Pietreczko ponownie ulegnie kobiecie? Kupon z darta na MŚ z kursem 3,03!

Tablica dart z lotkami w 60

Przed nami już piąty dzień rywalizacji na scenie w Alexandra Palace, jednak w przeciwieństwie do wczorajszych pojedynków, dzisiaj czeka nas podwojenie liczby meczów, które zobaczymy w Anglii. Na scenie zaprezentuje się trzykrotny Mistrz Świata, a więc Michael van Gerwen, który dopiero rozpocznie swój udział w tegorocznej edycji. Czy jego mecz pojawi się na moim kuponie? Serdecznie zapraszam do sprawdzenia, co przygotowałem do gry na wtorkowe rywalizacje w sesji wieczornej!

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

797 zł NA START: od depozytu 700 zł + darmowe zakłady 77 + ekstra freebet 20 zł

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:
pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Ricardo Pietreczko vs Mikuru Suzuki: typy i kursy bukmacherskie (19.12.2023 r. – 22:00)

Przedostatni mecz na scenie Ally Pally na wtorkowej sesji wieczornej należeć będzie Niemka, Ricardo Pietreczko, który zmierzy się już z ostatnią zawodniczką, która bierze udział w rywalizacji tegorocznych Mistrzostw Świata. Mikuru Suzuki spróbuje powstrzymać Pikachu przed awansem do II rundy. Będzie to moim zdaniem bardzo trudne zadanie, gdyż Japonka do tej pory grywa dosyć słabo w meczach, które są okraszone większą rangą. W tym roku znacznie więcej doświadczenia w rywalizacjach tego typu nabył Ricardo, dla którego jest to bardzo dobry sezon, zwieńczony nawet wygraną przez własną publicznością w jednej z edycji European Tour. Co prawda nie ma on najlepszych wspomnień z Grand Slamu, kiedy to musiał mierzyć się z najlepszą obecnie kobietą na świecie, a więc Greaves, która pokonała go w rywalizacji grupowej. Jednak nie sam poziom, a bardziej podejście kibiców było dla niego deprymujące i dawało mu się aż tak we znaki, że nie potrafił skupić się na solidnej grze, a bardziej walczył z tym, jak mocno kibice wspierali jego rywalkę. To zestawienie zmierzy się ze sobą pierwszy raz i tak, jak w przypadki Pietreczko i jego coraz głośniejszego nazwiska, tak w Suzuki może być mniej znana szerszemu gronu odbiorców. Bez wątpienia jest to jedna z najlepszych zawodniczek w Azji, która już nie raz pokazywała się na dużych scenach telewizyjnych, ale nie miała możliwości gry w II rundzie MŚ. Tym razem także wydaje się to niemożliwe, tym bardziej że ten sezon mocno należy do jej rywala. Będzie to przywitanie z tegorocznym Ally Pally dla nich obu, a ważne będzie to, kto szybciej się zaaklimatyzuje. Czy ponownie publika da się aż tak we znaki Ricardo? Nie wydaje mi się, gdyż bardzo duża część niemieckich kibiców przyjechała do Anglii, a dodatkowo nie gra ich reprezentantka. Wszystkie nasze propozycje na Darta, odnajdziesz na stronie Typy Dart!

RICARDO PIETRECZKO VS MIKURU SUZUKI

Kto wygra mecz?
Ricardo Pietreczko 85%
Mikuru Suzuki 15%
13+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Ricardo Pietreczko
 • Mikuru Suzuki

 

Statystyki:

 • Ricardo Pietreczko jest obecnie 39. zawodnikiem rankingu PDC
 • Mikuru Suzuki nie jest obecnie klasyfikowana w rankingu PDC
 • Będzie to ich pierwszy mecz bezpośredni
 • Ricardo Pietreczko debiutuje na Mistrzostwach Świata
 • Najlepszy występ Mikuru Suzuki na MŚ to udział w I rundzie (2020)

Mecze bezpośrednie od 2020 roku:

brak meczów bezpośrednich

Bilans meczów w turnieju:

Ricardo Pietreczko:

Brak dotychczasowych pojedynków

Mikuru Suzuki:

Brak dotychczasowych pojedynków

Co obstawiać?

Dzisiejszy kupon uważam za nieco ryzykowny, gdyż będzie on dosyć eksperymentalny w stosunku do Niemca, który pomimo bardzo dobrej gry na przestrzeni całego sezonu, nie ma najlepszych wspomnień z rywalizacji z kobietami. Suzuki nie jest taka słaba, jak mogłoby się to wielu wydawać i możliwe, że kilka legów wyrwie debiutantowi. Moim zdaniem jednak o solidności zadecyduje nie tyle gra na dystansie, jak gra na doublach, co u Ricardo jest na bardzo wysokim poziomie. Moją propozycją na to spotkanie jest zagranie na wygraną Niemca bez straty seta, ale powtarzam, jest to dosyć ryzykowna opcja. W przypadku tego meczu, skorzystam z oferty, która dostępna jest u naszego dzisiejszego bukmachera! Warto założyć tam konto z kodem promocyjnym Etoto od Zagranie!

Ricardo Pietreczko -2,5 handicap setów
Kurs: 1,73
Zagraj!

baner zagranie

Mike De Decker vs Dragutin Horvat: typy i kursy bukmacherskie (19.12.2023 r. – 21:00)

Tuż przed starciem niemiecko-japońskim, które przed chwilą opisałem, na scenie pojawi się męskie zestawienie darterów, którzy z pewnością będą mogli usłyszeć swoich krajanów, którzy przyjechali do Ally Pally. Bardzo dużo kibiców z Belgii oraz Niemiec, co pewnie będzie dawało się we znaki w ważnych momentach na doublach. Mike De Decker zmierzy się z kwalifikantem ze niemieckiej Superligi, a więc z Dragutinem Horvatem. W przypadku tego  spotkania faworytem do awansu jest Belg, który ma i większe doświadczenie, ale także większe ogranie na dużych scenach. Jednak tak jak wspomniałem, będzie to ryzykowny kupon, a to ze względu na to, że Mike lubi się peszyć w momentach, kiedy występuje na dużej scenie, a teoretycznie słabszy rywal jest na jego plecach, a nie daj, że jeszcze z nim wygrywa. De Decker jest typowym zawodnikiem na grę podłogową, gdzie nie ma dużej ilości kamer i może skupić się w zamkniętej przestrzeni. Wtedy maksy w chodzą, jak na zawołanie, bo trzeba przyznać, że ma on bardzo dużo powtarzalności po dobrze wbitej pierwszej lotce. Najlepsze jego wyniki na Mistrzostwach Świata to awanse do II rundy, co uczynił dwa razy pod rząd. Będąc faworytem tego spotkania, powinien wywiązać się z tego tytułu i po raz kolejny zameldować się w III rundzie. Z tego co pamiętam, to jego występy wyglądały dosyć solidnie przeciwko rywalom o podobnym pokroju. Z pewnością jeżeli przejdzie, to jego mecz nie będzie na takim poziomie, jak w przypadku I rundy. Oczywiście będzie on lepszy na T20, a dokładniej chodzi mi o stabilność i rzucanie maksów, co stało się w ostatnim czasie jego posiadania karty PDC Tour jego znakiem rozpoznawczym. Czy dzisiaj stres znów weźmie górę, czy szykuje się szybki awans? Wszystkie nasze propozycje na Darta, odnajdziesz na stronie Typy Dart!

Statystyki:

 • Mike De Decker jest obecnie 37. zawodnikiem rankingu PDC
 • Dragutin Horvat jest obecnie 164. zawodnikiem rankingu PDC
 • Będzie to ich pierwszy mecz bezpośredni
 • Najlepszy występ Mike De Decker’a na MŚ to II runda (2022,2023)
 • Najlepszy występ Dragutin Horvat’a na MŚ to udział w I rundzie (2017)

Mecze bezpośrednie od 2020 roku:

brak meczów bezpośrednich

Bilans meczów w turnieju:

Mike De Decker:

Brak dotychczasowych pojedynków

Dragutin Horvat:

Brak dotychczasowych pojedynków

Co obstawiać?

W przypadku tego pojedynku bardzo ciekawie zapowiada się rywalizacja zawodników, którzy będą mieli nieangielskie plecy na publiczności. Mike ma znacznie bliższe doświadczenia z udziału na Mistrzostwach Świata, a także jest bardziej rozegrany w dużych turniejach. Dodatkowo jest on zawodnikiem, który rzuca dużo maksów i to może być klucz do ucieczek na tablicy, gdyż Dragutin nie jest dominatorem na liczniku. Co za tym idzie nie posiada także takiej łatwości wrzucania maksów. Jeżeli stres nie zje Belga, to powinien wygrać on to spotkanie oddają maksymalnie jednego seta. Moją propozycją jest zagranie na wygraną De Deckera i większa liczba maksów przy jego nazwisku! 

Mike De Decker wygra mecz i rzuci więcej maksów
Kurs: 1,75
Zagraj!

Kupon dart double Etoto 19.12.2023

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze