nuke
Eternal Fire pick Vertigo
Gamer legion ban Anubis
Eternal Fire ban Mirage
Dust 2 was lleft over

 

Typ: Wicadia więcej zabójstw od Woxica. Rifler jest w bardzo dobrej formie i zwłaszcza online potrafi prezentować się naprawdę dobrze. Woxic jest snajperem, ale nie jest aż tak agresywny, jeżeli chodzi o poszukiwanie zabójstw. Wicadia zdobył 24 zabójstwa więcej podczas tego turnieju, co daje średnio 8 zabójstw więcej na mecz.

Analizy z esportu znajdziesz w zakładce typy na esport.

Wicadia więcej zabójstw od Woxica
Kurs: 1.42
Zagraj!
Zdjęcie na kupon esport 22.05.2024

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze