Piotr Pająk – Wojciech Sobierajski: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Gala Fame MMA 18

Typy na Piotr Pająk – Wojciech Sobierajski, Clout MMA. Na pierwszej, być może historycznej gali Clout MMA zobaczymy w sumie aż 13 pojedynków! Niektóre z nich powinny stać na wysokim poziomie sportowym i takim zestawieniem powinna być walka Pająk – Sobierajski. Właśnie tym starciem zajmiemy się w poniższym tekście i zaproponujemy w nim najciekawsze Pająk – Rekordzista typy z oferty bukmachera Fortuna. Nie przedłużając, zapraszam serdecznie do lektury.

Zakład bez ryzyka na CLOUT MMA do 600 PLN!
Fortuna
KOD: ZAGRANIE
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Chcesz obstawiać galę Clout MMA? Oto instrukcja, jak to zrobić 👇

  1. Załóż konto wykorzystując specjalny kod promocyjny ZAGRANIE 
  2. Wpłać 100 zł
  3. Obstaw swój pierwszy kupon na CLOUT MMA. Liczba zdarzeń oraz wysokość kursów są dowolne
  4. Jeśli trafisz, to cała kasa Twoja.
  5. Jeśli nie, to dostaniesz zwrot w gotówce!

clout mma baner fortuna

Piotr Pająk – Rekordzista, typy i przewidywania

Co wiemy o obydwu zawodnikach i które Pająk – Rekordzista typy z oferty bukmachera Fortuna warto obstawić? Piotr Pająk to zawodnik mający spore pojęcie o sportach walki jak na warunki polskich freak-fightów i reprezentujący względnie wysoki poziom. Postać ta uprawiała sztuki walki w amatorstwie i zajmuje się MMA od wielu lat. Na galach freak-fightowych występował on już wiele razy, jednak nie zawsze walczył w formacie MMA. Przytrafiła mu się przegrana finalnie walka w boksie przeciwko Danielowi Rutkowskiemu, czy starcie w K1 z Alanem Kwiecińskim. Na Fame MMA 10 Pająk zrewanżował się popularnemu Alanikowi za porażkę i wygrał z nim – już w formule MMA przez gilotynę. Pająk ma spore doświadczenie i duże pojęcie o sportach walki, więc nie dziwi, że jest on wyraźnym faworytem starcia z Rekordzistą.

A kim jest i jak długo trenuje Sobierajski? Rekordzista to postać popularna w sporcie, gdyż jak sam pseudonim wskazuje, jest on znany z bicia różnych nietypowych rekordów. Od wielu lat trenuje on różne dyscypliny sportu i jest aktywny fizycznie. Był również trenerem CrossFit, a także zawodnikiem teamu OCRA Polska. Rekordzista ma już za sobą debiut w oktagonie, w którym to pokonał Hassiego na gali High League 5. Było to już jednak prawie rok temu i nie do końca wiadomo, czy Sobierajski od tego czasu jest w stałym treningu MMA. Nie ulega jednak wątpliwości, że będzie on przygotowany kondycyjnie, a sama walka nie powinna zakończyć się zbyt wcześnie. Sądzę, że obaj panowie przez kilka pierwszych minut będą się w oktagonie “badać”, a samo starcie potrwa dłużej niż 2.5 rund!

 

+2.5 rund
Kurs: 1.60
Zagraj!

Piotr Pająk – Wojciech Sobierajski, kursy bukmacherskie

Zdaniem bukmachera Fortuna, u którego obstawicie całą galę Clout MMA, faworytem tego zestawienia jest Piotr Pająk. Takie postrzeganie spraw nie może przesadnie dziwić, gdyż od wielu lat trenuje on stricte sporty walki, a jego umiejętności i doświadczenie jest zdecydowanie większe, aniżeli w przypadku Rekordzisty. Pająk pokazał dobre umiejętności parterowe i niezłą stójkę we wcześniejszych walkach na Fame MMA, w związku z czym wiemy, jakiego poziomu można od niego oczekiwać. Rekordzista ma w swoim CV tylko jedno starcie i trenuje on MMA zdecydowanie krócej. Stąd poniższe kursy na Pająk – Rekordzista.

Kursy na zwycięstwo

Fortuna
1.25
Pająk
3.21
Rekordzista
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

Obstawiając typy na Pająk – Sobierajski, możemy również pokusić się o zagranie zakładów na czas trwania walki. Obaj panowie z racji uprawiania sportu od dłuższego czasu powinni dysponować niezłą kondycją, a Sobierajski z pewnością nabył już pewne umiejętności. Nie spodziewam się, by był on dla Pająka łatwym rywalem i sądzę, że starcie to może potrwać pełen dystans. Jeśli jesteście tego samego zdania, to możecie zagrać także typy na Pająk – Rekordzista w kierunku zakończenia walki przez techniczną decyzję lub na punkty!

walka zakończy się na punkty lub przez TD
Kurs: 1.85
Zagraj!

Piotr Pająk – Rekordzista, kto wygra walkę?

Odpowiadając na postawione wyżej pytanie nie będę specjalnie orginalny i stawiam na to, że to Piotr Pająk zwycięży omawiane starcie. Jak już zdążyłem wspomnieć, dysponuje on znacznie większym doświadczeniem, a MMA trenuje od wielu lat. Pająk zaprezentował naprawdę wysoki poziom we wcześniejszych pojedynkach, a Rekordzista ma za sobą dopiero jeden pojedynek we freak-fightach. Jeżeli szukacie propozycji od kuponu AKO, to typy na Pająk – Rekordzista w kierunku wygranej faworyta powinny się sprawdzić!

Pająk wygra
Kurs: 1.25
Zagraj!

Typy na Piotr Pająk – Wojciech Sobierajski

Dowolne typy na Pająk – Sobierajski obstawicie bez ryzyka w Fortunie, wykorzystując nasz kod promocyjny! A mój ostatni zakład dotyczący omawianego starcia będzie niejako połączeniem dwóch poprzednio opisanych zakładów. Uważam, że doświadczenie i umiejętności wezmą górę, jednak nie spodziewam się, by Pająk był w stanie łatwo uporać się z Rekordzistą. 2 z 3 walk Pająka we freak-fightach kończyło się przez decyzję i uważam, że tym razem Piotr wygra przez decyzję!

Pająk wygra na punkty lub przez TD
Kurs: 2.50
Zagraj!

fot. Pressfocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze