Polacy sprawią niespodzianki na Worldsach? Gramy mecze G2 i Rogue z AKO 2.22!

kibic g2

Typy na Evil Geniuses – G2 Esports i Rogue – DRX. Przez najbliższe dni znowu czekają nas spore emocje związane z mistrzostwami świata w League of Legends. Obecnie czeka nas walka drużyn w fazie grupowej main eventu. W tym gronie są zawodnicy Samurajów oraz Łotrów, którzy powalczą z dość silnymi ekipami z Ameryki oraz Korei. Czy Polakom uda się zgarnąć komplet punktów?

Evil Geniuses – G2 Esports: typy i kursy bukmacherskie (09.10.2022)

G2 Esports nie zaczęło mistrzostw świata w najlepszym stylu, gdyż przegrało z DWG, ale nie jet to aż taki blamaż, jak opisują to niektórzy. DAMWON Gaming KIA jest w końcu jednym z faworytów do wygrania całego turnieju, a Samuraje dalej mogą wyjść z grupy. O ile wygrają właśnie z Evil Geniuses, a także pokonają JD Gaming. Koreańska ekipa była po prostu lepsza od Jankosa i spółki, ale drużyna Polaka nie powinna mieć problemów z poradzeniem sobie z zespołami z Chin oraz Ameryki Północnej. Evil Geniuses przegrało z kolei na JD Gaming.

To akurat nas nie dziwi, w końcu trudno oczekiwać, żeby zespół z USA był w stanie rywalizować z Chinami czy Koreą. To bardzo słaby region i jeżeli G2 tutaj powinie się noga, to niemal na pewno będzie to koniec tego składu. Samuraje oczywiście nie są w komfortowej sytuacji, gdyż po kontrowersyjnej i niesprawiedliwiej decyzji Riot Games muszą sobie radzić teraz bez Ocelote’a, swojego CEO.

Statystyki:

  • Obie drużyny mają bilans 0:1
  • Te zespoły jeszcze nie grały ze sobą w tych składach
  • Evil Geniuses ograło MAD Lions 3:0 w play-inach (kwalifikacjach do main eventu)

Co obstawiać?

G2 na tle Evil Geniuses wygląda bardzo solidnie i jest to o wiele lepsza drużyna na papierze. Sporo osób uważa, że dzisiejszego wieczoru europejska drużyna zmiecie rywali z powierzchni Summoners Rift. Ja także liczę na taki scenariusz, gdyż uważam, że Europa jest o wiele lepszym regionem niż Ameryka Północna, która od 10 lat nie pokazuje nic na międzynarodowej scenie League of Legends. Kurs na wygraną G2 to 1.46 i właśnie to dodaje na kupon. Pamiętaj, że w Betcris jest bonus, dzięki któremu możesz to zagrać z freebetem do 100 PLN!

G2 Esports wygra mecz
Kurs: 1.46
Zagraj!

  baner grupa zagranie 43k

Rogue – DRX: typy i kursy bukmacherskie (08.10.2022)

Gdy na początku tego sezonu Rogue z nowym składem grało w LEC, to sporo się mówiło o tym, że jest to super team, który sporo tutaj namiesza. Tak się faktycznie stało, gdyż Łotry zdobyły wreszcie upragnione mistrzostwo Europy. W finale europejskiej ligi zmiotły z powierzchni ziemi graczy G2 Esports, wygrywając 3:0. Trymbi, młody polski wspierający, mógł wznieść to trofeum, a teraz razem z resztą kolegów dzierży tytuł najlepszej drużyny na Starym Kontynencie.

Rogue nie rozegrało jeszcze ani jednego spotkania na mistrzostwach świata, czego nie można powiedzieć o DRX. Te w play-inach grało w grupie z m.in. MAD Lions czy Royal Never Give Up. Koreański zespół nie miał sobie równych i z bilansem 5:0 zameldował się w fazie grupowej mistrzostw świata w League of Legends. Jakby tego było mało, to należy jeszcze podkreślić, że zrobił to bez żadnego problemu – co wcale nie było takie oczywiste przed startem rozgrywek.

Statystyki:

  • DRX miało bilans 5:0 w play-inach
  • Rogue nie zagrało jeszcze żadnego meczu na MŚ
  • Te drużyny nie grały ze sobą w tych składach

Co obstawiać?

Patrząc na statystyki widzimy, że DRX faktycznie wypada o wiele lepiej i zaczyna się rozkręcać coraz bardziej, a Rogue nie miało jeszcze okazji sprawdzić się w boju. Obserwując grę tych drużyn w swoich ligach, można śmiało zauważyć, że to koreańscy gracze ostatnio lepiej wyglądali, nawet jeżeli momentami brakowało im wykończenia. Łotry nie są jednak chłopcami do bicia i nawet jeżeli przegrają, to raczej nie będzie to wielka dominacja DRX. W Betcris można znaleźć ciekawą propozycję na to, że Rogue zdobędzie więcej eliminacji z handicapem +8.5 po kursie 1.52! Przy okazji sprawdź też nasze inne typy na esport!

Rogue więcej eliminacji (handicap +8.5)
Kurs: 1.52
Zagraj!

typy worldsy 2022 fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze