Po porannym plusie gramy to, na co wszyscy w KHL czekają – gole drużynowe po 415 PLN!

Torpedo zawodnik KHL

Niedawno przeczytałem komentarz, aby proponować w KHL typy, które związane są z golami drużynowymi. Postaramy się dzisiaj znaleźć odpowiednie spotkania na ten rodzaj zakładów i zameldujemy się na taflach w Magnitogorsku, Petersburgu oraz w Bałaszycha. Liczymy na gości i na ich skuteczność, zapraszam do lektury!

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 35 zł darmowy zakład (z kodem) + 20 zł aplikacja

3755 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 35 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kod promocyjny do Superbet znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/superbet-kod-promocyjny/

Metallurg Magnitogorsk – Lokomotiv Jarosław: typy, kursy i zapowiedź, 07.01.2022

Lisy jakby wyraźnie spuściły z tonu w ostatnich dniach. Martwić może kibiców postawa swoich ulubieńców przede wszystkim w obronie, ponieważ jak na siebie puszczają zbyt dużą ilość goli. Brakuje formy oraz zgrania z poprzednich tygodni i miesięcy, gdzie przecież sięgali po zdecydowane zwycięstwa. Dzisiaj ponownie będzie o to trudno, ponieważ na ich taflę w Magnitogorsku przyjeżdża podrażniony Lokomotiv. Przyjezdni również nie mogą uznać ostatniego okresu do udanych i brakuje im punktów, aby nawiązać walkę z najlepszymi ekipami w KHL na zachodzie. Igor Nikitin potrzebuje wreszcie spektakularnej wygranej, aby uwolnić się od krytyki, która na nim się pojawiła. Teraz jest na to dobra szansa, ponieważ Lisy to rywal z topu, a dodatkowo w gorszej formie. Czy klub z Jarosławia to wykorzysta?

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Metallurga Magnitogorsk zakończyło się porażką 2:3 z Barys Nur-Sultan
 • Metallurg Magnitogorsk znajduje się na 2. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 68 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 16 zwycięstwa i 4 porażki
 • Ostatnie spotkanie Lokomotivu Jarosław zakończyło się porażką 3:4 z Traktorem Czelabińsk
 • Lokomotiv Jarosław znajduje się na 7. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 55 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 11 zwycięstw i 11 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Lokomotivu Jarosław 3:2
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Metallurga Magnitogorsk, zakończyły się 5 wygranymi gospodarzy

Co obstawiać?

Warto atakować gole rywali Metallurga, ponieważ wyraźnie coś jest nie tak tutaj w defensywie. Kto wie, może swoją szansę debiutu w nowych barwach otrzyma Ivan Nalimov, a jest to moim zdaniem przecież jeden z gorszych bramkarzy w całym KHL. Lokomotiv będzie niezwykle zmotywowany, aby przełamać złą passę i pobieram ich dwa trafienia. W ofensywie coś ruszyło, wszak trzy trafienia w Czelabińsku to potwierdzają. Mam nadzieję, że goście skorzystają z drobnych problemów gospodarzy.

Lokomotiv Jarosław powyżej 1.5 goli

SKA St. Petersburg – Torpedo Niżny Nowogród: typy, kursy i zapowiedź, 07.01.2022

Przenosimy się do Petersburga, gdzie czeka nas interesująca rywalizacja pomiędzy SKA a Torpedo. Gospodarze dosyć łatwo poradzili sobie z Kunlun Red Star, chociaż był moment zawahania, gdzie to przeciwnicy strzelili gola w PP. Jednak trzecia tercja, tak jak pierwsza poszła już wzorowo i tym samym wygrana stała się faktem. Takie zwycięstwa też są ważne, ponieważ nie trudno jest zlekceważyć przeciwnika, szczególnie jak wszystko idzie po Twojej myśli. Dzisiaj Wojskowych czeka starcie z niewygodnym rywalem, który jest kąśliwy. Torpedo po wielu nieudanych meczach wreszcie sięgnęło po komplet punktów. Potrzebny był zastrzyk oczek, który pozwoli myśleć o zajęciu miejsca w czołowej ósemce zachodu. Przyjezdni mieli swoje problemy w ofensywie, ale całe szczęście odblokował się Damir Zhafyarov i poprowadził swój klub do wygranej. W Petersburgu trzeba stanąć na wysokości zadania, aby powtórzyć sukces sprzed kilku dni. Czy stać na to ekipę z Niżny Nowogrodu? Typy na KHL znajdziesz tutaj!

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie SKA St. Petersburg zakończyło się zwycięstwem 5:1 z Kunlun Red Star
 • SKA St. Petersburg znajduje się na 1. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 64 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 12 zwycięstwa i 9 porażek
 • Ostatnie spotkanie Torpedo Niżny Nowogród zakończyło się zwycięstwem 2:1 z Sochi
 • Torpedo Niżny Nowogród znajduje się na 9. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 49 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 9 zwycięstw i 13 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Torpedo Niżny Nowogród 3:2
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli SKA St. Petersburg, zakończyły się 5 wygranymi gospodarzy

Co obstawiać?

Wydaje się, że SKA jest tutaj jednoznacznym faworytem, ale ja bym nie przekreślał szans Torpedo. Goście to zespół bardzo niewygodny dla najlepszych, ponieważ nie kryje się za podwójną gardą i ma bardzo sporą kulturę gry. Nie boi się przejmować inicjatywę na lodzie i nawet najmniejsze szanse w PP wykorzystuje. Oby też tak było i dzisiaj. Liczę na przyjezdnych i na ich dwa trafienia. Wojskowi mogą być nieco rozprężeni ostatnimi sukcesami. Dodatkowo doszło tutaj do zmiany trenera, ale Valeri Bragin i tak wszystkim steruje z tylnego siedzenia. Mam nadzieję na dobre widowisko w Petersburgu.

Torpedo Niżny Nowogród powyżej 1.5 goli

hokej

Avangard Omsk – Dynamo Mińsk: typy, kursy i zapowiedź, 07.01.2022

Ostatnim przystankiem będzie Bałaszycha i pojedynek dwóch zespołów, które szukają swoich punktów, aby poprawić pozycje w konferencjach. Avangard mierzył się ostatnio z wymagającymi przeciwnikami. Porażka z Traktorem oraz CSKA z pewnością boli Jastrzębi, ale i z takimi rywalami trzeba sobie radzić, jeżeli myślisz o obronie Pucharu Gagarina. Naturalnie to play-off jest najważniejszym okresem w całej kampanii, ale warto sobie ułatwić drogę do finału, mając przewagę własnej tafli. Czas na starcie z Żubrami, które wyraźnie są na fali wznoszącej. Zwycięstwo z Metallurgiem Magnitogorsk dała pewności siebie ekipie z Białorusi i jest to widoczne na tafli. Doszedł Libor Hudacek, który jest świetnym graczem w PK i przekonał się o tym Vityaz Podolsk, który musiał wyciągać krążek z własnej bramki. Teraz nadchodzi mecz z faworyzowanym Avangardem. Czy Dynamo pokusi się o niespodziankę?

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Avangardu Omks zakończyło się porażką 2:3 z CSKA Moskwa
 • Avangard Omsk znajduje się na 5. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 54 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 16 zwycięstw i 6 porażek
 • Ostatnie spotkanie Dynama Mińsk zakończyło się zwycięstwem 4:3 z Vityazem Podolsk
 • Dynamo Mińsk znajduje się na 8. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 54 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 14 zwycięstw i 12 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Avangardu Omsk 3:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Avangardu Omsk, zakończyły się 3 wygranymi gospodarzy i 2 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Ponownie skupię się na golach drużynowych i trzeba wykorzystać dobrą dyspozycję Dynama w ofensywie. Regularnie strzelają bramki i nie ważne, jaki by to przeciwnik nie był, są w stanie swoje trafienia zdobyć. Avangard ma nieco formę zniżkową, ale mierzył się z wymagającymi rywalami, dlatego należy z ich strony spodziewać się sporej motywacji. Nie zawsze przekłada to się na dobre występy, ale również i na kary, z których Żubry mogą czerpać profity. Przyjezdni lubią grać z mocniejszymi przeciwnikami i liczę na ich dobry występ w Bałaszycha.

Dynamo Mińsk powyżej 1.5 goli

KHL Superbet 07.01.

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze